Arama

Michael Jackson - Sayfa 3

Güncelleme: 23 Ekim 2015 Gösterim: 164.301 Cevap: 27
_BaD_ - avatarı
_BaD_
Ziyaretçi
19 Temmuz 2009       Mesaj #21
_BaD_ - avatarı
Ziyaretçi
HAYATIMIN İNSANINA...

Sponsorlu Bağlantılar
Michael seninle çocukluğum geçti, seninle büyüdüm, seninle çoştum, seninle ağladım... 21 yılımın her gününde sen vardın...
İlk aşkımdın, seninle evlenecektim, benimkiler sana damat diyordu evet özelliklede annem damat lafını ağzına dolamıştı, ne güzel günlerdi...

Hayatımın her gününde içinde olan, bana yaşama hırsı, sevinci veren hayatımın iki insanından birisin. Biri Ulu ATATÜRK diğeri de sensin... ATATÜRK ile aynı zamanda yaşama şansım olmadı ama senle ne mutlu ki aynı zamanda yaşadım, yaşıyorum.

Cuma sabahı saat 6,45 de başımda bir ağrı ile uyandım. Elim hiç istemeden telefonuma gitti, bir mesaj gelmişti, baktım ve nedense okumak istememiştim ama yinede elim mesajı açtı. 'Michael JACKSON kaldırıldığı hastanede kalp krizi geçirip vefat etmiş' yazıyordu. Hiç inanmadım hatta yataktan kalkmak bile istemedim ama dayanamadım. Hemen gidip kanallara baktım ama hiçbir şey söylenmiyordu, rahatlamıştım. Sonra CNN'i açtım ve o felaket haberi gördüm, hastane resmi açıklama yapmıştı ve öldüğü kesinleşmişti. Bir an için inanamadım, o ölümsüzdü, hem ben ondan önce gidecektim, neden bu acele
Bütün aile yasa boğulduk ama en çokta ben, hala inanamıyordum ki halada inanmıyorum gittiğine...
Günlerdir kendimde değilim, suyla hayattayım, ne bir şey yiyip, içesim ne de uyuyasım var. Sensiz hiçbir şey yapmak istemiyorum... Dört günde tam iki kere dışarı çıkmak zorunda kaldım ki bunları da toplasan yarım saat ancak dışarıda kalmışımdır. Ağlıyorum, bağırıp, çağırıyorum ama olmuyor yine de rahatlayamıyorum. Nefesim daralıyor, kalbim duracak gibi oluyor... Sevdiklerimin kalbini kırıyorum, onları yokmuş gibi görüyorum...

Hala gittiğine inanamıyorum. Sen o kadar kusursuz bir insandın ki, seni sevmemek elde değildi PETER PAN...

İnsan, doğa, hayvan sevgileriyle dolu, ırkçı olmayan, 300 milyon dolarla hala yardım rekorun kırılamamış, dünya sorunlarına dikkat çeken bir insansın... Nasıl sevilmezsin ki
Kısaca bir meleksin... Evet belki kanatların yoktu ama senin bir melek olduğunda kuşkusuzdu...
Bu dünyaya gönderilme sebebin insanlara doğru şeyleri aşılamaktı ama en önemlisi de sen bu dünyaya çocuklar için gönderilmiştin. Buna da hemen herkes inanıyor da zaten...

Senin öldüğüne inanıyor değilim hala... Sen bir yerlerde o kusursuz gülüşmeyişinle bizleri gözetliyorsun, buna bütün kalbimle inanıyorum.

Yeryüzünden yok olması gereken o kadar çok insan varken senin aniden gitmen...

ÖLDÜ MÜ, ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?
Bütün gariplikler onun öldürüldüğü yönünde. Yapılacak ikinci otopside de eğer herhangi bir gariplik bulunmazsa hiç şaşırmam. İlla yara, bere olması gerekmez artık o kadar akıl almaz yöntemlerle insanları öldürüp, eceliyle öldü süsü veriliyor ki...
Avukatı, o kadar ilaç kullanıyordu ki bu kadar yaşaması bile mucize, bu son kaçınılmazdı gibi bir şeyler söylemişti. E madem bu kadar kötüydü her şey neden daha önce konuşmadın ya da neden önlemini almadın
Doktoruna gelince, bu kadar ilaç üst üste alındığında ölümcül olduğunu hiç mi bilmiyordu
Madem ilaçsız duramıyordu, zararlı ilaçlar vereceğine vitamin verseydin...
Hastalığın ilaçsız tedavisi varmış... Peki neden bu yöntem kullanılmadı da, ona acı veren ve uzunca bir süre kullanılması gereken bu ilaçlarla tedaviyi kullandılar

ESTETİK Mİ, AMELİYAT MI ?
Çok konuşuldu, yazıldı çizildi ama MJ hiçbir şey söylemedi. Belgesel çektiği muhabir ona dış görünüşünün neden böyle olduğunu soranlara, cevabın ne olur dediğinde; ‘Gidip Tanrıya sorsunlar...’ demişti.
Estetik oldu evet ama biri iyi nefes almak için burnundan diğeri de hastalığı sebebiyle çenesinde oluşan yaralar yüzünden çenesinden olmak üzere sadece iki kere.
Gençlik yıllarında yakalandığı Vitiligo yüzünden cildi beyazladı. Önceleri vücudunun küçük bir bölgesinin rengi açılırken, seneler geçtikce tüm vücudu beyazladı.
Güzellik uğruna dediler, beyazlara özendi o yüzden tenini açtırdı dediler ama hiç kimse gerçeği bilmiyordu.

MÜSLÜMAN OLDU MU ?
Bu kimi ilgilendirir ki... MICHAEL JACKSON gitmiş, siz onun dinini tartışıyorsunuz....
Müslüman, Budist, Hristiyan, Ateist olsun ne olur yani Michael’in dini değil, kişiliği, insanlığı önemli...
Mekanın cennet olsun demiyorum çünkü orası olacak bunu biliyorum. Bu dünyada da bulamadığın huzuru ve mutluluğu Cennette bul PETER PAN’im...

YAŞIYOR MU ?
Bütün kalbim bu doğrultuda ve nedense kalbim onun öldüğüne değil, yaşadığına inanıyor. Bir yerlere gizlenmiş, o kusursuz gülüşüyle bizleri gözetliyor gibi...
Bazı haberlere göre hastanenin arka kapısından bir rahibe kılığında çıkıp, gittiği. İlk önce doğduğu şehre uğrayıp daha sonrada Grönland’e gittiği söyleniyor.
Keşke böyle olsa keşke...
Ama hiçbir haberin doğruluğu yok gibi...

BASIN...
Türk basınında hakkettiği değeri gördüğünü sanmıyorum. Filipinler, Tayland gibi yerlerde bile akıl almaz şeyler yaparlarken, bizim basınımız yalan yanlış haberler yapıp durdu. Bununla da kalmayıp bazı haberlerde hiç göstermezken diğer haber bültenlerinde de çok az bir zaman gösterildi. Ama neyse ki birkaç haber kanalı artık daha da üstüne düşüyor.
Müzik kanallarına gelince buradan yine tüm MJ hayranları adına N1 ve MTV’ye sonsuz teşekkürler... Dream TV ise bizi çok öfkelendirdi. Diğer kanallar günlerce durmaksızın MJ ile ilgili yayın yaparken, onlar sustu...
Okan Bayülgen hesapta programında MJ'i anacaktı ama anmak dışında her şeyi yaptılar.
Dalga geçip durdular ama yinede MJTURKFAN'a sonsuz teşekküler...
İclal Aydın yazısında, bir paçavra gibi öldü, yaptıklarının karşılığını bu ölümle ödedi, dedi ama şunu bilsin ki; O ölmüş olabilir ama milyonlarca insan onu çok sevdi, seviyor ve sevecekte. Ama kendi öldüğünde ne onun binde biri gibi bir miras bırakacak ne de insanlar onu konuşucak. Yazık olmuş, talihsiz bir yazıydı...
Aydın da o gece çok dalga geçti ama Aydın bizde seninle aynı evde kalmıyoruz, senin nasıl bir kişilik olduğunu biz nerden bileceğiz

BAD, BEAT IT, THRILLER gibi şartkılarıya çoştuk, dans ettik...
HEAL THE WORLD, EARTH SONG, WILL YOU BE THERE ile ağladık, üzüldük...
İşte MJ böyle bir insandı herkesde azda olsa bir parçası olduğuna inanıyorum. Zamanımızda kim, Filipinlerde, Taylandda hala sevilip dinleniyor
Kimse onu ne rekorlarına kırabilir ne de onun kadar sevilebilir...

PETER PAN’i sevmeyen yoktur heralde... İşte tek gerçek PETER PAN, MICHAEL JACKSON...

Sen kanatsız bir melektin ve artık kanatlarına kavuştun Little Michael...

Sana olan sevgim o kadar inanılmaz ve aşılmaz ki senin öldüğünü bir türlü kabullenemiyorum... Ölüm ve Michael JACKSON... Bu iki kelime de birbirine hiç ama hiç yakışmıyorlar...

Seni sonsuz sevgimle hep anıcağım...

Seni çok seviyorum Little MICHAEL...

Şunu da söylemek istiyorum ki; her çıkan habere inanmayın ve sitelere taşımayın lütfen...
Etraf yalan haberlerle kaynayıp duruyor.
Son düzenleyen Daisy-BT; 28 Ağustos 2010 16:19 Sebep: İfadeler silindi.
_BaD_ - avatarı
_BaD_
Ziyaretçi
19 Temmuz 2009       Mesaj #22
_BaD_ - avatarı
Ziyaretçi

Sponsorlu Bağlantılar
michaeljackson gal before

michael jackson casanova in concert

Michael Jackson Photograph C12142637

michael jackson las vegas

michael jackson gal scandal

michael jackson

Michael Jackson

michael jackson

fft17 mf137476

Son düzenleyen Safi; 23 Ekim 2015 02:50 Sebep: Sayfa Düzeni ...
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
5 Eylül 2009       Mesaj #23
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
İki buçuk ay sonra gömüldü

Amerikalı pop yıldızı Michael Jackson'un cenazesi, aile üyeleri ile Elizabeth Taylor ve Macaulay Culkin gibi ünlülerin katıldığı törenle, California eyaletine bağlı Forest Lawn Glendale'deki anıt mezarda defnedildi.

Jackson'ın anne ve babası Joe ve Katherine ile 3 çocuğu; 12 yaşındaki Prince Michael, 10 yaşındaki Paris Michael ile 7 yaşındaki Prince Michael II'den oluşan aile üyelerinin gecikmeleri nedeniyle 1,5 saat sonra başlayan cenaze töreninde, 200 kadar davetli ile 435 basın ve görüntü çekim mensubu hazır bulundu.

Polis araçları, aralarında Rolls-Royce'lar ve Cadillac'ların bulunduğu 31 araçlık cenaze konvoyuna Encino'dan Forest Lawn'a kadar eşlik ederken, film ve televizyon yapımlarında kullanılan türden geniş, balona benzer şekilde şişirilmiş ışıklandırma araçlarıyla, ileri geri hareket ederek çekim yapan bir kameranın, özel olarak inşa edilmiş mermer anıt mezarın önünde konuklara ayrılan bölümde çekim yaptığı görüldü.

Çekim sırasında kullanılan ekipman, burada elde edilen görüntülerin "İşte Bu" adlı belgeselde kullanılacağı ihtimalini güçlendirdi.
Jackson'un naaşı, yurttaşlık hakları savunucusu Rahip Al Sharpton'un yaptığı konuşma ve Gladys Knight'ın Jackson anısına seslendirdiği veda şarkısının ardından yerel saatle 22.00'de (TSİ 08.00) toprağa verildi.

Sharpton, internetteki Twitter sayfasına "Michael Jackson toprağa verildi" mesajını geçti.
Los Angeles kentinde 25 Haziranda hayatını kaybeden pop şarkıcısı için 7 Temmuzda, kentin Beverly Hills mezarlığında ailesi tarafından cenaze töreni düzenlenmişti.

Kaynak: Hürriyet Gazetesi - 4 Eylül 2009

Son düzenleyen Safi; 23 Ekim 2015 02:50
sanar - avatarı
sanar
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2009       Mesaj #24
sanar - avatarı
Kayıtlı Üye
michaelanstars

michaelbrokengoldhearts

filmstripmichael
sanar - avatarı
sanar
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2009       Mesaj #25
sanar - avatarı
Kayıtlı Üye
silverframefireplacee

mirrorimage

BLUEWITHGOLDSTARS
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
careless_WhispeR - avatarı
careless_WhispeR
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
25 Haziran 2010       Mesaj #26
careless_WhispeR - avatarı
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
Michael Jackson
MsXLabs.Org
michael jackson

Mickael Jackson öleli tam bir yıl oldu

Ünlü ‘Pop Kralı’ Michael Jackson‘ın ölümünün üzerinden tam bir yıl geçti.
Amerika Birlşik Devletleri’nin birçok kentinde, Michael Jackson‘ın hayranları anma törenleri düzenliyor.
Sevenleri, aşırı dozda ilaç almasının ardından 50 yaşında hayata veda eden ‘pop kralı‘nın öldüğüne hala inanamıyor:
“Ölümünün üzerinden bir yıl geçmesine İnanamıyorum. Ben o esnada Dallas’taydım, çalışıyordum ve olayı duyunca şok oldum. Onun ölümsüz olduğunu düşünen çok kişi vardı ama herkes bir gün ölecek. “
“Duygularımı kelimelerle ifade etmekte zorlanıyorum. O gerçek bir şarkıcı, dansçı ve şovmen idi. O benim için herşeydi. Michael Jackson’un birçok sanatçıya yol gösterdiğine inanıyorum. O bakış açımızı değiştirdi bu yüzden onun saygıyla anılmasını istiyorum. “
Şarkıcının yattığı Forest Lawn mezarlığına onbinlerce kişinin gelmesi beklenirken, mezarlığa ziyaretçilerin kabul edilmeyeceği belirtildi.
Öte yandan, Los Angeles’te Madame Tussaud Müzesi özel bir sergi düzenleyerek Michael Jackson‘ın balmumu heykelini dünyaya tanıttı.
Michael Jackson‘ın ‘This is it’ albümüyle sahnelere yeniden dönmesi bekleniyordu. Ölümünün ardından ‘This is it’ adlı bir belgesel çekildi.
Kaynak
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic184255_2.gif
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
7 Eylül 2010       Mesaj #27
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi

Ad:  this-is-it-1024-768-4472.jpg
Gösterim: 264