Arama

Muhabbet kuşum hastalandı, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Haziran 2018 Gösterim: 3.989 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2013       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Muhabbet kuşum ishal oldu, ne yapmalıyım?
EN İYİ CEVABI Mira verdi
İshalin sebebi ciddi bir durum mudur yoksa basit bir sebep midir bunu bilemezsiniz. Bu sebeple en doğrusu veterinere götürmek olacaktır. İshal kuşları çabuk tüketen bir durumdur, bu sebeple kendiliğinden geçmesini beklemeyin.
İshal olan kuşa muz, dal darı, haşlanmış pirinç suyu, haşlanmış patates gibi yiyecekler verebilirsiniz. Ancak bu onu iyileştirmez, sadece beslenmesinde yapılması gereken değişikliklerdir.
Sponsorlu Bağlantılar
Muhabbet kuşlarının bakımı için çok minik rakamlar alıyorlar. 5-10 lira en fazla, bazen de hiç. Bu konuda masraftan çekinmeyin.
Son düzenleyen Safi; 4 Haziran 2018 00:43
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2013       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

muhabbet kuşum sürekli kusuyor ve ishal yardım edin çan a neolur

bu sorun bene de yaşanmıştı kuşçuya git ve kuş kumu al ve kuşun kemirmesi için taş onların mineralleri onu iyileştir yanlız sçyle bir şey de var eğer yediği halde düzelmezse kuşun ölüyor demek bende olmuştu inan bana ama yeni kuş almıştım ve hala büyütüyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
ANLIYCAĞIN: kafadan atmıyorum
Heulwen - avatarı
Heulwen
VIP VIP Üye
24 Eylül 2013       Mesaj #3
Heulwen - avatarı
VIP VIP Üye
Veteriner'e Götürün.
Electrify - avatarı
Electrify
Ziyaretçi
26 Eylül 2013       Mesaj #4
Electrify - avatarı
Ziyaretçi
İshal ise Havuç Verin.Bol Bol Yeşillik yedirin.
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
23 Mayıs 2014       Mesaj #5
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
İshalin sebebi ciddi bir durum mudur yoksa basit bir sebep midir bunu bilemezsiniz. Bu sebeple en doğrusu veterinere götürmek olacaktır. İshal kuşları çabuk tüketen bir durumdur, bu sebeple kendiliğinden geçmesini beklemeyin.
İshal olan kuşa muz, dal darı, haşlanmış pirinç suyu, haşlanmış patates gibi yiyecekler verebilirsiniz. Ancak bu onu iyileştirmez, sadece beslenmesinde yapılması gereken değişikliklerdir.
Muhabbet kuşlarının bakımı için çok minik rakamlar alıyorlar. 5-10 lira en fazla, bazen de hiç. Bu konuda masraftan çekinmeyin.
theMira
Yusufhasim - avatarı
Yusufhasim
Onaysız
1 Haziran 2018       Mesaj #6
Yusufhasim - avatarı
Onaysız
eve muhabbet kuşu girdi 1 haftadır bende ilk zamanlar çok iyiydi son iki gündür halsiz,ishal oldu ve kafasını arkaya çevirip duruyo ölürmü acil cevap verin.Vitaminde aldım suluğuna damlattım ama işe yaramadı LÜTFEN CEVAP VERİN.