Arama

Wolfteam'deki çarımı geri nasıl alırım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Aralık 2017 Gösterim: 29.407 Cevap: 6
thett_99 - avatarı
thett_99
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #1
thett_99 - avatarı
Ziyaretçi
birtane densiz benim çarımı çaldı yani kandırdı bu benim çarımın şifresini hackleyebilirmisiniz ve sonra verebilirmisiniz lütfen yani o çalan adamda oynayamasın diye o yüzden kullanıcı adım frukomen yardımınızı bekliyorum(H)

olmassada başka site önerin haa bide tht ne zaman üye oluruz
EN İYİ CEVABI hrkN verdi
Şifre kurtarma: http://www.joygame.com/sifremi-unuttum
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen NeutralizeR; 7 Temmuz 2016 21:48
hrkN - avatarı
hrkN
Ziyaretçi
19 Aralık 2012       Mesaj #2
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Şifre kurtarma: http://www.joygame.com/sifremi-unuttum
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen NeutralizeR; 7 Temmuz 2016 21:51
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
2 Ağustos 2013       Mesaj #3
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim çarımda çalındı 4 senelik çar abi yardım edinya
e posta mıda unuttum

Valla ben o oyundan hiç bişey anlamadım. Oyunda 2 yıl önce en tepeye oynuyordum her oyunda en kötü 2. oluyordum birden çarım bir çalındı mesaj attım siteye ne ilgilendiler ne çarı geri verdiler....Sonra hile olayları falan çıktı zaten.

Yapman gereken siteden mail atmak.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çarımı çaldılar adım arjan5 lütfen yardım edin nakit çektim daha yeni pro oldum ama ne çare.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2014       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya abi ben 4 günden beridir yapmaya çalışom olmuyo yardım ltfen çarda1.5 senelik emek var yani

abi bana lütfen yardım et benim çarım çalındı ama msn var da oo çalınan çar uzerine idi sonnradan face den bağlandım hesap ole açtım sonra msn o hesap uzerine oldu şifremi isteyince o çarın facebook tan olannın kini verior benim kini deil napacağım abi yardım et lütfenn 5 sene emeğem var bu çarda.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2017       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bro Öncelikle İyi Akşamlar Benim Hesabımın İçini Gösteren Videolarım var sonra ininala ait ödemelerin ss leri var ve ben oyuna 50 tl yatırdım

Oyundayken Adamın Biri Mesaj attı Knk Çardan ne zaman Çıkıcan Biraz Ben Oyniyim Diye Bende Sen Kimsin Diye Sordum Ve O Ortağının İsmi Ne Dedi Bende Yokki Dedim Fakat 5 Dk ya kalmadan hesabımın şifresi değişmişti Msn Sad Msn Sad Msn Sad ve ben o anda ağladım gerçektn sonra şifremi unuttum falan dedim. Hesabıma Kayıtlı Olan Gmailime Şifremi Yolladım Fakat Gmailime Kurtarma Linki Gelmedi Yardımcı Olurmusun 2 Gündür Çok Emek Verdim Neredeyse Bu Konuyla İlgili Herşeye Baktım Lütfen Yardım Edin Edbiliseniz <3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2017       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Abi Bitane Adam Çarımı Caldı Ve Ben Uzuntuden Napçamı Bilmiyorum Ben Evde Hep Alıyorum Lutfen Çarımı Verin OG Abiler Lutfen Kulanıcı Adı Gslidido