Arama

Rachel Berry

Güncelleme: 17 Haziran 2012 Gösterim: 1.410 Cevap: 1
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
7 Mayıs 2012       Mesaj #1
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Glee Dizisi Karakterleri : Rachel Berry (Lea Michele)
eqtNP
Glee Dizisi Karakterleri : Rachel Berry (Lea Michele), McKinley Lisesi öğrencisi Rachel Berry ünlü bir yıldız olma yolunda tüm fırsatları kullanmaya hazırdır. Will Schuester'ın Glee Club'ı yeniden kurduğunu öğrenir öğrenmez kulübe katılır ve tüm yeteneklerini sergilemeye başlar.
Sponsorlu Bağlantılar

Rachel bir gün çok ünlü olacağına inanmaktadır ve her imzasının sonuna altın bir yıldız çizmektedir. Rachel, O'nu Broadway yıldızı olma hayallerinde destekleyen iki babası ile birlikte yaşamaktadır fakat mükemmeliyetçiliği ve hırsı yüzünden hiç arkadaşı yoktur. Glee kulübüne Finn Hudson'ın katılmasıyla kendini Finn'in kalbini kazanmaya adar.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Biyografi Konusu: Rachel Berry nereli hayatı kimdir.
Gerçekçi ol imkansızı iste...
Finn and Jake - avatarı
Finn and Jake
VIP 🐻 Bear ✔
17 Haziran 2012       Mesaj #2
Finn and Jake - avatarı
VIP 🐻 Bear ✔
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Sponsorlu Bağlantılar
Rachel Berry, Fox'un müzikal komedi-drama dizisi Glee'deki yinelenen kurgusal karakter ve de facto baş kadın oyuncu. Karakter, Lea Michele tarafından canlandırılmaktadır ve Glee'de 19 Mayıs 2009'da ilk kez yayınlanan pilot bölümden beridir yer almaktadır. Rachel, dizinin yaratıcıları olan Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Ian Brennan tarafından yaratıldı. Dizide, şovun çekildiği Lima, Ohio'daki William McKinley Lisesi'ndeki glee kulübünün yıldızıdır. Broadway hayalleri olan bir hikâyeye sahiptir dizide ve önceleri okul futbol takımında oyunu yöneten oyuncu ile glee kulübü ortak lideri Finn Hudson (Cory Monteith)'a romantik duygular beslerken sonradan rakip glee kulübü Vocal Adrenaline'in lideri Jesse St. James (Jonathan Groff)'e duygular besler.
Michele, Rachel'i gençliğindeki hâline dayandırmaktadır ve Election gibi çeşitli filmler ile Gossip Girl karakteri Blair Waldorf gibi televizyon programlarından ilham almaktadır. Michele, "Rachel, hiçbir zaman popüler olmayacak çünkü görünüşü güzel kabul edilmemektedir ve ben lisedeyken aynı şey benim için de geçerliydi. Bir rinoplasti yaptırmadım fakat çevremdeki her bekar kız bunu yaptı. Bu nedenle, popüler değildim." açıklamasında bulundu.
Michele, dizideki oyunculuğuyla 2010 yılında Komedi Dizilerinde En İyi Kadın Oyuncu Emmy Ödülü ile En İyi Kadın Oyuncu Altın Küre Ödülü - Müzikal ya da Komedi kategorilerinde aday gösterildi. Rachel, eleştirmenler tarafından çoğunlukla olumlu yorumlar aldı; The Chicago Tribune'den Maureen Ryan, Michele'i karakteri "keyifsiz bir klişe daha fazla" yaptığı için överken The Wall Street Journal yazarı Raymund Flandez, Rachel'i "katlanılmaz" olarak tanımladı. Michele'in Rachel olarak söylediği birçok şarkı, dijital olarak indirilebilir single olarak yayınlandı.
🌘 🚀
Hızlı Cevap
Mesaj:

Benzer Konular

8 Mart 2009 / KisukE UraharA Sinema ww
29 Ekim 2015 / KisukE UraharA Sinema ww
5 Mart 2009 / KisukE UraharA Sinema ww
30 Mart 2013 / RoSSoRoSe Taslak Konular
Etiketler: Rachel Berry