Arama

Hitman 2 Silent Assasin Türkçe yama için çevirisi için ekip kuralım mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Aralık 2019 Gösterim: 1.588 Cevap: 1
AgeAnt Perry - avatarı
AgeAnt Perry
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2019       Mesaj #1
AgeAnt Perry - avatarı
Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Direk konuya gireyim 18 yıllık bir oyun Hitman 2 Silent Assasin için bir çeviri ekibi kurmak istiyorum. Sizinde bu konuda deneyimleriniz olduğunu düşünüyorum. Ne kadar EIDOS Active'nin oyunlarını çevirmek sıkıntı olsada Hitman 2 Silent Assasin için 5 yıl kadar önce %40 bölümlük bir yol katettik sonra ekibimiz Hitman absolution çevirisi için dağıldı ve '' kaç asırlık oyun için çevirilir mi'' gibi tepkiler alınca çeviri projesi iptal oldu ama ben bu dosyaları hep sakladım. Bazı yabancı Forumlarında farklı lehçelerde Hitman 2 Silent Assasin çevirisinde %90 kısımlık başarıya ulaşınca bu projeyi tekrar gün yüzüne çıkarmak istedim. 3 ekip arkadaşım yoğun çalışıyorlar ama genede yardım teklifimi kabul ettikler. Acil bir projeleri çıkarsa gene Hitman 2 Silent Assasin projesi iptal olabilir. Hitman 2 Silent Asssasin gibi bir efsaneyi biz eski nesil ağzı sulana sulana oynadık. Ama oyun hep dil dosyalarında ki sıkıntılar yüzünden başka dillere pek çevrilemedi. Oyunu pek anlamadan oynadık. Bu konu tekrar açılmışken bu oyunu tekrar türkçeleştirmek ve bu oyunu daha fazla kişiye ulaştırmak için çevirme alanında anlayan kişilerler iletişime geçmek istiyorum. Oyun çevirisi bitince link.tl vs. linklere verilince ücrete tamamen size sunuyorum yeter ki bu efsane oyunu çevirelim. Kendim COD WAT çevirisinde ve bazı oyun çevirilerinde bulundum. Deneyimli kardeşlerimizi yardım için bekliyorum saygılarımla...
EN İYİ CEVABI Claptone verdi
Olabilir bende ingilizce hazırlık okuyorum kendimi geliştirmek isterim ve hem eğlenceli hemde ekip olarak keyifli iş olur :)
Sponsorlu Bağlantılar
The Fall Of Perry Payne.
Claptone - avatarı
Claptone
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2019       Mesaj #2
Claptone - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Olabilir bende ingilizce hazırlık okuyorum kendimi geliştirmek isterim ve hem eğlenceli hemde ekip olarak keyifli iş olur Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar