Arama

iPhone 5C ile iPhone 5S arasındaki farklar nelerdir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Ocak 2014 Gösterim: 2.920 Cevap: 3
ysf99 - avatarı
ysf99
Ziyaretçi
11 Eylül 2013       Mesaj #1
ysf99 - avatarı
Ziyaretçi
Apple ürünleri, iPhone 5S ve 5C modelleri arasındaki farklar nelerdir?

iPhone 5C mi yoksa iPhone 5S mi daha iyi lütfen acil cevap bekliyorum alacağım ama karar veremedim bana yardımcı olur musunuz?
EN İYİ CEVABI nötrino verdi
iPhone 5S, iPhone 5 modelinin bir kaç özellik eklenmiş hali sadece.Apple'ın yeni modelleriyle ilgili gündemdeki son bilgilere göre iPhone 5S modelinin iPhone 5'e göre daha hızlı bir işlemci özelliği gösterdiği (A7 çip ve 64 bit.) ve apple logosunun bu modelde bulunmadığı belirtiliyor.Çift LED flaş, düşük diyafram (iPhone 5S için 2,2), parmak izi tarayıcısı iPhone 5S'nin özellikleri arasında sayılıyor.iPhone 5C ise renkli ve estetik bir görünüme sahip olmakla beraber plastik kaplama ve daha hesaplı bir iPhone özelliği ile geliyor.Her iki modelde de Nano SIM kart kullanılacak.Seçiminizi kendi gereksinimlerinize göre bu özellikleri baz alarak yapabilirsiniz!
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen nötrino; 11 Eylül 2013 15:46
nötrino
Yasaklı
11 Eylül 2013       Mesaj #2
Yasaklı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
iPhone 5S, iPhone 5 modelinin bir kaç özellik eklenmiş hali sadece.Apple'ın yeni modelleriyle ilgili gündemdeki son bilgilere göre iPhone 5S modelinin iPhone 5'e göre daha hızlı bir işlemci özelliği gösterdiği (A7 çip ve 64 bit.) ve apple logosunun bu modelde bulunmadığı belirtiliyor.Çift LED flaş, düşük diyafram (iPhone 5S için 2,2), parmak izi tarayıcısı iPhone 5S'nin özellikleri arasında sayılıyor.iPhone 5C ise renkli ve estetik bir görünüme sahip olmakla beraber plastik kaplama ve daha hesaplı bir iPhone özelliği ile geliyor.Her iki modelde de Nano SIM kart kullanılacak.Seçiminizi kendi gereksinimlerinize göre bu özellikleri baz alarak yapabilirsiniz!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Iphone 5s mi 5c mi alsam