Arama

Era Istrefi - Bonbon

Güncelleme: 3 Hafta Önce Gösterim: 116 Cevap: 0
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
3 Hafta Önce       Mesaj #1
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Era Istrefi - Bonbon

[Intro]
Sponsorlu Bağlantılar
Unë jom Era
Unë jom Era edhe koha jeme o tu ardhë
Nëse jo ti
E du unë vetën
S'kom nevojë për ty hejo
Edhe vet unë e thejo
Sun m'rrxon jom knejo
Sun e bon, sun e bon, sun e bon, sun e bon bon
Bon bon edhe nëse sbon sbon

[Pre-Hook]
Don don, bet you wanna taste it
Bon bon, bet you wanna taste it
E di që ti don don, don
Bon bon edhe nëse sbon sbon
Don don, bet you wanna taste it
Bon bon, bet you wanna taste it
E di që ti don don, don

[Hook]
Hajde merëm ikim, nëse e don qiken
King je deri ta qes piken
Hajde merëm ikim, nëse e don qiken
King je deri ta qes piken

[Bridge]
Sunday night, I put a light
In my blunt right
In my blunt right

[Verse 1]
S'nihëm mo s'm vyn kurgjo
Kur t'm vyn s'je mo m'ke përdor futja futja hajt
Gonna be alright

[Verse 2]
Bounce edhe rrite rrite basin yo
'Cause my time has come, rrite basin
Po dojn me bo si na
Se na high jena, ***, high dhe mellow
Uu ca kom pas s'pe masim
Uu ti ma ke thy pasin
Mi lexoj sytë edhe shprehjen n'buz
E skenoj kejt ca kom nër blluz

[Hook]
Hajde merëm ikim, nëse e don qiken
King je deri ta qes piken
Hajde merëm ikim, nëse e don qiken
King je deri ta qes piken

[Outro]
Honey, vec ni sen para sy ta kishë
T'kom tregu që me mu kur e prishë e prishë
Plot mundësi jo ma anej
Se kur ftofë niherë, jo mo nuk e nxej

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Hızlı Cevap
Mesaj:

Benzer Konular

29 Haziran 2016 / _EKSELANS_ Motorlu Araçlar