Arama

Güzel sanatlar lisesinde hangi mesleği seçmeliyim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Haziran 2012 Gösterim: 3.636 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler ben bir 8.sınıf öğrencisiyim Güzel sanatları okumak ıstıyorum lise2.de istanbul güzel sanatlara gecıs yapabılırım. Resim bölümü okumak istiyorum resime kabiliyetim çok yüksek + kurs alıyorum bu sene. Hocamız hazırlıyor bizi ağustosta sınavlarına gireceğiz ama grafiker, iç mimarlık, moda tasarımcılıgı vb ben onların arasında kaldım hangı meslegi secmem gerek bılemıyorum. Lise 2ye kadar secebılırmısım. Daha karar veremedım hangisi doğru olabılır ki?
EN İYİ CEVABI nicely verdi
grafiker, iç mimarlık, moda tasarımcılıgı bunların içeriklerini araştırıp acaba hangisi sana daha iyi uygun olur diye bi araştırma yapmanı tavsiye ederim sonrada ona göre bence kara vermelisin moda tasarımı sadece resimle ilgili değil dikiş bilgisi ve bunun yanında hayal gücünün iyi olması gerekli şimdiden kolay gelsin başarılar dilerim aynı zamanda bu bölümle ilgili öğretmenlerden daha iyi bilgi ve içerik alabilirsin
Sponsorlu Bağlantılar
x1xomerx1x - avatarı
x1xomerx1x
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #2
x1xomerx1x - avatarı
Ziyaretçi
Grafiker yada Moda Tasarımcılığı Uygun Olabilir Resimim Güzel Diyosun ZatenMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
6 Haziran 2012       Mesaj #3
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
grafiker, iç mimarlık, moda tasarımcılıgı bunların içeriklerini araştırıp acaba hangisi sana daha iyi uygun olur diye bi araştırma yapmanı tavsiye ederim sonrada ona göre bence kara vermelisin moda tasarımı sadece resimle ilgili değil dikiş bilgisi ve bunun yanında hayal gücünün iyi olması gerekli şimdiden kolay gelsin başarılar dilerim aynı zamanda bu bölümle ilgili öğretmenlerden daha iyi bilgi ve içerik alabilirsin
Son düzenleyen Safi; 13 Ağustos 2018 12:59
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove