Arama

Movie Star Planet oyununda hesabım çalındı, nasıl geri alabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Ağustos 2019 Gösterim: 119.165 Cevap: 22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2014       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesin 'seni vip yapıyım mı?' sorusuna kanıp şifreni vermişsindir yeni açmışsın zaten onu bırak başka aç Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

uff onu nasıl alırım bide e-posta adresini değiştirmiş uf yaaaaa

msp nin ana sayfasına git aşağıda küçük küçük yazılar var güvenlik e tıkla en üstteki kullanıcım a bas o sayfanın alt tarafında e-postayı sıfırlya bas kendi e-posta adresini gir şifre gelecektir yada 2. yolu deneyebilirsin yine anasayfadaki alttaki küçük yazılardan iletişim e tıkla ne olduğunu anlat e-posta adresine yeni şifren gönderilecek.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa bnm eski hesabımı çaldılar ama başka bir hesap açtım Msn Happy Size şifre kırma nsl yapılır onu öğretcem.İlk önce birisiyle arki olun veya daha oyyuna yeni başlamış ve pek bişey bilmeyen slk birisini bulun. Seni vip yapıyımmı? diye sorun ve şifresini vermesini isteyin. Böylelikle hem etkinlikten görev yapıp para kazanırsınız,hem kendinize yeni şeyler alırsınız,hem de kendi movienize hediye olarak kıyafetleri yollarsınız Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
e-postanızı doğrulayıın ben öyle yaptım ben rosee100 eskiden öyle yapmıştım ben vipim bilirsiniz MELEĞİN BÜYÜSÜ FİLMİNİ İZLEYİN
ezgico03 - avatarı
ezgico03
Ziyaretçi
30 Mayıs 2014       Mesaj #15
ezgico03 - avatarı
Ziyaretçi
Velilerin katılımına ihtiyaç duyuyoruz. Nasıl güvenli kalacakları ve çevrimiçi nasıl davranacakları konusunda çocuklarınızla konuşmanız gerekir. Çocuklar sokakta oynarken nasıl dikkatli olmamız gerekiyorsa, internet üzerindeki faaliyetlerde de aynı hassasiyeti göstermeniz gerekmektedir. Risk yaratabilecek kişilerden korunduklarından emin olmalıyız.

İnternet üzerinde çocuklar istenmeyen, yasadışı ya da uygunsuz içeriklere maruz kalabilirler. İstenmeyen durumların oluşmasını önlemek için atabileceğiniz bazı adımlar var.

Evinizde internetin nasıl kullanılacağı hakkında konuşun. Çocukların, hangi bilgilerin özel kalması gerektiğini (telefon numarası, adres, vs.) anladığından emin olun ve internet üzerinde yeni insanlarla nasıl tanışacaklarıyla ilgili kurallar koyun. İnternet'in yapısı gereği karşı tarafta kimin olduğundan asla emin olamayız.
Aynı zamanda çocuklarınızın parolalarını güvende tutmalarının ve aynı parolayı birçok farklı yerde kullanmamalarının önemini anladıklarından emin olunuz. Parola bir evin anahtarı gibidir. Başkalarının onlardan parolalarını açıklamasını isteyebileceğini ve bunu yapmaları için onlara hediyeler ya da başka öğeler vermekle kandırabileceklerini anladıklarından emin olunuz. Ya da parolalarını almak için belirli bir yetkiye sahip oldukları yalanını da (MovieStarPlanet'te çalıştıklarını) söyleyebilirler. Çocuğunuzun parolası başkaları tarafından öğrenildiğinde hemen parolayı değiştiriniz.
İnternet bağlantınızın güvenli olduğundan, yalnızca kendi aileniz tarafından kullanıldığından emin olunuz. Bilgisayarınızda (IP adresi) yapılan herşeyden siz sorumlusunuz. Kuralları çiğneyen evinizdeki bir konuk bile olsa MovieStarPlanet'in IP adresinizi yasaklayabileceğini hatırlayınız. Aynı zamanda tüm bilgisayara, cep telefonlarına ve oyun konsollarına, uygunsuz içerikleri engellemek için antivirüs yazılımı ve Ebeveyn Kontrolü işlevleri yüklemeyi unutmayınız. Ancak hiçbir Ebeveyn Kontrolü %100 güvenli olamaz. Bu nedenle çocuğunuzu korumak için asla böyle bir sisteme güvenmeyiniz. Sitenin güvenli olması için biz elimizden geleni yapıyoruz. Ne var ki internet üzerinde mükemmel koruma diye bir özellik olmadığını lütfen unutmayınız. Konu çocuğunuzun güvenliği olduğunda güvenli bir ortam sağlamak için biz elimizden geleni yapıyoruz, sizden de aynı hassasiyeti bekliyoruz. Güvenlik, ebeveynler ile MovieStarPlanet'in ortaklaşa çalışmasıyla sağlanacaktır.
Çocuğunuzun ve/veya sizin, MovieStarPlanet'te diğer kullanıcıların nasıl şikayet edilebileceğini bildiğinizden emin olunuz. Şikayet, uygunsuz davranış yapıldığında anında gönderilmelidir. Diğer kullanıcıları ya da uygunsuz içerikleri nasıl şikayet edebileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2015       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar artık korkmayın çünkü yeni bişey çıktı mesela birisi hesabınızı çaldı ve şifreyi değiştirdi e-post yi da değiştirdi hemen kendi e-post girin şifreyi orada gösteriyor yani e-post değişince direk post a geliyor şifre o şekilde giriyosunuz
MSP Yardım - avatarı
MSP Yardım
Ziyaretçi
28 Nisan 2015       Mesaj #17
MSP Yardım - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

uff onu nasıl alırım bide e-posta adresini değiştirmiş uf yaaaaa

Sana Yardım Edebilirim Bunun İçin Bir Program Gerekiyor Ve Bende O Program Bulunmakta Hesabı Çalınanlar Başka Bir Hesap Açıp C=R=A=Z=Y Adlı Kullanıcıya Hesabım Çalındı Yardım Eder misin? Şeklinde Mesaj Atabilir Hesabınızı Kurtarabiliriz Msn Happy
Misafirim - avatarı
Misafirim
Ziyaretçi
18 Haziran 2015       Mesaj #18
Misafirim - avatarı
Ziyaretçi
adım adademir2006 ekleyin ayrıca eğer e-postanı doğrulayıp 300 sc'yi aldıysan hiç korkma ama eğer e-postanı onaylamadıysan hesabınla vedalaş ilk başta e-postanı açıryosun sonra başka bir sayfadan msp ye gir şifremi unuttum de e postana şifre geliyo ondn sonra hesabına gir ve ayarlarda şifreni değiştir....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2015       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya movie star planet hesabıma giremiyorum arkadaşım ve ben vıp dık üstelik

yapıcagıız çey msp anasayfasına gelin yani giriş yapılan yere girin en altta yardım yazıyo oraya basın küçük yazılarla yazıyoo sonra en üste kullanıcım yazıyo bir insan fotosuda var oraya basın parolayı sıfırla yazıyo altaa oraya basın kullanıcı adınızı ve epostanızı yazın göderin ve eposta kutunuza girin bitti epostanızı deyiştirse bile alıyosunuzzz eyer yapamassanız g4l4t4s4r4y4 kullanıcısını ekleyin bn oluyorum size anlatırım merak etmeyiiin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2017       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Hesabınız Çalındıysa E-posta Kayıtlı İse E-mail'e Girip Kurtarabilir,Eğer E-postanız Kayıtlı Deilse,Msp İletişime Geçip Hesap Bilgilerini Yazın Yardımcı Olurlar Ben Öle Hesabımı Kurtardım ^^