Arama

Protesto Ediyorum - Sayfa 34

Güncelleme: 17 Aralık 2017 Gösterim: 97.137 Cevap: 474
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #331
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Doğayı korumayanları,
Doğayı tahrip edenleri,
Sponsorlu Bağlantılar
Doğanın farkına varmadan yaşayanları,
Demir ve betonu, Doğanın yerine koyanları..
Plastiği, kimyayı, zehiri, yiyeceklerize karıştıranı,
Suyumuza zehir katanları

PROTESTO EDİYORUM...

Bu nedenle çocuklar ve gençler Kanser vb. hastalıklara yakalanıp genç yaşta acı çekiyor ve çektiriyorlar..

MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #332
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Bu kadar ders verilmesini protesto ediyorum!!
Sponsorlu Bağlantılar
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #333
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Sağlık Çalışanlarına yapılan saldırıları protesto ediyorum.

Kadın doktora tekme tokat dayak

Protesto Ediyorum

18 Kasım 2008

Şanlıurfa'da, Beykapısı Sağlık Ocağında görevli pratisyen doktor 28 yaşındaki Venhar Onat, bir hasta yakını tarafından tekme tokat darp edildi.

Vücudunun çeşitli yerlerinden aldığı darbeler sonrası hastanede tedavisine başlanan genç doktor, "Evliliğimi erteleyip Şanlıurfa'ya geldim. Ödülü bu mu olmalıydı?" diyerek yaşadıklarına tepki gösterdi. Kadın doktor, yaşadıklarının ardından mesleğinden istifa etmeyi düşündüğünü de ifade etti.

Olay, dün akşam saatlerinde Beykapısı Mahallesi'nde bulunan Beykapısı Sağlık Ocağı'nda meydana geldi. İddiaya göre, 1,5 Ay önce mecburi hizmetini yapmak üzere Kayseri'den Şanlıurfa'ya atanan pratisyen doktor Venhar Onat, hasta muayenesi sırasında kendilerini beklettiği iddiasıyla 22 yaşındaki bir hasta yakınının saldırısa uğradı. Sağlık ocağı görevlileri ile vatandaşların müdahalesi ile engellenen ve olay yerine gelen polislerce gözaltına alınan 22 yaşındaki İbrahim Demirkan, ifadesinin alınmasının ardından Cumhuriyet Savcısı'nın talimatıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

F5 HABER
PaPaTyA1 - avatarı
PaPaTyA1
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #334
PaPaTyA1 - avatarı
Ziyaretçi
dünyayı saran kriz,i protesto ediyorum nedir bu yaaaaMsn Mad
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #335
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Töre vahşetini protesto ediyorum.

Hamile kadına töre kurşunu

Protesto Ediyorum

Ceylanpınar ilçesinde 3 gün önce evinde silahla vurularak öldürülen 3 aylık hamile kadının, töre cinayetine kurban gittiği iddia edildi.

Yürek burkan olay, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde gerçekleşti. İddiaya göre, Adana Mahallesi 351. Sokak No 62'de oturan Müslüm B. (38) eve geldiği zaman dini nikahlı eşi Aysel Çadır'ı vücudunun çeşitli yerlerine aldığı mermilerle ölmüş olarak bulduğunu öne sürerek, polise haber vermiş, ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, olay yerine gelerek incelemelerde bulunmuş ve Müslüm B.'yi olayın şüphelisi olarak gözaltına almıştı. Müslüm B.'nin polise verdiği ifadesinde, evde olmadığını ve eve geldiğinde dini nikahlı eşini ölü olarak bulduğunu söylediği öğrenildi. Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesi Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alınan Müslüm B., sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KENTHABER
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
23 Kasım 2008       Mesaj #336
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Vahşi yaşama duyarlı olmayanları protesto ediyorum.

spacer

spacer
spacer
spacer

Avustralya'nın Tazmanya adası açıklarında onlarca pilot balina intihar etti.

Onlarca balinanın neden intihar ettiklerini anlamadıklarını söyleyen Milli Park ve vahşi hayat yetkilileri, Tazmanya kıyılarına 64 balinanın kıyıya vurduğunu ancak 13'ünün hayatta olduğunu açıkladılar.

Hayatta kalan balinaların kurtarılması için yarın çalışmaya başlayacaklarını dile getiren yetkililer, intihar etmeleri için birçok neden var ama hangisi olduğunu bilmiyoruz dedi.

Dev memelilerin, Avustralya ve Yeni Zelanda'nın kıyılarında zaman zaman intihara kalkıştığını bildiklerini belirten yetkililer, ancak balinların neden böyle davrandıklarını çözemediklerini ifade ettiler.

GAZETEPORT
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
23 Kasım 2008       Mesaj #337
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Anket izni verilmemesini protesto ediyorum...
unread - avatarı
unread
Ziyaretçi
23 Kasım 2008       Mesaj #338
unread - avatarı
Ziyaretçi
bütün gün süren elektirik kesintisini protesto ediyorum
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
23 Kasım 2008       Mesaj #339
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Bende gelen bunca zammı...,
Ve pkk yı protesto ediyorum.Msn Mad
unread - avatarı
unread
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #340
unread - avatarı
Ziyaretçi
2000 dediğim halde 2001 veren bakkalları protestoediyorum içilmiyo buuuuu dalgınlığımdan faydalanıyo adiler