Arama

Güvenini kazanmak için ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Nisan 2019 Gösterim: 1.578 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2018       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ailem onlara söylediğim yalanlar ve yaptığım hatalar yüzünden bana kolay kolay inanmıyor ve güvenmiyor yaptıklarım için pişmanım ve artık yapmıyorum ama inanmıyor ve güvenmiyorlar babam eskiden daha soğuk davranıyor onlara kendimi nasıl güvendirebilirim yardım eder misiniz
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
zamanla düzelecektir. sen hareketlerine dikkat ettiğin sürece onlarda seni bir süre gözlemledikten sonra herşey daha iyiye yol alacaktır. onlara da kendıne de ,sana inanmaları için zaman ver. onlara birşey demen yada anlatman birşeyi değiştirmez zaten . sadece biraz zaman ve sabır. onlar senin annen ve baban ailen yani. senden vazgecmezler ne olursa olsun. değiştiğini ve pişmanlığını onlara göster. tek senin başına gelmiyor bu durum. merak etme geçicidir. :)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2018       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
zamanla düzelecektir. sen hareketlerine dikkat ettiğin sürece onlarda seni bir süre gözlemledikten sonra herşey daha iyiye yol alacaktır. onlara da kendıne de ,sana inanmaları için zaman ver. onlara birşey demen yada anlatman birşeyi değiştirmez zaten . sadece biraz zaman ve sabır. onlar senin annen ve baban ailen yani. senden vazgecmezler ne olursa olsun. değiştiğini ve pişmanlığını onlara göster. tek senin başına gelmiyor bu durum. merak etme geçicidir. Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2019       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende de şu an bu durum var 4 gündür ağlıyorum telefonumu aldılar ve asla güvenmiyolar bu telefonu unut güvenimi tamamen yıktın dedi abimde aynı şekilde ben napçam