Arama

@msn.com Uzantılı E-mail Adresi Alın

Güncelleme: 16 Mayıs 2014 Gösterim: 1.117.696 Cevap: 88
Alex_Taylor - avatarı
Alex_Taylor
Ziyaretçi
9 Mart 2006       Mesaj #1
Alex_Taylor - avatarı
Ziyaretçi
Benimde artık bir msn adresim olsun istiyorsanız buyrun arkadaşlar...

Sponsorlu Bağlantılar
ads305z5hq
Resmi orjinal boyutunda görmek için üstüne tıklayın
<<<xxx@msn.com>>>

Eğer üstteki adresten giriş yapamıyorsanız internet Explorer üzerine şunu yapıştırıN;

Kod:
https://accountservices.passport.net/reg.srf?ct=1013041196&mn=&tw=20&ru=mail.msn.hotmail.msn.com/cgi-bin/sbox?js=yes&ns=msn.com&kpp=2&js=yes&cbid=2&id=963&svc=mail&ts=-11&cb=_lang%3dTR&ppHttp=0&rollrs=12&sl=1&vv=30&lc=1055

Son düzenleyen hellboy726; 26 Ağustos 2007 15:48
BeyAzKapLaN - avatarı
BeyAzKapLaN
Ziyaretçi
17 Eylül 2006       Mesaj #2
BeyAzKapLaN - avatarı
Ziyaretçi
kardeşler burada info_beyazkaplan@msn.com diye adres almak istiyorum bana türkçe kararkter yok yasak simge gibi şeyler diyor acaba baştan alınmış mı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2006       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BeyAzKapLaN adlı kullanıcıdan alıntı

kardeşler burada info_beyazkaplan@msn.com diye adres almak istiyorum bana türkçe kararkter yok yasak simge gibi şeyler diyor acaba baştan alınmış mı?

"info" kelimesini adres icerisinde kullanamazsin, msn yasak kelime listesi icinde.Info yerine baska birsey yazmalisin.
tiryakiyim - avatarı
tiryakiyim
Ziyaretçi
27 Kasım 2006       Mesaj #4
tiryakiyim - avatarı
Ziyaretçi
ornek@ornek.com adres aldığım zaman gelen e-postalara nasıl ulaşabiliriz. Yatdımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Ayarları nasıl yapılacağını anlatırsanız çok iyi olur.
onurkorkmaz - avatarı
onurkorkmaz
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #5
onurkorkmaz - avatarı
Ziyaretçi
yani ornek.com adresi senin olmalı ondan sonra istediğin emaili aç
simyacigirl - avatarı
simyacigirl
Ziyaretçi
5 Aralık 2006       Mesaj #6
simyacigirl - avatarı
Ziyaretçi
YAA NASIL TEŞEKKÜR ETSEM ACABA BENİM BÜTÜM ADRESLERİM MSN UZANTILIYDI FAKAT PC ÇÖKÜNCE WİNDOWSUN KENDİ MSN BÖLÜMÜDE GİTTİ BENDE MECBUR HOTMAİL ALDIMA AMA SAOLUN TEKRAR KAVUŞTUM YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.SONUNDA İSTEDİĞİM İSİMDEN MSN ADRESİM OLDU YEHOHOHOOHOOMuz
kizilgolge - avatarı
kizilgolge
Ziyaretçi
5 Ocak 2007       Mesaj #7
kizilgolge - avatarı
Ziyaretçi
dostum sana teşekkür ederim çok işime yaradı ve bir sorum olacak.msn mailin varsa xxx@msn.com yazmak zorunda değilsin die biliyordum ama msn mail adresi almama rağmen yine de xxx@msn.com şeklinde girmemi istiyo. @msn.com yazmamak için ne yapabilirim?
ardarda - avatarı
ardarda
Ziyaretçi
11 Ocak 2007       Mesaj #8
ardarda - avatarı
Ziyaretçi
https://accountservices.passport.net/reg.srf?id=9&cbid=956&sl=1&vv=450&lc=1055

cikan ekranda Evet, e-posta adresim kullanılsın diyorsun sonra formu doldurup hesabi aliyorsun
resulsever1907 - avatarı
resulsever1907
Ziyaretçi
24 Mart 2007       Mesaj #9
resulsever1907 - avatarı
Ziyaretçi
msn.com hotmail.de hotmail.co.uk hotmail.co.jp hepsini biliyorum tek @gmail.com bilmiom bilen varsa söylesin ltfn
darknessacrep - avatarı
darknessacrep
Ziyaretçi
28 Nisan 2007       Mesaj #10
darknessacrep - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kizilgolge adlı kullanıcıdan alıntı

dostum sana teşekkür ederim çok işime yaradı ve bir sorum olacak.msn mailin varsa xxx@msn.com yazmak zorunda değilsin die biliyordum ama msn mail adresi almama rağmen yine de xxx@msn.com şeklinde girmemi istiyo. @msn.com yazmamak için ne yapabilirim?

ne üşengeçsin ha! en azından üşengeçlikten değilse sebebini yaz bari. neden tekrar yazmak zor geliyor ya da neden yazmak şstemiyorsun?