Arama

Akıllı mı olmalı yoksa deli mi? - Sayfa 4

Güncelleme: 27 Eylül 2016 Gösterim: 48.533 Cevap: 128
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2006       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
glazed_07 adlı kullanıcıdan alıntı

akıllı olup insanlara yardım etceksen deli ol onlar sana yardım etsin(bu bi tanıdık sözüdür)ben bana akıllı diyeni duymadım ben ewde okulda dershanede her yerde göz bebeğiyim çünkü DELİYİM!!!ewde okulda dershanede akıllılar ön planda olmuyo çünkü herşeye mantıklı cevap vewriyolar ve monoton bi hayat yaşatıyolar ama ben öle değilim işte!!

Deliler külüp'üne hoş geldin....Roflama terk şartımız var bu külüpte aşırıya kaçırmadan hayatı yaşatmak insanlara yoksa hayat tam tersi olur bizim için değil mi? ...:: bu arada akıllı geçinen yarı deliler de mantıklı cevap verirler ama mantıklı şekilde sınıf geçerler unutma sakın bunu ve mümkünse sende tam delli olarak delli mantığı ile değil akıllı mantığı ile delliyi oyna hayata başarıyı yakalarsın Smiley9
Sponsorlu Bağlantılar
vatos_var - avatarı
vatos_var
Ziyaretçi
9 Şubat 2006       Mesaj #32
vatos_var - avatarı
Ziyaretçi
Kendini Hiç Bi Zaman Unutma Msn Sarcastic
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2006       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağol hercahi ben işe ve ders konusuna gelince delilikten eser kalmaz ama dersten bi çıkayım işte o zaman görün siz beni sınıf değil okul yıkılıyo ve ben bu durmla övünüyorum çünkü sadece gerekli yerlerde cidiyetimi koruyorum ve bu bana fazkasıyla geri dönüyo hem saygı var hem delilik
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2006       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
akıllı olup dünyanın kahrınıı çekecene deli ol dünya senin kahrını çeksinMsn Happy))))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2006       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu benim lafımdı ama neyse her deli kullanabilir
bilinmezden insan - avatarı
bilinmezden insan
Ziyaretçi
15 Şubat 2006       Mesaj #36
bilinmezden insan - avatarı
Ziyaretçi
akıl ne ki önemli olan deli olabilmek deli olup veliliğe ulaşabilmek yaptıklarım ve yapacaklarım dünyaya at gözlüğüyle bakanlarca delilikse, kalıpları zorlamak olması gerekenleri değil olmasını istediklerinizi yapmak (tabi bunları yaparken ifrada kaçmamaya özen göstermeli) delilikse evet ben deliyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2006       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
deli olcaksın ki hayatı daha güsel yaşayasınMsn Happy)))))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2006       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
akıllı olacaksın...
herşeyin en iyisini yapacaksın...
islamiyeti geri kafacı zihniyet gösterenlere en büyük cevabı böyle vermiş olursun...
KA_JiN - avatarı
KA_JiN
Ziyaretçi
15 Mart 2006       Mesaj #39
KA_JiN - avatarı
Ziyaretçi
Falla bence ikisinden uzak durmak lazım cunku Akıllı Adam Daima Seytanlıklar PesindeDir deli Zaten Adı Ustunde ne Yapacagı Belli Deil Onun Deli olmak Tercihimdir..!
vatos_var - avatarı
vatos_var
Ziyaretçi
23 Mart 2006       Mesaj #40
vatos_var - avatarı
Ziyaretçi
Hepiniz harikasınız ama bu sitede akıllı yokmu yawww Msn Grin