Arama

GTA San Andreas Ender City Modu - Sayfa 4

Güncelleme: 13 Temmuz 2015 Gösterim: 102.584 Cevap: 181
ender708 - avatarı
ender708
Ziyaretçi
8 Eylül 2011       Mesaj #31
ender708 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

hangi linkleri indiricem

Modu buradan indireceksiniz:
Alıntı
ender708 adlı kullanıcıdan alıntı

Ender City::

Sponsorlu Bağlantılar
http://hotfile.com/dl/126590760/832c9c0/GTA_San_Andreas_Ender_City.rar.html

Rar Şifresi:enderoguz.blogspot.com

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hotfilenden 30 dakikaya 1 indirebiliyoz oda dakikamızı alıyo başka bi yüklem proğramı yapsanız seviniriz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herşeyi tamamiyle yaptım bazı yerlerinde hata verdi oyuna girdim oyun içi yüklemeden sonra siyah ekran ve imleç geliyo öylece kalıyor oyun yardım lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardım et herşeyi yaptın dediğin herşeyi tamamıyla uyguladım şu player gta3 ve diğer dosyayı atarken hata veriyo ve oyunun içinde de oyun içi yüklemeden sonra hata veriyo
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2011       Mesaj #35
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

herşeyi tamamiyle yaptım bazı yerlerinde hata verdi oyuna girdim oyun içi yüklemeden sonra siyah ekran ve imleç geliyo öylece kalıyor oyun yardım lütfen

Alıntı

yardım et herşeyi yaptın dediğin herşeyi tamamıyla uyguladım şu player gta3 ve diğer dosyayı atarken hata veriyo ve oyunun içinde de oyun içi yüklemeden sonra hata veriyo

Alıntı

"Beni OKU !!!"yu dikkatlice oku adım adım kur kesinlikle kurarsın.

Sanırım modu senden başka kurabilen olmamış. Videolu anlatım yapman şart gibi yoksa konuyu kapamak en mantıklısı olucak.
ender708 - avatarı
ender708
Ziyaretçi
18 Eylül 2011       Mesaj #36
ender708 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hotfilenden 30 dakikaya 1 indirebiliyoz oda dakikamızı alıyo başka bi yüklem proğramı yapsanız seviniriz

Onun için zamanım yok ama Hotfile'den kolayca indirebilirsin.

Alıntı

Sanny Builder yükledin mi ?
Alıntı

Sprak ile düzgün bir şekilde dosyaları attı isen vede Sanny Builder yüklü ise kolayca oyunu açacak ve oynıyacaksın.
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Sanırım modu senden başka kurabilen olmamış. Videolu anlatım yapman şart gibi yoksa konuyu kapamak en mantıklısı olucak.

Videolu anlatım yapmak için zamanım pek yok o yüzden internetten Spark ile oyuna dosyaları aktarmayı filan araştırabilirler bunun için bir sürü anlatım ve video var vede "Beni OKU !!!"da kolayca anlaşılır bir şekilde yazmışım arkadaşların sorunu "Beni OKU !!!"yu tam okumamakta not filan yazılı hiç okuyan yok.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2011       Mesaj #37
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

Videolu anlatım yapmak için zamanım pek yok o yüzden internetten Spark ile oyuna dosyaları aktarmayı filan araştırabilirler bunun için bir sürü anlatım ve video var vede "Beni OKU !!!"da kolayca anlaşılır bir şekilde yazmışım arkadaşların sorunu "Beni OKU !!!"yu tam okumamakta not filan yazılı hiç okuyan yok.

1 kişi bile mi "Beni OKU !!!" dosyasını okuyup kuramaz. Msn Grin Uygun bir zamanda kendim deneyeceğim belki yükleme yaparken videoda alabilirim.

İyi günler... Wiggle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanny builder net frame work u yükledim beni oku kısmındaki herşeyi harfi harfine yaptım hatta dediğin dosyaları bilgisayarda aratıp kontrol ettim ama sonuş yok siyah ekran geliyor
ender708 - avatarı
ender708
Ziyaretçi
20 Eylül 2011       Mesaj #39
ender708 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

1 kişi bile mi "Beni OKU !!!" dosyasını okuyup kuramaz. Msn Grin Uygun bir zamanda kendim deneyeceğim belki yükleme yaparken videoda alabilirim.

İyi günler... Wiggle

Teşekkürler site ismi vermek istemiyorum ama çok yorum gelen bir site oraya yükledim yorumların çoğu pozitif vede hatası olanlara sanny builder filan yüklettim sorunları olmadı bilmiyorum buraya gelen yorumların hepsi hata. Msn Grin
Alıntı

sanny builder net frame work u yükledim beni oku kısmındaki herşeyi harfi harfine yaptım hatta dediğin dosyaları bilgisayarda aratıp kontrol ettim ama sonuş yok siyah ekran geliyor

Bunların hepsini da yaptı isen sorunsuz çalışması lazım ama kurulumda bir hata yapmışsındır.Vede hangi saveyi kullanıyorsun ? Yeni oyundan aç yada benim verdiğim 100 saveyi kullan.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım sany builderi yukledim de gene açılmıor sorr. but this versiyon of gta_sa.exe ,s no supported only v1.0us (14383616 bytes)is supportded. now. http:Alexander.SannyBuilder.com die bi hata verio yardımcı olurmusn ?