Arama

Protesto Ediyorum - Sayfa 35

Güncelleme: 17 Aralık 2017 Gösterim: 96.993 Cevap: 474
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
27 Kasım 2008       Mesaj #341
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
İnsan onuruna aykırı her türlü uygulamayı protesto ediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Kız yurdunda bekâret testi

Protesto Ediyorum

27 Kasım 2008

Avcılardaki yurt yüzünde kızarıklık bulunan örenciden bekaret raporu istedi ve.
Avcılar'daki Emel Kız Öğrenci Yurdu, C.G'nin boynunda ve yüzünde kızarıklık olduğu gerekçesiyle bekâret raporu istedi. Kızına inanmayan ve test yaptıran baba, yargıya başvuracak.

İstanbul Avcılar'daki bir kız öğrenci yurdunda kalan C.G.'nin (18) boynunda ve yüzünde kızarıklıklar bulunması nedeniyle, yurt yönetimi öğrenciden bekâret testi istedi.

Öğrencinin babasını arayan yetkililer, “Durum ortada. Kızınız bir erkekle ilişkiye girmiş, gelin alın” demesi üzerine C.G'yi babası muayeneye götürdü. Kontrolün ardından öğrencinin bakire olduğunun anlaşılması üzerine, baba yurt yönetiminin tavrını eleştirdi.

Avcılar'daki Emel Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan üniversite öğrencisi C.G'den boynunda ve yüzünde bulunan kızarıklık nedeniyle yurt yönetimi bekâret testi istedi. C.G'nin boynunda ve yüzündeki kızarıklıkları gören yurt müdiresi Nuray Dağ, C.G'nin babasını aradı. Babasının, iddiaların gerçekdışı olduğunu söylemesine karşın kendisine inanmadığını söyleyen C.G. müdirenin, babasına “Kızınız cinsel ilişkiye girmiş” dediğini söyledi. C.G. bunun üzerine müdireyi aradığını ancak müdirenin kendisine “Böyle bir şey demedim. Baban senin gözünü korkutmak istemiş, ben yalnızca 'Buraya gelin, konuşalım” dedim” diyerek konuyu kapatmaya çalıştığını dile getirdi.

Durum ortadaymış!

C.G. olayı şöyle anlattı: “Olaydan 4 gün sonra yurt müdiresi Dağ ile bir görevli ve doktor olduğu iddia edilen kapalı bir bayan, yüzüme ve boynuma baktı.

Yurt müdiresi babamı arayarak 'Yanımda 2 yetkili var. Durum ortada, kızınızı gelip alın' dedi. Babam, doktorun kim olduğunu sordu ancak müdire cevap vermedi. Ertesi gün babamla Küçükçekmece Kızılay Tıp Merkezi'ne gittim. Muayenenin sonucunda bakire olduğum belli oldu.”

C.G'nin babası ise, “Yurt yönetimi saçma sapan şeyler söyledi. Şok oldum. Yetkili birimlere şikâyette bulunacağız” diye konuştu.

Cumhuriyet

Bizhaber

The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008       Mesaj #342
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
İyi niyeti suistimal eden herkesi Kart
Sponsorlu Bağlantılar
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
3 Aralık 2008       Mesaj #343
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Uyuşturucu kullanma yaşının 10' a düşmesine neden olan herkesi protesto ediyorum.

Uyuşturucu kullanma yaşı 10'a düştü

gp 337522

Geçmiş yıllarda madde kullanımına başlama yaşı 12 iken, merkezimize yapılan başvurularda alt sınırın 10'a düştüğü saptandı

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi ve Eğitim Merkezi (AMATEM) ve 2. Psikiyatri Kliniği Şefi Doç. Dr. Nesrin Dilbaz, uyuşturucu madde kullanım yaşının her geçen gün düştüğünü belirterek, ''Geçmiş yıllarda madde kullanımına başlama yaşı 12 iken, merkezimize yapılan başvurularda alt sınırın 10'a düştüğü saptandı'' dedi.

Dilbaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bağımlılığın bir aile hastalığı olduğunu, tedavinin ömür boyu sürdüğünü ve hastalığın tedavisinde gönüllülüğün esas alındığını, hastayla birlikte eş, kardeş, anne ve babanın da bu süreçten etkilendiğini belirtti.

Tedavinin başarılı olabilmesi için hastanın istekli olmasının, hekime ve tedaviye inanmasının, ailesinden her türlü desteği almasının çok önemli olduğunu vurgulayan Dilbaz, bağımlılığın kronik bir hastalık olduğunu, zaman zaman iyileşme görülürken zaman zaman da ataklar gelişebileceğini kaydetti.

ÖmÜrCeK - avatarı
ÖmÜrCeK
Ziyaretçi
3 Aralık 2008       Mesaj #344
ÖmÜrCeK - avatarı
Ziyaretçi
Yok bayram temizliği yok yaz temizliği yok kış temizliği yok bahar temizliği
kısacası bu kadar çok temizlik yapmayı protesto ediyorum =)
bodom - avatarı
bodom
Ziyaretçi
3 Aralık 2008       Mesaj #345
bodom - avatarı
Ziyaretçi
Insan haklarini isgal eden herkezi protesto ediyorum..

Huseyin Uzmez gibi sapiklari ustelik dinimizi alet ederek sapiklik yapmasini protesto ediyorum

Muslumanlara katliam yapan Amerika,Sirp,Israil'li leri protesto ediyorum
Nobleman - avatarı
Nobleman
Ziyaretçi
3 Aralık 2008       Mesaj #346
Nobleman - avatarı
Ziyaretçi
kendimi
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
6 Aralık 2008       Mesaj #347
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Savunmasız kadınların çaresizliğini fırsat bilip, şiddet uygulamayı erkeklik sanan kocaları protesto ediyorum.

Koca dayağından kaçtı, jandarmaya sığındı

Protesto Ediyorum

ARDAHAN'ın Çıldır İlçesi'ne bağlı Kurtkale Köyü'nde oturan 2 çocuk annesi 33 yaşındaki Gülsen Çiftçi, eşi 42 yaşındaki Erhan Çiftçi tarafından sopayla dövüldüğünü söyleyerek jandarmaya sığındı.

Sağ gözü kapanan, şiddetin izlerini taşıyan Gülsen Çiftçi, Ardahan Devlet Hastanesi'nde tedavi gördü. Gülşen Çiftçi, yakınlarının araya girmesi üzerine şikayetçi olmadı ve “Kimsem yok çaresizim” diyerek evine döndü.

The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2008       Mesaj #348
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Başarısızlığını Kabul Etmeyi Bilmeyen Siyasetçileri...
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
6 Aralık 2008       Mesaj #349
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Sevmediği halde seviyorum diyen ve aynı anda birkaç sevgilisi olanları protesto ediyorum Msn Sad
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
6 Aralık 2008       Mesaj #350
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Batın, Karın demek, Sır anlamanı taşıması için şapkalı'A' olmalı, düzeltilene dek NeutralizeR'i protesto ediyorum..Hıh!