Arama

Hangi Bölümlerimize Öncelik Tanınsın? - Sayfa 3

Anket Hangi Bölümlerimize Öncelik Tanınsın?

Yazılım Arşivi (ToolKit)

878 Oy
55.01%
Emulator/ROM/Oyun

289 Oy
18.11%
Resim Galerisi

452 Oy
28.32%
Web/Flash Özel

360 Oy
22.56%
Güncelleme: 17 Aralık 2006 Gösterim: 25.366 Cevap: 129
aydogan - avatarı
aydogan
Ziyaretçi
27 Şubat 2006       Mesaj #21
aydogan - avatarı
Ziyaretçi
Görünüşe göre "Yazılım" bölümü önde ama ben Emulatör ve Rom bölümünün ve Resim Galerisinin açılmasına öncelik gösterilmesini isterim..Eğer Emulatör ve Rom bölümüne öncelik verilecek olursa elimden gelen yardımı yapacağım..Çünkü uzun bir süredir bu dünyayla ilgiliyimdir..Bir zaman sonra da size kendi dövüş oyunuzu nasıl yapacağınızı dahi öğretirim ; )

Sponsorlu Bağlantılar
Sevgiler...
Isandor - avatarı
Isandor
Ziyaretçi
27 Şubat 2006       Mesaj #22
Isandor - avatarı
Ziyaretçi
bence yazılım arşivi çok önemli. bu siteye olan talebi arttırır ve de üyeler için büyük avataj olur. ayrıca yazılım istemede çok iyi olur. mesela ben xxxxx programını istiyorum diye. mod. lar o yazılımı bulunca da link verir serial ini verir hem bunu yaparken arşiv de genişler. tabiki diğer bölümlerde çok öenmli ve güzel ama yazılım arşivi ilk plan da olmalı =)
Sponsorlu Bağlantılar
elvira41 - avatarı
elvira41
Ziyaretçi
1 Mart 2006       Mesaj #23
elvira41 - avatarı
Ziyaretçi
noluyor burda,bişiler kaçırdım galiba.daha yeniyim burda konuya adapte olmaya çabalıyorum Msn Sad herkeze iyi eğlenceler.aaa....azdaha unutuyordum,şu discovery x2 yi yükledim galiba msn messenger 7.5 le olmuyor Msn Sad illa msn messenger 7 mi lazım?cevap yazan olursa sevinirim.olmazsada canınız sağolsun Msn Happy herkeze sevgiler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Mart 2006       Mesaj #24
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
elvira41 adlı kullanıcıdan alıntı

noluyor burda,bişiler kaçırdım galiba.daha yeniyim burda konuya adapte olmaya çabalıyorum Msn Sad herkeze iyi eğlenceler.aaa....azdaha unutuyordum,şu discovery x2 yi yükledim galiba msn messenger 7.5 le olmuyor Msn Sad illa msn messenger 7 mi lazım?cevap yazan olursa sevinirim.olmazsada canınız sağolsun Msn Happy herkeze sevgiler

https://www.msxlabs.org/forum/messengerdiscovery/1364-messengerdiscovery-x-2-tr.html

https://www.msxlabs.org/forum/messengerdiscovery/30-messengerdiscovery-teknik-destek.html

Bu iki konuyu dikkatlice inceleyin. Bu eklentiyi kullanabilmek için biraz tutkulu olmak gerekiyor...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
musa2000 - avatarı
musa2000
Ziyaretçi
6 Mart 2006       Mesaj #25
musa2000 - avatarı
Ziyaretçi
Emu ve Rom bölümü gerçekten iyi olur.Gereksiz sörf ve bilgilerden kurtuluruz.Ellerinize sağlık.
BeYaZ_YaRaSa - avatarı
BeYaZ_YaRaSa
Ziyaretçi
7 Mart 2006       Mesaj #26
BeYaZ_YaRaSa - avatarı
Ziyaretçi
yazıLım arşiwi daha önemLidir bence Bu konuLarda pek biLgisi oLmayan arkadasLar daha cok biLgi aLabiLirLer..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2006       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn e artık biraz arka planda kalabilir bence artık ön planaa ilk web flash & yazılım çıkmalı ve mümkünsee bu daha fazla gecikmemeli site tamamen sorun giderici olarak çalışıyo desek pekde yalan olmazz birazda bunlara ilgiyi artıralım !!!
derim....
hothoneyx - avatarı
hothoneyx
Ziyaretçi
12 Mart 2006       Mesaj #28
hothoneyx - avatarı
Ziyaretçi
benim oyum web/flash Msn Happy ama inanın her bolum diğerınden guzel ellerinize sağlık Smiley32 Smiley32 Smiley32
kraldamatt - avatarı
kraldamatt
Ziyaretçi
14 Mart 2006       Mesaj #29
kraldamatt - avatarı
Ziyaretçi
slm ben selcuk universitesi bilgisayar programciliginda okuyorum yazilamda bir dev olan c++ ya öncelik verilmesini rica ederim
prosis - avatarı
prosis
Ziyaretçi
17 Mart 2006       Mesaj #30
prosis - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bence her konu önemlidir..Her kullanıcının kendisine göre aradığı,bulduğu veya bulamadığı, cevap beklediği şeyler olacaktır..Bence MsXLabs. Hi-Tech Forum Number One.. Aradığınız herşey burada .. Aksini iddaa eden ?