Arama

VC17 virüsü nerede bulunur? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Haziran 2016 Gösterim: 334.254 Cevap: 75
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2013       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kan yerine normal yiyacek yiyebilir mi ?? ben bişe sormak istiyorum hiç kan içmese bu hastalığı talıyan ölür mü ?? veya kan yerine sürekli tatlı falan yese .lütfen cevap yazın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2013       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bişe dicem bu vampir olduktan sonra çocuk sahibi daha olunamaz mı bide hiç kan içmeseler bünyelerini alıştırsalar ne olur vampir olduktan sonra insan gıdalarıyla beslenseler veyea sadece tatlı yeseler lütfen cevap yazın Msn Sad(
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2013       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Siz bu vampirizm i saka sandiniz galiba bende VC17 virusunu tasimak istiyordum buldum ve vucuduma enjekte ettim evet hizlandim ve duyu hislerim gelisti ve belkide 100 - 200 yil yasayacagim ama bu o kadar iyi bisey degil
ve bu sacma da degil dogru geceleri daha iyi hissediyoruz kendimizi cunku gunesteki morotesi isinlar vucudumuzda yan etkilere sebep olup bizi bitkin kiliyor siz hic kanser,verem veya grip olmak istedinizmi vampirizm de bunun gibi bir hastalik oldurucu de olabilir kan icmenin de kolay oldugunu dusunmeyin sakin ayrica vc17 nin yarasayla hicbir alakasi yok genellikle vucuda gercekten cok zararli olan ve vc17 den baska kanserojen madde de tasiyan yanmis ekmekte vc17 virusu gercekten cok fazla su buyulerle de ilgisi yok sadece kanada,amerika,hindistan ve turkiye de de bulunan bu orumcegin urettigi bir virus bu genellikle bugday ile beslenirler ve virus u de salgilarlar ekmekte yaninca bu virusu etkisizlestiren karbonhidrat azaliyor ve virus yogunlasiyor ve 4 dilim yeterli oluyor hastaliga yakalanman icin bunun icin hastaliga yakalanmis arkadaslarim bol bol karbonhidrat almali belki de bir sure sonra kurtuluruz ve bn bir panzehir yapmaya calisiyorum ama beceremiyorum bilen biri bana icinde bol miktarda karbonhidrat olan ve insanlarda hic yan etki yapmayan bir ilac yapimi tarif ederseniz sevinirim

O zaman her ekmekte olmayabilir bı virüs????
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
NoName - avatarı
NoName
Ziyaretçi
7 Mart 2013       Mesaj #34
NoName - avatarı
Ziyaretçi
Yaşım 15. Her boş zamanımda doğaüstü olayları felan araştırırım. 2 senedir vampirizm konusu aklıma takıldı hala da araştırıyorum ama bir sonuç bulamadım ama şundan eminim hiç bir şey imkansız değildir mutlaka bir uç nokta vardır kaybetcek bir şeyim yok eğer vc17 virüsü gerçekten doğaüstü güçler vericekse deniyeceğim ve formülünüde bulmam lazım yardım edebilirsiniz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2013       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
63. Sayfadaki arkadaşa peki bu virüs her ekmekte bulunur mu ki türkiyrde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2013       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aslında olabilir belki ya bide vampirin kan içme sebebi demir eksikliğinden se buda susturan alınabilinir belki bask yollarıda olabilir miki://
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2013       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar lütfen bılen varsa gerçekten cevaplasın vampir olduktan sonra kan yerine çikolata tatlı falan yense bıde bu kan ihtiyaçı demir eksikliğinden mis onuda takviye yapılsa vücuda olur mu o zamn cidden ya lütfen Msn Sad(
AlevAtes - avatarı
AlevAtes
Ziyaretçi
8 Mart 2013       Mesaj #38
AlevAtes - avatarı
Ziyaretçi
VC17 virüsü taşıyan bir örümcek var. Ancak onu bulursan :/
karakahin - avatarı
karakahin
Ziyaretçi
8 Mart 2013       Mesaj #39
karakahin - avatarı
Ziyaretçi
Tarantula İşte Yav Zehri Taşıyon Böcek Tarantula Fakat Hangi Cinsinde Belli Değil Her Tarantulada Bulunmaz Vc17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2013       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

buna heveslenmeniz iyi bişe değil.boşuna uğraşmayın haytınızı karartmayın.bütün arkdaşlarınızdan ailenizden kopuyosunuz.1 haftaya yakın dayanılmıcak ağrılar çekiyosunuz.

nerden biliorsun