Arama

GTA San Andreas Ender City Modu - Sayfa 2

Güncelleme: 13 Temmuz 2015 Gösterim: 102.493 Cevap: 181
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya oyuna tıklıyorum öyle duruyor girmiyor sanny buildiri yükledim ben ama nasıl çalışır bilmiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Of Kardeş Bu Oyuna Girerken Siyah Ekran Cıkıyor Öle Kalıyor????????
Sponsorlu Bağlantılar
ender708 - avatarı
ender708
Ziyaretçi
18 Ağustos 2011       Mesaj #13
ender708 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ya oyuna tıklıyorum öyle duruyor girmiyor sanny buildiri yükledim ben ama nasıl çalışır bilmiyorum

Her şeyi "Beni OKU !!!"yu okuyarak adım adım kur birde Visa yada Win7 kullanıyorsan Yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Alıntı

Of Kardeş Bu Oyuna Girerken Siyah Ekran Cıkıyor Öle Kalıyor????????

Büyük ihtimalle kurulumda hata yapmışsın lütfen tekrar "Beni OKU !!!"yu okuyarak adım adım kur ve sany builder yüklü değilse yükle birde bizim verdiğimiz savelerden birini kullan yada yeni oyundan başla kesinlikle çalışcaktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tamam Anladımda Şu Bölümde Takıldım : "GTA San Andreas Ender City" Klasöründeki "player" i açıp "player.img" ye
atıyoruz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş Bide Burda Takıldım : Şimdi öncekinde anlattığım şekildeki gibi "gta3" ve "cutscene" dosyalarını "gta3.img" ve "cutscene" ye ekliyoruz

Önceki Mesajdaki Şeyi Ve Bunu Daha Geniş Açıklarmısın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş New Game Ye Tıklıyorum Siyah Ekrana Geliyor Sonra : Gta_Sa Bir Sorunla Karşılaştı Diyor Ve Kapanıyor XP İŞLETİMİNİ KULLANIYORUM YARDIM ET Bütün herşeyi yaptm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abi bende player dosyası yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ender abi olmuyo bende gta sa ender city dosyasında player yok, kurulumda var onu da dediğin gibi yaptım olmuyo ayrıca gta 3 ve cutscene dosyalarına ne yapcaz açıklarsan sevinirim BENİ OKU!!! yu oku deme olmuyo lütfen resimli anlatım veya daha ayrıntılı bir şekilde açıklarsan sevinirim şimdiden saol
ender708 - avatarı
ender708
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #19
ender708 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Tamam Anladımda Şu Bölümde Takıldım : "GTA San Andreas Ender City" Klasöründeki "player" i açıp "player.img" ye
atıyoruz

Alıntı

Kardeş Bide Burda Takıldım : Şimdi öncekinde anlattığım şekildeki gibi "gta3" ve "cutscene" dosyalarını "gta3.img" ve "cutscene" ye ekliyoruz

Önceki Mesajdaki Şeyi Ve Bunu Daha Geniş Açıklarmısın

Tekrar "Beni OKU !!!"ü dikkatli okuyarak kur anlıyamadıysan internette gta3.img ye araba ekleme gibi konular var ordanda araştırabilirsin ama "Beni OKU"yu okuyarak kurarsan olacaktır.

Alıntı

Kardeş New Game Ye Tıklıyorum Siyah Ekrana Geliyor Sonra : Gta_Sa Bir Sorunla Karşılaştı Diyor Ve Kapanıyor XP İŞLETİMİNİ KULLANIYORUM YARDIM ET Bütün herşeyi yaptm

Sanny Builder kurulumu bilgisayarında ?

Alıntı

abi bende player dosyası yok

player.img dosyası "GTA San Andreas\models" içindedir.

Alıntı

ender abi olmuyo bende gta sa ender city dosyasında player yok, kurulumda var onu da dediğin gibi yaptım olmuyo ayrıca gta 3 ve cutscene dosyalarına ne yapcaz açıklarsan sevinirim BENİ OKU!!! yu oku deme olmuyo lütfen resimli anlatım veya daha ayrıntılı bir şekilde açıklarsan sevinirim şimdiden saol

"GTA San Andreas Ender City" winrarının içinde açtığında 2 tane dosya var değil mi kurulumun içinde custname player gta3 gta3(2) gta3(3) dosyaları var birde spark var Beni OKU !!! dan bir alıntı ""Spark" dosyasının içindeki "Spark" ı çalıştırıyoruz.
İlk önce "File" ye tıklayıp "Open" ile "player.img" yi seçiyoruz.(GTA San Andreas models klasörü içinde.)
Ve "Actions" a tıklayıp "İmport" a tıklıyoruz."GTA San Andreas Ender City" Klasöründeki "player" i açıp "player.img" ye
atıyoruz.Yükleme bittiktensonra tekrar "File" ye tıklayıp "Save" ye tıklıyoruz.

Şimdi öncekinde anlattığım şekildeki gibi "gta3" ve "cutscene" dosyalarını "gta3.img" ve "cutscene" ye ekliyoruz"
Bu kadar basit nasıl yapamadınız ? Şuan tekrar deneyin kesin olacaktır!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ender ben import ediom playere geliom player dosyası yok hangisine atcaz