Arama

ORMAX

Güncelleme: 27 Ekim 2012 Gösterim: 1.902 Cevap: 0
iceslush - avatarı
iceslush
VIP ETC
26 Ekim 2012       Mesaj #1
iceslush - avatarı
VIP ETC
createyoursuperhero
ORMAX hakkında;
Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek Adı:Kevin Anders
Özel gücü:Uçmak,Tırmanmak,Kuyruk darbesi,Ultra Güç
Sınıf:iyi

Çok zeki bir bilim adamı olan Kevin Anders,Hayvan hücreleri hakkında deneyler yaparken,iğneyi yanlışlıkla kendisine saplar.Bir saat kadar baygınlık geçiren Kevin Anders aynaya baktığı zaman tamamen farklı,değişmiş,Araştırma yaptığı hayvanların özelliklerini kazanmış bir yaratıktır.İlk önce bundan kurtulmaya çalışır,kanatlarını ve kuyruğunu keser fakat onlar geri çıkarlar,bundan kurtulamayacağını anlayan Kevin Anders bu gücünü iyilik için kullanmaya karar verir ve New York kötülerinin korkulu rüyası olur.Ormax araştırma yaptığı yarasa kanatları sayesinde uçabilir,kertenkele kuyruğu sayesinde kuyruk darbeleri yapabilir ve eski çağdan kalma dinazor fosilleri sayesinde tırmanabilir.Bu deney sırasında vücudu da değişime uğramış olan ORMAX artık taş gibi bir maddeden yapılmış mavi bir vücuda sahiptir. Annesi ve babası ölmüştür. H
ayatının aşkı olan Gweni ve arkadaşlarını korumak için maske takar.Ormax (Kevin Anders) 28 yaşındadır.Kevin Anders (ORMAX) New Yorkta insanlar tarafından hayvanazor diyede anılır.Fakat genelde ORMAX olarak geçer.ORMAX New York kötülerinin korktukları düşmanı ve New york halkının saygı duyduğu kahramanıdır.

Arkadaşlar ORMAX benim kendi yarattığım bir karakterdir.Hikayesi,görünüşü bana aittir.
Yorumlarınızı bekliyorum.Bu ilk karakterim,daha yapmayı düşünüyorum çok eğlenceli.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Rower; 27 Ekim 2012 21:05 Sebep: konu başlığı ve mesaj düzeni
Biyografi Konusu: ORMAX nereli hayatı kimdir.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic813898_4.gif