Arama

Duncan James

Güncelleme: 3 Haziran 2010 Gösterim: 40.548 Cevap: 3
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
4 Mayıs 2008       Mesaj #1
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Duncan James
Ad:  Duncan%20James%20(91).jpg
Gösterim: 1679
Boyut:  30.8 KB
1978 doğumlu İngiliz sanatçı Duncan James, müziğe ve oyunculuğa öğrencilik yıllarında başladı. 15 yaşındayken Shakespeare'in ünlü eseri A Midsummer Night's Dream'de Puck rölünde oynayan James, Sherlock Holmes oyununda Dr. Watson'ı canlandırdı. Büyük babasının müzik öğretmenliği yaptığı Milldown School'da öğrenim gördüğü için de müzikten uzak kalmadı. 2000'in başlarında Antony Costa, Lee Ryan ve Simon Webbe ile birlikte İngiltere'de ve birçok Avrupa ülkesinde başarılara imza atan Blue'yu kurdu. 2004'ten bu yana solo kariyeriyle göz dolduran Duncan James, ilk olarak Keedie ile biraraya gelerek "I believe My Heart" adlı single'a imza attı. İngiltere single listesine 2 numaradan giren bu şarkının ardından "Sooner or Later"ın adlı ilk solo single'ının kayıtlarını bitiren sanatçı, 2006'nın Haziran ayında yayımladığı bu single ile İngiltere listesine 35 numaradan girdi. İyi bir satış rakamı elde edemeyen bu çalışmanın ardından "Can't Stop a River" single'ını piyasaya süren müzisyen, bu single ile de en fazla 59 numaraya kadar çıkabildi. Albümün satışları da o kadar iç açıcı olmadı. İngiltere'de ilk 50'ye giremeyen albüm, dünya çapında toplam 412.000lik bir satış rakamı elde edebildi. Şubat 2007'de prömiyer'i yapılan "Amazed" single'ının kaderi de aynı olunca plak şirketiyle anlaşması feshedilen Duncan, solo kariyerine son verdiğini açıkladı. O zamandan beri birçok televizyon yapımında boy gösteren Duncan'ın solo kariyerine son vermiş olmasına rağmen müziği bırakmadığını açıklaması, acaba Blue tekrar biraraya gelecek mi sorusunu gündeme taşımış oldu.

Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Biyografi Konusu: Duncan James nereli hayatı kimdir.
Gerçekçi ol imkansızı iste...
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
4 Mayıs 2008       Mesaj #2
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Duncan James
m 172

Sponsorlu Bağlantılar
Gerçekçi ol imkansızı iste...
RoSSoRoSe - avatarı
RoSSoRoSe
Ziyaretçi
11 Temmuz 2008       Mesaj #3
RoSSoRoSe - avatarı
Ziyaretçi
Duncan James Future Past 351317
onur_5643 - avatarı
onur_5643
Ziyaretçi
3 Haziran 2010       Mesaj #4
onur_5643 - avatarı
Ziyaretçi
Duncan Matthew JAMES,benim çok beğendiğim,fizik olarak,yakışıklılık olarak,ses olarak da,çok sevdiğim bir santaçıdır.Ve benim sevdiğim tarzda da sık şarkıları vardır.Bu arada; blue grubu nun dağılmasına da çok üzüldüm,umarım tekrar bir araya gelirler.O gruptan herkesi çoook seviyorum(lee, anthony,simon veee; Duncan).