Arama

Psikoloji ve PDR Bölümü Hakkında Soru ve Cevaplar - Sayfa 14

Güncelleme: 26 Kasım 2016 Gösterim: 406.102 Cevap: 520
_PaPiLLoN_ - avatarı
_PaPiLLoN_
Ziyaretçi
23 Temmuz 2010       Mesaj #131
_PaPiLLoN_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

PDRnin üniversitedeki dersleri nelerdir. Hangi konuları içermektedir. Yüksek lisans yaparsak nerelere gidebiliriz.

Üniversitelerin müfredatı farklılık gösterebiliyor.Merak ettiğiniz herhangi bir üniversitenin PDR müfredatına o üniversitenin web sayfasından ulaşabilirsiniz. Ulaşamıyorsanız seçtiğiniz Üniversiteyi bana yazın ben araştırayım.Örnek olarak Çukurova Üniversitesinin Pdr ders müfredatını paylaşıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar

Çukurova Üniversitesi PDR ders dağılımı için tıklayın.

_PaPiLLoN_ - avatarı
_PaPiLLoN_
Ziyaretçi
23 Temmuz 2010       Mesaj #132
_PaPiLLoN_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

selçuk üniversitesi pdr 2. öğretimi hakkında bilgi verirmisiniz ??????

Selçuk Üniversitesi PDR hakkında bilgi için tıklayınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrhaba diyarbakır dicle üniversitesinde psikoloji bölümü var mı varsa burdaa okumamm benim için iyi olur mu yani mezun olduktan sonra iş imkanı var mıı

ve diyarbakır psikoloji bölümünün taban puanı ne kadarr bu iki sorumu cevaplarsanız sevinirim tşklerr..
Son düzenleyen Misafir; 25 Temmuz 2010 00:47 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
akisim - avatarı
akisim
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #134
akisim - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben pdr ve psikoloji arasında kadım pdr okuduktan sonra lisans üstü eğitim aldıktan sonra psikolog olunabiliniyormuş bunun ne kadar doğru böyle bişey mümkün mü birde psikoloji ve pdr den hangi yandaları ve anadal programlarını seçebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
istanbulda ikamet ediyorum.puanım boğaziçi pdr ankara hukuk-istanbul hukuka yetiyo-tercih yapmakta zorlanıyorum..yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bütün mesajları okuyamadım .. bişey sorcam. bu pdr ve psikoloji iki ayrı bölüm. bu bölümlerin farkları neler bunu merak ediyorum ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba sevgili papillon! görfüğüm kadarıyla bu konuda yetkinsiniz.bu konuyu baştan aşağı okudum bütün yorumlarınıza baktım bir çok soruma cevap buldumfakat kararsızlığım değişmedi bir de size danışmak istedm . bu sene sınava girdim tm3 sıralamam 8863 hacettepe gazi ve ankara pdr yazmayı düşünüyorum fakat psikoloji konusu da kafamıı kurcalıyor . ikisini de istiyorum bu yüzden net bi karara varamadım . siz hangisini önerirsiniz ve ankarada hangi üniversitede hangi bölümü okumak benim için avantaj olacaktır . bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olacağım . şimdiden teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kıbrısta pdr okumak nasıl sizce?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba.ben sayısal çıkışlıyım lıseden.ama ea dan hazırlandım sınava.pssikoloji yada pdr istiorum.ama pek bi umdımde yok acıkcası.benım alan dışı sıralamm 26.350..acaba istanbuldan tam burslu tutabılır mı.yoksa ölü tercıh yapmasam mı? yardımcı olabılırsenız çok sevinirim.
_PaPiLLoN_ - avatarı
_PaPiLLoN_
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #140
_PaPiLLoN_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kıbrısta pdr okumak nasıl sizce?

Bazı Kıbrıs Üniversitelerinin diplomaları Türkiye'de geçmiyor. Kıbrıs konusunda buna dikkat etmelisiniz öncelikle.. Eğitimi hakkında fazla detaylı bir bilgiye sahip olamadığım için size pek yardımcı olamayacağım ancak Kıbrısın gıda ve giyim gibi bazı konularda çok pahalı bir yer olduğunu da duymuştum.. Bilginize.