Arama

Asla Bitmeyen Konu - Sayfa 340

Güncelleme: 22 Kasım 2018 Gösterim: 456.448 Cevap: 3.537
pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #3391
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
Dünyadaki tek huzur; ANNEM'in göz bebeklerine yerleşmiş. ♥♥
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
phenomenon - avatarı
phenomenon
Ziyaretçi
8 Mayıs 2011       Mesaj #3392
phenomenon - avatarı
Ziyaretçi
Her seferinde canını acıtsa bile hiç kimse 'o' olamıyorsa, Ve canının yanacağını bildiğin halde yine de seviyorsan, aşk bu işte.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
14 Mayıs 2011       Mesaj #3393
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
Çekmişim isyan bayrağını dalgalanır başımda hür
Sen diken sal üstüme üstüme, bende deste deste gül Wiggle
pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #3394
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
İsterdim mesela umursamaz insanlardan olmak , herşeye gülüp geçebilmek...
Teusa - avatarı
Teusa
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #3395
Teusa - avatarı
Ziyaretçi
can sıkıntısı herşeyi yaptırıyor Msn Grin
pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #3396
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
67833380ai8

Sen bir Cam KırığıSın
KaLbime GömüLü
IlerLiyorsun Yavaş Yavaş KanataRak

. . . .. .. .. ... ... .. .
pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #3397
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
‎' kapılar kapanır,ışıklar söner..sessiz sokaklarda kalırsın..insanlar bilir,insanlar konuşur,yüzüne bakar öyle..sen susarsın.

bilirsin,yalan !
korkulu_rüyalar - avatarı
korkulu_rüyalar
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #3398
korkulu_rüyalar - avatarı
Ziyaretçi
Bi otomobil tamircisi ılık ilkbahar gecelerinden birinde evine giderken yolun kenarında bi araba ve arabanın başında da patlayan lastiği değiştirmeye çalışan iki güzel kız görmüş Yardım amacıyla kenara yanaşmış Ama istepne de patlakmış maalesef Adam, “Bu saatte bunu tamir etmek imkansız İyisi mi ben sizi evinize bırakayım, yarın bir çaresine bakarız” demiş

Evin önüne geldiklerinde kızlar adamı bi fincan kahve içmek için evlerine davet etmiş Ev, bi apartmanın 7 katında, hoş bi daireymiş İstepneyle uğraşırken elleri kirlendiğinden eve girer girmez adam banyoya gidip ellerini yıkamış Bu arada OMEGA marka saatini de kolundan çıkarıp, aynanın önüne koymuş Kızlardan birinin, “Kahve hazır” diye seslendiğini duyunca hemen ellerini kurulayıp banyodan çıkmış O aceleyle de OMEGA marka saatini çıkardığı yerde unutmuş

Kızların sohbeti çok keyifliymiş Grup vaktin nasıl geçtiğini anlamamış Sonunda adam geceyi kızların evinde geçirmiş Sabah da 7’de kalkıp işe gitmiş Tamirhanesine vardığında saatini kızlarda bıraktığını farketmiş, “İyi bari, kızları tekrar görmek için bahane olur” diye düşünmüş

Akşam iş bitimi saatini almak için kızların evine gelmiş ama kapıcı bahsettiği kızların artık o dairede yaşamadıklarını söylemiş Bu iki talihsiz kız 3 hafta önce trafik kazası geçirip ölmüşlermiş meğer Şu an da, adamın onları ilk gördüğü yere çok yakın olan bi mezarlıkta yatıyolarmış Tamirci duyduklarına inanamamış, “Nasıl olur? Ben dün akşam evlerinde onlarla beraberdim” demiş Kapıcı bunun imkansız olduğunu söyleyerek adamı, kapısı avukat tarafından mühürlenmiş dairenin önüne götürmüş

Adam çok meraklanmış taabi Ertesi gün avukata gidip durumu anlatmış ve beraberce kızların dairesine gelmişler Mühürü açıp içeri girmişler Adam doğruca banyoya gitmişOMEGA marka saat aynanın önünde bıraktığı gibi duruyormuş

verildiyse özür dilerim
_MMia_ - avatarı
_MMia_
VIP VIP Üye
11 Haziran 2011       Mesaj #3399
_MMia_ - avatarı
VIP VIP Üye
Masallarla büyüdük...Gökten düşecek 3 elmaya odaklandık hepimiz ve mutlu sonlara...Oysa kadim öğreti masalın başında yinelenip dururmuş defalar ve defalarca...Hayatın gerçeği oymuş...Bilmemiz,düşünmemiz,ders almamız gereken...

Hayattaki herşey ve hayat... "Bir varmış,Bir yokmuş."
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
11 Haziran 2011       Mesaj #3400
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Sen beni gülümsete bir meleksin..!
Hayata bağlı kalamama tek sebepsin..!

Tender