Arama

Mehmet Tokat

Güncelleme: 8 Ocak 2007 Gösterim: 5.940 Cevap: 0
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
8 Ocak 2007       Mesaj #1
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
MEHMET TOKAT
MU939481CU737 250
Sponsorlu Bağlantılar
Son baharın hüzün döktüğü zamanlarda bir sabah tüm şehir uyurken bi ebem bir annem bide ben uyumamıştık. İlk tokatı ebemden son tokatı hayattan yedim ve bu dünyada ben en çok adımı sevdim.
1970 yılında Van da doğdum ilk orta ve lise eğitimim den sonra sanata ilk merhabam tiyatro sahnesi oldu.
Tiyatro sahnesin de Halit Akçatepe , Zeki Yurtbaşı , Yalçın Özden (Uğur Böcekleri) Altan Günbay , Bahri Beyat ve diğer ustalarımın yanında yetişme fırsatı buldum ve bu sayede TV dizisi , reklam , sinema ve TV sunuculuğu yaptım.
Şimdi ise çocukluğumdan bugüne kadar taşıdığım acıları , ayrılıkları yanlızlıgım dahi bütün duygularımı şiir albümü olarak sizlere sunuyorum
Yapımcılığını Şahin Özer ‘in üstlendiği yönetmenliğini Zülfü Beyhan ‘ın yaptığı yüreklerini ve vokallerini benden esirgemeyen Haluk Levent , Işın Karaca , Berdan Mardini , Gülay , Aliye Mutlu , Kuzey ve Zeynep yaptılar.
İlk Klibi yönetmenliğini Hakan Yonat'ın yaptığı “Kaçsam Kurtulurdum” isimli şiirine çekildi. Klibinde ayrıca Rock Müziğinin önde gelen ismi Haluk Levent'te rol alarak Mehmet Tokat'a destek verdi.
Uzun ve yorucu çalışmalardan sonra çıkardığımız “Şiirlerin Efendisi” adlı albümle herkese merhaba.

Biyografi Konusu: Mehmet Tokat nereli hayatı kimdir.