Arama

İnternette hiçbir şey izleyemiyorum veya dinleyemiyorum, sorun ve çözüm nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Ağustos 2013 Gösterim: 2.467 Cevap: 1
MaTrOaK - avatarı
MaTrOaK
Ziyaretçi
11 Ağustos 2012       Mesaj #1
MaTrOaK - avatarı
Ziyaretçi
İnternetten film izleme sorunu, video film indirme programları nasıl ayarlanır?

Arkadaşlar ben şu son bir haftadır internette hiçbir playerle birşey izleyip dinleyemiyorum.Örnek olarak bir siteden dizi izleyeceğim, oynatma tuşuna basıyorum ve anında kullandığım indirme programı videoyu ve ya müziği indirmeye başlıyor.Lütfen yardım edin elim kolum bağlı durumda!
EN İYİ CEVABI nötrino verdi
Freecorder (FC) türü ses ve görüntü yakalayıp kaydeden bir program kullanıyorsanız,bu program araç çubuğu (toolbar) şeklinde kullandığınız tarayıcıya yerleşip,internet üzerinden izlemeye çalıştığınız videoları otomatik olarak devreye girerek indiriyordur.Ama indirilen bu videolar siz bilgisayarınıza kaydetmediğiniz sürece sadece programın kendisinde kayıtlı görünür.Program aynı zamanda FLV Player ile uyumlu çalışır.Bu küçük yazılımı bilgisayarınızdan tamamen kaldırabilirsiniz ya da programın kendi ayarlarından siz istediğiniz zaman devreye girmesini sağlayabilirsiniz (Her programın bir ayarı vardır.)
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen nötrino; 16 Ağustos 2013 18:27
nötrino
Yasaklı
12 Ağustos 2012       Mesaj #2
Yasaklı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Freecorder (FC) türü ses ve görüntü yakalayıp kaydeden bir program kullanıyorsanız,bu program araç çubuğu (toolbar) şeklinde kullandığınız tarayıcıya yerleşip,internet üzerinden izlemeye çalıştığınız videoları otomatik olarak devreye girerek indiriyordur.Ama indirilen bu videolar siz bilgisayarınıza kaydetmediğiniz sürece sadece programın kendisinde kayıtlı görünür.Program aynı zamanda FLV Player ile uyumlu çalışır.Bu küçük yazılımı bilgisayarınızdan tamamen kaldırabilirsiniz ya da programın kendi ayarlarından siz istediğiniz zaman devreye girmesini sağlayabilirsiniz (Her programın bir ayarı vardır.)
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen nötrino; 16 Ağustos 2013 18:29