Arama

P.A.T.H. - Path Of Heroes Yeni Mobil Strateji Oyunu

Güncelleme: 27 Eylül 2018 Gösterim: 1.957 Cevap: 1
Boncik - avatarı
Boncik
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2018       Mesaj #1
Boncik - avatarı
Kayıtlı Üye
Store'da strateji oyunları ararken karşıma çıktı. Strateji kategorisinin trendlerinde ikinci sırada görünce ve Türk yapımı olduğunu anlayınca hemen indirdim. 63 mb kadar bir oyun zaten. Daha yeni çıkmış ama muhtemelen hızlı büyüyecek gibi duruyor. Çünkü çok basit bir mantık üzerine kurulu ve oyuncuyu yormayan bir strateji oyunu oluşturmuşlar. Yani en azından başlarda basit gelmişti. Karşıma oyunu biraz daha iyi bilen kişiler çıkmaya başlayınca, oyunun ufak çaplı bir satranç maçına dönüştüğünü gördüm. Her hamlenin bir önemi var ve rakibinin hamlesini de tahmin etmen gerekiyor. Böyle anlatınca karışık gelmiş olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Önce bir tanıtım videosu bırakayım size:Oyunun olayı aslında şu; iki tarafın toplamda 100 enerjisi var ve 9 karelik bir alan içerisinde oynanıyor. Aynı anda rakibinle karşılıklı olarak tahmini bir enerji gönderiyorsun. Rakibinden fazla enerji gönderen kişi ortadaki mavi taşı 1 kare ileri ittiriyor. Sonuna kadar götürürsen kazanıyorsun. Ama bunu yaparken de enerjini bitirmemen lazım. Karşıya kadar götüremeden enerjini bitirirsen kaybedersin. Taşın kimin tarafına daha yakın olması önemli değil. (Başlarda ben öyle sanmıştım da) İşin en güzel yanı belirlediğin tek bir strateji ile sürekli kazanma ihtimalin yok. Karşındaki bunu fark eden iyi bir oyuncuysa anında durumu lehine çevirebiliyor. Boşuna "en fazla enerji değil taktiksel enerji" dememişler yapanlar. Oynadıkça daha iyi anladım. En iyisi strateji konusunu siz oynayarak test edin. Ben de yeniyim henüz. Msn Happy

İndirme linki:
https://obez.app.link/lu6tJ85ywQ
Pug - avatarı
Pug
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018       Mesaj #2
Pug - avatarı
Kayıtlı Üye
Arkadaşım oyunu trend'te 1. sırada görünce görüp indirmiş galiba. Sonra da çok sevip bana da söylemişti. Çok takmadım başta onu ama başlığı görünce ben de bi indirip bakıyım bari dedim. Oyun cidden süper Msn Grin hatta hırs falan yaptım baya. arkadaşımla kapışıyoruz sürekli başta biraz zor anladım ama şuan yeniyorum hep. bebce mutlaka bi bakın derim.
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Konular

27 Ekim 2014 / Ronin Oyunlar
13 Kasım 2015 / ThinkerBeLL X-Sözlük
26 Eylül 2012 / hassasadam Oyunlar
27 Eylül 2010 / xmasterfx Oyunlar
26 Şubat 2010 / Teamoore Soru-Cevap