Arama

Dolap yaptırmak istiyorum, fiyat konusunda yardımcı olur musunuz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Mart 2015 Gösterim: 3.686 Cevap: 2
Misafir34 - avatarı
Misafir34
Ziyaretçi
11 Mart 2015       Mesaj #1
Misafir34 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.Sorum şu ki ; çatı katında olduğum için genişlik ve yükseklik sınırım var. Tahmini : 1.40(genişlik) 1.70(yükseklik) 40-50(derinlik) ölçülerinde 2 yada 3 kapaklı bir gardrop yaptırmak istiyorum.Bunun için tahmini ne kadar bütçe ayırmam gerekiyor?
EN İYİ CEVABI _EKSELANS_ verdi
Yaptıracağınız gardırop ölçüleri, malzeme kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişik fiyatlarda olacaktır. Bir marangoza yaptırabileceğiniz gibi hazır yapılı olarakta alabilirsiniz. Size fikir vermesi açısından aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
İnceleyiniz > Gardıroplar

Son düzenleyen _EKSELANS_; 12 Mart 2015 00:54
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
12 Mart 2015       Mesaj #2
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Yaptıracağınız gardırop ölçüleri, malzeme kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişik fiyatlarda olacaktır. Bir marangoza yaptırabileceğiniz gibi hazır yapılı olarakta alabilirsiniz. Size fikir vermesi açısından aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
İnceleyiniz > Gardıroplar

Misafir34 - avatarı
Misafir34
Ziyaretçi
12 Mart 2015       Mesaj #3
Misafir34 - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle vakit ayırdığınız ve cevapladığınız için teşekkür ederim.Çatı katı olduğundan yükseklik 170 den başlıyor 150 de son buluyor ama genişlik sabit o yüzden parça parça dolap aramak istemiyorum.bu sebebten ötürü de "en" ölçüleri baz alarak sordum.Ön bilgi acısından bilir kişilerden fiyat bilgisi edinebilirsem marangoz(mobiyacı) lara daha rahat olarak gitmiş olurum ve uçuk rakam verip vermediklerini anlamış olurum.Yani kapı kapı gezip fiyat alıp karşılaştırma yapmak istemiyorum nokta atışı adı altında dolabımı yaptırmak istiyorumMsn Happy umarım anlatabilmişimdirMsn Happy