Arama

Hangi FRP kişiliğindesiniz?

Anket Hangi FRP kişiliğindesiniz?

Kuralcı iyi

2 Oy
14.29%
Nötral iyi

4 Oy
28.57%
Kural tanımaz iyi

4 Oy
28.57%
Kuralcı tarafsız

2 Oy
14.29%
Tarafsız

0 Oy
0%
Kural tanımaz tarafsız

1 Oy
7.14%
Kuralcı kötü

0 Oy
0%
Nötral kötü

0 Oy
0%
Kural tanımaz kötü

1 Oy
7.14%
Güncelleme: 10 Aralık 2009 Gösterim: 2.807 Cevap: 13
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
15 Ocak 2009       Mesaj #1
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Frp: Rol yapma oyunu, insanın eglenirken ayni zamanda kendini geliştirmesine yarayan..başka kişiliklere bürünebildiğiniz ve farkli kişilikler yaşayabildiğiniz "fantastik oyun"..

Sponsorlu Bağlantılar

Seçeneklerin Anlamları:

Kuralcı iyi: Toplumun menfaatleri ve iyilik,üstün ve iyilik dolu bir gücün koyduğu kurallarla korunmalı.Kural dışına çıkan cezalandırılmalı, kurallar sorgulanmamalı ve bu kurallar dahilinde iyilik için gözü kapalı ölüme gidilmelidir.

Nötral iyi: Her şeyin özünde iyilik vardır, bunun için katı kurallar içinde davranmaya gerek yok. Kötülüğe tahammülüm yok ama, tövbekarlara kapım sonunda dek açık

Kural tanımaz iyi: En büyük zevkim kötüyü / kötülüğü yok etmektir. Kurallara tahammülüm yok; kendi iyimi kendim yaratır ve yaşarım. Asiyim ama iyi kalpliyim

Kuralcı tarafsız: Yasalar iyi - kötü temelinde değil, düzeni sağlama temelinde konulmalıdır. Gelenekler anlamlı ve gereklidir. Yasanın nedeni düzenli bir yaşamı sağlamak olsun ve ben bu yasayı korumak için elimden geleni yapayım

Tarafsız: İyiyi, kötüyü, gerçeği, yanlışı ayırt edemeyiz. Doğa sürekliliğini muntazam olarak nasıl sağlıyorsa, biz de doğanın izinden gidelim, onu örnek alalım. Ne bir köyü aleve verelim, ne de yanan bir köyü kurtarmak için alevlerin içine dalalım

Kural tanımaz tarafsız: Kurallar umurumda değil. İyilik için savaşmam, parasını almak için bir çocuğu da öldürmem. Vicdansız değilim, ama melek de değilim. Yine de asıl olan benim, benim zevklerim, benim egom

Kuralcı kötü: Güç her şeydir. Önüne bir engel çıktığında engeli yıkmanın kötülüğü üzerine düşünme, güçlü olman için öldürmen gerekiyorsa öldür, ama zevk için yapma bunu. Yine de onurun olsun; tecavüze yeltenme, iki kuruş için yaşlı bir kadını öldürme

Nötral kötü: Kötülük doğanın özünde var olan bir şey, bunu nasıl reddedebilirsin? O halde ben bu doğanın peşinden gidiyorum. Bir aslanın ceylanı parçalamasından zevk alıyorum, çünkü zayıfı sevmiyorum

Kural tanımaz kötü: En büyük zevkim katletmek, acı dolu çığlıklar duymak, nefret etmek. Herkese, her şeye acı çektirmek istiyorum; bir amacım olsun olmasın

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hepsinden biraz, bu sebeple ankete oy veremedim Don't Know
Sponsorlu Bağlantılar
toxic91 - avatarı
toxic91
Ziyaretçi
17 Ocak 2009       Mesaj #3
toxic91 - avatarı
Ziyaretçi
Nötral bir iyiyim...
Nötral iyi: Her şeyin özünde iyilik vardır, bunun için katı kurallar içinde davranmaya gerek yok. Kötülüğe tahammülüm yok ama, tövbekarlara kapım sonunda dek açık
sanar - avatarı
sanar
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009       Mesaj #4
sanar - avatarı
Kayıtlı Üye
ÖmÜrCeK - avatarı
ÖmÜrCeK
Ziyaretçi
17 Ocak 2009       Mesaj #5
ÖmÜrCeK - avatarı
Ziyaretçi
Kural tanımaz iyi: En büyük zevkim kötüyü / kötülüğü yok etmektir. Kurallara tahammülüm yok; kendi iyimi kendim yaratır ve yaşarım. Asiyim ama iyi kalpliyim

kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
17 Ocak 2009       Mesaj #6
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
Kural tanımaz iyi-chaotic good -elbette
eh ben bir kender ve randomer olarak başka ne olabilir ki
peaceful - avatarı
peaceful
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #7
peaceful - avatarı
Ziyaretçi

Msn SarcasticMsn ThinkingMsn Rolleyes

bana göre böyleyim.ya başkasına göre?
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #8
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi

Seçim yapamıyorum, her ikisi de..
Bilmem
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
21 Ocak 2009       Mesaj #9
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Anketi daha yeni gordum Msn Happy
Ilginc gercekten..

Bana gelince..
Kuralci iyi
ile
Neutral iyi arasindayim..

Oy veremedim..
FisTiK - avatarı
FisTiK
Ziyaretçi
21 Ocak 2009       Mesaj #10
FisTiK - avatarı
Ziyaretçi

Kuralcı tarafsız: Yasalar iyi - kötü temelinde değil, düzeni sağlama temelinde konulmalıdır. Gelenekler anlamlı ve gereklidir. Yasanın nedeni düzenli bir yaşamı sağlamak olsun ve ben bu yasayı korumak için elimden geleni yapayım

Bu 3 maddenin arasında kaldım bu sebeple ankete oy veremedim paylaşım için teşekkürler...