Arama

Aşk ve Sevgi Sözleri - Sayfa 2

Güncelleme: 16 Aralık 2016 Gösterim: 16.844 Cevap: 27
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2015       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Giremediğim tek yer yüreğin….yolların uzunluğuna hece hece kızsam da, belki bir çıkmaz sokak çıkar karşıma ..içinde yalnız sen olursun…
Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan mıdır...?...hüzünlenmek için geceyi bekleyen.... Karanlık gecelerde , gökyüzünde asılı umut ışıklar mıdır...?..seni bana düşündüren...????...Yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen...?
Sponsorlu Bağlantılar
Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da içine kor kor alevler düşüp yanmasını da öğrendim….. Hüzün denizinde boğulmayı , yalnızlıkla arkadaş kalmayı ,her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim……
Yüreğimi yakan en acı saatlerde, elimde kalem adını kocaman bir kağıda yazdım...
Sonra küçük bir gemi yaptım..Bıraktım en uzun denize, hangi limanda hangi sevgilidesin bileme ama…..Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayım…
Hiç yanında olamadığım..Dokunamadığım tenine , uzaktan bir sesleniş bir dokunuş gibi hisset beni…..Sıcaklığın yok artık sen yok…Sadece uzaklarda bir kar tanesi serinliğindeyim…
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2015       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çalamaz ozanlar bu sevda türküsünü, saz titrer, tel kopar, dil tutulur lal olur. Aşkı göğe yazıp da kuşansalar mızrabı bu aşkın karşısında tutuklu bir hal olur. Senin adın geçince, zehir bile bal olur; gözün gözüme gelse sanki ihtilal olur....
Sponsorlu Bağlantılar
mavisiyah - avatarı
mavisiyah
Ziyaretçi
24 Ekim 2015       Mesaj #13
mavisiyah - avatarı
Ziyaretçi
Uzaktan da sevilirdi yar. Mümkündü. Hem mümkün hem imkansızdı aşk. Hayatın bir parçasıydı dokunmadan sevmek. Yaklaşmadan.. Aşk bugün var, yarın kaçtı kaçacak bir ada tavşanıydı sanki. Öylesine ürkek. Kimse yüzde yüz emin olamazdı aşka sahip olduğundan. Mülkü yok, tapusu yoktu…
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
mavisiyah - avatarı
mavisiyah
Ziyaretçi
24 Ekim 2015       Mesaj #14
mavisiyah - avatarı
Ziyaretçi
Sen aklıma geldiğin anda hepsini unutuyorum. Sanki hepsi birden geçiveriyor. Sanki bütün sorunlarım birden çözülüveriyor.
Böyle oldukça daha fazla bağlanıyorum sanki sana. Aşk benim için artık sadece bir kelimeden fazlasıymış gibi. Zararsız bir uyuşturucu gibi, kullandığımda en güzel duygular vücuduma yayılıyormuş gibi.
Alışmanı bekliyorum bana, senelerdir yanıbaşındaymışım gibi.
Güvenmeni bekliyorum, tamamen.
Sevmeni bekliyorum, sonsuz.
Aşık olmanı bekliyorum, korkmadan.
Kötü ihtimaller de var. Ama onlar aklıma bile gelmiyor artık. Çünkü aklım seninle dolu, kalbim seninle dolu. Ben seninle doluyum.
Bazen kötü şeyler yaşıyorum. Umudum tükenir gibi oluyor. Suratım asılıyor. Berbat durumlara giriyorum. Acınası biri olup çıkmışım gibi hissediyorum.
Sonra aklıma sen geliyorsun, suratıma aptal bir gülümseme yayılıyor. Damarlarımda akan kan değilmiş de senmişsin gibi hissediyorum. Sana olan aşkımmış gibi.
Bütün vücuduma yayılıyorsun, içimi ısıtıyorsun, ve bana yeniden, yeniden ve yeniden hayat veriyorsun.
İşte bu yüzden sana; koşulsuz, korkmadan ve sonsuz bir aşk besliyorum.
Sonsuza kadar....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Samanyolu - avatarı
Samanyolu
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2016       Mesaj #15
Samanyolu - avatarı
Kayıtlı Üye
Nedir Kara Sevdanın Tarifi?
Acı Kaleme Dökülür mü?
Aşkın Resmi Çizilir mi Tablolara?
Ya Yerde Kalan O Yürek?
Yerine Koysan Sığmaz Yerde Bıraksan Olmaz!
Bir Kez Çıktıysa Yerinden ve Bir Kez Yara Aldıysa Derinden Kanadıkça Kanar Artık...
Bazen Bakışlar Kalır Sadece Gidenin Ardından...
Söylemek İstediğin Çok Şey Olur Ama, Kilitlenir Boğazında Kelimeler...
Keşkeler Çoğalır Ömründe...!
Keşke Dersin ve Her Keşke Yeni Bir Acıyı Beraberinde Getirir...
Uykuların Kaçar Senden...
Gerçekler Çoktan Terk Etmiştir Seni...
Düşüncelerin Kalbine Kalbin Demir Parmaklıklarda Tutsak ve Sen Kendi İçinde Kaçak Olursun...!
Ne Kadar Kaçarsan Kaç, Aklında Hep Aynı Resim, Elinde Hep Bu Kırık Kalbin...!
Sen Farkında Olmasan da Gitmişsindir Aslında Gidenle...
OneNight
Yasaklı
22 Mayıs 2016       Mesaj #16
Yasaklı
Ne öImek nefessiz kaImaktır, ne de yaşamak nefes aImaktır. Yaşamak ; SeviImeyi hakeden birine yaşamını harcamaktır..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
OneNight
Yasaklı
25 Mayıs 2016       Mesaj #17
Yasaklı
Belki ben sana sevmeyi öğretemem.
Ama sen de bana unutmayı öğretemezsin.
OneNight
Yasaklı
26 Mayıs 2016       Mesaj #18
Yasaklı
Bir aşkın mükemmel olmasına gerek yok, karşılıklı olsun yeter.
OneNight
Yasaklı
24 Ağustos 2016       Mesaj #19
Yasaklı
Ne kadar zor biliyormusun? sevipte sevmiyorum demek. Görüpte görmemezlikten gelmek. Yaşadığını bilipte ‘benim için öldü.’demek.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
perlina - avatarı
perlina
Ziyaretçi
31 Ağustos 2016       Mesaj #20
perlina - avatarı
Ziyaretçi
tumblr njnvf3bnyY1qdq06io1 r1 500
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.