Arama

Need For Speed: CARBON - Sayfa 4

Güncelleme: 23 Mart 2012 Gösterim: 57.747 Cevap: 54
savas_1996 - avatarı
savas_1996
Ziyaretçi
4 Şubat 2007       Mesaj #31
savas_1996 - avatarı
Ziyaretçi
bence çok güzel ben şahsen oyunu bitirdim ama audi nin bölümü çok zor arkadaş oyunun 1 bölümü var sorma öyle zorki yani adamı bi hile trainer ile geçtim oo derece zordu yarış
Sponsorlu Bağlantılar
djenginorfi - avatarı
djenginorfi
Ziyaretçi
23 Şubat 2007       Mesaj #32
djenginorfi - avatarı
Ziyaretçi
benimki 256 lık kaldırırmı need for speed carbonnu pcim

Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar benim arkadaşım denedi need for speed carbon 256 mb ekran kartında çalışıyo hemde süper
Son düzenleyen djenginorfi; 23 Şubat 2007 19:44 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2007       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
djenginorfi adlı kullanıcıdan alıntı

benimki 256 lık kaldırırmı need for speed carbonnu pcim

arkadaşlar benim arkadaşım denedi need for speed carbon 256 mb ekran kartında çalışıyo hemde süper

onemlı olan ram degıldır ekran kartının verı yolu hızıdır 64 bit ve yukarısı ıcın sorun teşkıl etmez canavar gııbı çalıştırır mesela benım sipariş verdığım ekran kartı 256 bit veri yolu hızında ıstedığım oyunu en yuksek perfornmarsda oynayabılecegım 32 bit de çalıştırı galıba ama bılmıyom onu Msn Cool ekran kartının markası nedır?256 olduğuna orta derecede olması lazımm
esra75 - avatarı
esra75
Ziyaretçi
9 Ağustos 2007       Mesaj #34
esra75 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar belki sorumun cevabı forumlarda vardır ama,inanın bulamadım.benim sorunum şu oğlum başımın etini yemekle meşgul.elimde need for speed corbon dvd si var.fakat oyunu kuramıyorum nedeni ise şifre istiyor ve ben dvd nin hiç bir yerinde şifre bilgisi bulamadım.Bu oyunu alan ve pc ye kuran var ise lütfen bana yardımcı olsun 3 gündür araştırmadığım yer kalmadı.
Şimdiden teşekkürler.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Ağustos 2007       Mesaj #35
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
esra75 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar belki sorumun cevabı forumlarda vardır ama,inanın bulamadım.benim sorunum şu oğlum başımın etini yemekle meşgul.elimde need for speed corbon dvd si var.fakat oyunu kuramıyorum nedeni ise şifre istiyor ve ben dvd nin hiç bir yerinde şifre bilgisi bulamadım.Bu oyunu alan ve pc ye kuran var ise lütfen bana yardımcı olsun 3 gündür araştırmadığım yer kalmadı.
Şimdiden teşekkürler.

Sorunuz başka bir başlık altında cevaplandı.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
recruit87 - avatarı
recruit87
Ziyaretçi
20 Ağustos 2007       Mesaj #36
recruit87 - avatarı
Ziyaretçi
Hız rekorumu nasil buldunuz ..
Ama cidden benim inanmam demeyin kanitlayabilirimMsn Happy

hehehetq3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2007       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en kolay ve en sevılen oyun bence en ıyı oyun
sunshinee - avatarı
sunshinee
Ziyaretçi
19 Eylül 2007       Mesaj #38
sunshinee - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
recruit87 adlı kullanıcıdan alıntı

Aston MArtinle YApılması biras ilginc olmus...Sasırdım Msn Grin

Bence most wanted daha zor ve daha bi zevkliydi...Sonraki seriyi bekliyoruz dort gozle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2007       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
recruit87 adlı kullanıcıdan alıntı

hehehetq3

Abi yalnız senin bu rekorunu egale edebilirm.. Msn Happy yakın bir tarihte bende screenshot bırakırım... içinizden 1.600.000 küsüratı aklımda değil drift rekorumdu ve tek seferde parça parça toplam miktar değil... Start tan finish e 200 metre kalana kadar 1600000 son 200 metrede biraz küsürat eklendi 1687000 felan bişeydi...Msn Cool
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
18 Ağustos 2008       Mesaj #40
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Oyunu bende bitirmiş bulumaktayım..Benimde kendi çapımda rekorlarım var tabii .. Nfs Underground , Nfs Underground 2 - Nfs Most Wanted ve Nfs Carbon ' u bitirdim... Sıra ProStreet ve Undercover ' da ....