Arama

Karşılama Salonu - Yeni üyeler, hoş geldiniz... - Sayfa 13

Güncelleme: 27 Mart 2015 Gösterim: 176.409 Cevap: 1.080
ramsstein - avatarı
ramsstein
Ziyaretçi
20 Şubat 2006       Mesaj #121
ramsstein - avatarı
Ziyaretçi
heheh pc sorunlarımdan bu sayfayı şimdi gördüm yuhhh bana8o| Msn Tongue
güneşli bir Bodrum'dan herkese merhaba
Sponsorlu Bağlantılar
hoşgeldimMsn Grin Smiley32 Smiley32 Smiley32 Smiley32
mesutkaya - avatarı
mesutkaya
Ziyaretçi
7 Mart 2006       Mesaj #122
mesutkaya - avatarı
Ziyaretçi
herkese merhabaMsn Happy

çook manyaak bi forum olmuş çook begendim elinize saglık
Sponsorlu Bağlantılar
MERAL.M - avatarı
MERAL.M
Ziyaretçi
10 Mart 2006       Mesaj #123
MERAL.M - avatarı
Ziyaretçi
msn penceresinin arka rengini nasıl değiştirecez arkadaşlar yada öyle bi şey yapabiliyormuyuz.hep beyaz ,hep beyaz sıkıldım ya.köşeye gif resmi attım ama siyahta daha iyi olur sanki.bi cevap lütfen
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
10 Mart 2006       Mesaj #124
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MERAL.M adlı kullanıcıdan alıntı

msn penceresinin arka rengini nasıl değiştirecez arkadaşlar yada öyle bi şey yapabiliyormuyuz.hep beyaz ,hep beyaz sıkıldım ya.köşeye gif resmi attım ama siyahta daha iyi olur sanki.bi cevap lütfen

Aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-icerikleri/3707-msn-kisiler-bolumunde-istediginiz-resmi-koyun.html
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
10 Mart 2006       Mesaj #125
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz...Flash- Chat e de bekleriz... Seviyeli sohbet esastır !
joly - avatarı
joly
Ziyaretçi
12 Mart 2006       Mesaj #126
joly - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar bende yeni geldim aranıza, şöyle bir dolaştım önce çok hoşuma gitti gerek site dizaynı gerekse kullanışını çok beğendimWave
herkese güzel paylaşımlar diliyorumMsn Happy
çok memnun kaldım sitedenMsn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2006       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
purpleizm adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ,

hosgeldim ,,BowRoflSmiley9Smiley9Smiley9Smiley9Smiley9Smiley9:smiley9 :Smiley9Smiley9Smiley9Smiley9Smiley9Smiley9Smiley9Smiley9:s miley9:Smiley9Smiley9

ben dun bir yardım mesajı attım da nereye attım bulamıyorum , kendi mesajlarıma nasıl gidebilirim ??? burayı bulacagım da mechul bari birileri beni bulsunda yardımcı olsun kimse yokmuuuuuuuuuWave

Aaa buldum kendi awatrımın uzerinde ismime tıkladım kendi mesajlarımı bul dedim ama simdi sorun ne biliormusunuz , abi benim mesajı silmişler Smiley35NaughtyMsn YnMsn YnMsn YnMsn YnMsn YnMsn YnMsn YnMsn YnMsn YnMsn Yn yardım istemiştim halbuki , iyi bakalım ... öle olsun

Hoş geldiniz...Sizlerden ricam ....konuya ait yere mesaj atın ..."yardım" adı altında konu açmayın..mallesef silme işlemi uygullanır...formumuzun daha kolay kullanımı ve sizlerin de kolayca ulaşmanız açısından...lütfen biraz dikkat <<< saygıllar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2006       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende 2 haftadır burdayım ama o kadar dikkatsizmişimki daha yeni gördüm burayı

bende KoRaY tanıştıgıma sevindim arkadaşlarr !...
zxz - avatarı
zxz
Ziyaretçi
19 Mart 2006       Mesaj #129
zxz - avatarı
Ziyaretçi
bende yeni uyeyim... arkadaşlar cıkış ne tarafta goren warmı.. forum benim masanın ustune benziyo, biraz karışık gibi ama arama yaptığımda herşeyi bulabiliyom..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2006       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zxz adlı kullanıcıdan alıntı

bende yeni uyeyim... arkadaşlar cıkış ne tarafta goren warmı.. forum benim masanın ustune benziyo, biraz karışık gibi ama arama yaptığımda herşeyi bulabiliyom..

Öncelikle hoş geldiniz...Smiley9...her ne kadar soru yeri burası değilse de kısaca cevaplıyayım...."arama" yaptığımda demişsiniz bulabiliyorum...güzelllll peki "arama" butonunun sağındaki "çıkış" düğmesini görmediniz mi..? Smiley9....Forum sayfallarında üst ana barda ...ve sayfa altındaki barda sağ tarafta kırmızı ile yazar "çıkış" ...çoklu makina olan yerlerde bu butonla çıkmanız tavsiye edilir...zira sizden sonra gelen biri sizin nick ile forumda düzensiz mesaj ve bir marifetmiş gibi chat odasında kötü söz söyleyeceği aşikardır..nickinizin "ban" lanmasını istemeyiz değil mi ?...tekrar hoş geldiniz ...saygılar

Forum hakkında soru cevaplarınız için altaki linki kullanın..

Forumu Nasıl Kullanırım? (Resim, Müzik, Video, Animasyon Ekleme)