Arama

Call of Duty Mobile

Güncelleme: 25 Aralık 2023 Gösterim: 4.191 Cevap: 4
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
3 Ekim 2019       Mesaj #1
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Call of Duty Mobile
MsXLabs.Org
Sponsorlu Bağlantılar

Kısaca CoD Mobile, Tencent Games tarafından geliştirilen, Android ve IOS platformlarında Activision tarafından dağıtılan ücretsiz bir shooter oyunudur. Battle Royale modu, 5v5 ve Zombi modlarına sahiptir. İlk kez seçilen bir kaç ülkede olmak üzere Temmuz 2019'da beta olarak piyasaya sürüldü. 1 Ekim 2019'da da tüm dünya için yayınlandı.

Call of Duty Mobile 1184768?r1569906007593

PUBG Mobile'a epey sağlam bir rakip olacağı biliniyordu ve daha yayınlandığı ilk gün mağazalarda aldığı yıldız puanları ve indirme sayılarına bakılırsa onu geçecek. PUBG Mobile'ın kötü grafiklerinden sıyrılmak isteyenler için harika bir alternatif oldu. Ayrıca PUBG'nin hala sahip olmadığı onlarca yeniliğe ve özelliğe sahip olarak yayınlanması zaten ondan üstün olduğunu kanıtlar nitelikte. Oyuncunun sınırları ve karakter mekanikleri daha geniş. Oyuncuya daha fazla özgürlük sağlıyor. Bunun yanında oyunun haritaları da eski CoD oyuncularına nostalji yaratıyor. Black Ops ve Modern Warfare'in efsane haritaları oyunda yer alıyor.

Şahsi görüşüm olarak; Oyunun mekanikleri çok hoşuma gitti. Sadece yer üstü araçları değil, helikopter gibi büyük tip araçlarıda kullanabiliyoruz. Ya da yüksek bir duvara kanca fırlatıp tırmanabiliyoruz. Demek istediğim şey bir mobil oyuna göre çok iyi donatılmış bir yapım var karşımızda. 1.2GB olmasına rağmen yaklaşık 2.5GB olan PUBG'den çok daha iyi grafiklere sahip olmasıda cabası.

Aşağıdan oyunun resmi mağazalarda ki sayfalarına ulaşabilirsiniz.
Call of Duty Mobile on Play Store
Call of Duty Mobile on App StoreSon düzenleyen Intersect; 3 Ekim 2019 10:42 Sebep: youtube linki düzenlendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
Heulwen - avatarı
Heulwen
VIP VIP Üye
7 Ekim 2019       Mesaj #2
Heulwen - avatarı
VIP VIP Üye
Çok hoş oyun da hileler boy göstermeye başlamış bile ne yazık ki.
Sponsorlu Bağlantılar
MMDMR - avatarı
MMDMR
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020       Mesaj #3
MMDMR - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Bozkurt adlı kullanıcıdan alıntı

Çok hoş oyun da hileler boy göstermeye başlamış bile ne yazık ki.

İlk çıktığından beri oynuyorum. Hile göremedim.
vondes - avatarı
vondes
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023       Mesaj #4
vondes - avatarı
Kayıtlı Üye
Eğer bahsettiğiniz oyun, PUBG Mobile'a sağlam bir rakip olacak kadar başarılıysa, bu heyecan verici bir gelişme olabilir. Oyun endüstrisinde rekabetin artması, geliştiricileri daha inovatif ve oyuncuları daha memnun edici özellikler sunmaya teşvik edebilir. Ancak, her oyuncunun tercihleri farklı olduğu için, hangi oyunun daha iyi olduğu konusunda kesin bir değerlendirme yapmak zordur.
vondes - avatarı
vondes
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023       Mesaj #5
vondes - avatarı
Kayıtlı Üye
Oyuncular arasındaki tercihler oldukça subjektif olduğu için, hangi oyunun "daha iyi" olduğu konusunda genel bir değerlendirme yapmak zor. Her iki oyun da kendi oyuncu kitlesine hitap etmeye devam edebilir ve rekabet, genellikle daha iyi oyun özellikleri ve içeriklerle sonuçlanabilir. Bu arada, bugünlerde kızların kumarda https://betwinnergiris.com.tr/ ve spor bahislerinde daha iyi olduklarını söylüyorlar, hiç kontrol ettiniz mi? Bu tür gelişmeler genellikle oyuncular için olumlu bir durum olarak değerlendirilir, çünkü daha fazla seçenek ve daha kaliteli oyun deneyimleri ortaya çıkabilir.

Benzer Konular

25 Kasım 2015 / Ziyaretçi Soru-Cevap
4 Mart 2011 / aSSaSSiNs aLeRT Oyunlar
17 Eylül 2009 / t-mac osman Soru-Cevap
14 Eylül 2011 / rambo3947 Oyunlar
4 Ocak 2012 / sametaslancan Oyunlar