Arama

Hangi Bölümlerimize Öncelik Tanınsın?

Anket Hangi Bölümlerimize Öncelik Tanınsın?

Yazılım Arşivi (ToolKit)

878 Oy
55.01%
Emulator/ROM/Oyun

289 Oy
18.11%
Resim Galerisi

452 Oy
28.32%
Web/Flash Özel

360 Oy
22.56%
Güncelleme: 17 Aralık 2006 Gösterim: 25.375 Cevap: 129
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Şubat 2006       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
MSN Messenger, Emulator/ROM/Oyun, Türkçe RAP/Hip-Hop, Yazılım Arşivi, Resim Galerisi ve Web/Flash Tasarım Özel olmak üzere web sitemiz altı ana bölümden oluşmaktadır. Şu an yalnızca MSN Messenger ve Türkçe RAP/Hip-Hop bölümleri hizmet vermektedir. Yapım aşamasında olan diğer dört bölüm arasından da Yazılım Arşivi (ToolKit) bölümü üzerinde çalışılmaktadır. Bu bilgilerin çoğunu bizi eskiden beri takip eden ve sabırsızlanan üyelerimiz zaten bilmektedirler, mesajın yazılma amacı yeni bir anketin açılmak istenmesidir Msn Happy

Ankette oy kullanmadan önce diğer bölümlerin içerikleri hakkında kısa bir bilgi almak isteyebilirsiniz:

Emulator/ROM/Oyun Bölümü: En popüler Arcade ve Console oyunlarının kendinden kurulumlu, resimli, yazılı ve flashlı anlatımlarının olduğu onlarca sayfa, tüm Street Fighters, Mortal Kombat ve King of Fighters serileri, diğer eski CPS1-CPS2 ve Neo-Geo oyun romları (emulator'leriyle birlikte), MsXLabs Kaillera sunucusu ve Emu/Game ile ilgili her şey... MsXLabs.org'un çıkış noktasındaki #1 bölüm... (Bu bölümde, diğer bölümlerden farklı olarak sadece TR standartlarında değil, tüm dünyada en orjinal ve zengin içerikli emu/game bölümü olarak sunum yapılması amaçlanmaktadır... Çöplük olmayan tam 15 GB'lık arşiv-koleksiyonlar hariç-)

Yazılım Arşivi (ToolKit): Bilgisayarınızı format'ladınız, kurmadan yapamayacağınız en az 15-20 adet program var, Windows'un ince ayarları var, bilgisayarınızı temiz ve güvenli tutmak istiyorsunuz... En yaygın kullanılan programlara hakim olmak istiyorsunuz... Temel programların en güncel sürümlerini takip etmekte zorlanıyorsunuz... Bu bölüm sizi tatmin edecektir... Çünkü bu bölümde saatlerce uğraşılarak hazırlanmış yığınla flash-resim-text anlatım, Türkçe dil desteği eklenmiş programlar ve indirme bağlantıları olacak...

Resim Galerisi: Bölümün adı sizi yanıltmasın. Elimize geçen sıradan ya da göze hoş gelen duvar kağıtlarıyla doldurmayacağız bu bölümü. Elbette çok orjinal bulduğumuz duvar kağıtlarını ekleyebiliriz ama asıl ekleyeceğimiz dosyalar, Türkçe RAP bölümündeki uygulamaya benzer bir uygulama ile sizlere sunacak olduğumuz paketler (sprites). 40 binden fazla transparan-hareketli gif, dövüş oyunu karakterleri seti, anime, manga vb... Her yerde kullanabileceğiniz tarzda resimler, animasyonlar...

Web/Flash Tasarım Özel: MsXLabs.org'un yapımımda da kullanılan programlar (flash-resim-text anlatımlarıyla), pratik ama mükemmel sonuçlar veren flash-swf araçları, birkaç adımda çarpıcı html sayfaları hazırlamanın yolları, tavsiye ettiğimiz resim düzenleyiciler, yan araçlar, web tasarım ipuçları...

Hangi bölümlere önce tanınmasını istiyorsanız o bölümlere oy verin, çoklu seçim yapma hakkını açık bırakıyorum, lütfen abartılı kullanmayın.

Not: Yalnız çalışıyorum, mevcut sistemi teknik açıdan her gün iyileştirmekle meşgulüm, sıradaki bölümlerin içerikleri hazır, fakat sizlere sunulacak son hallerine ne zaman getirip yayınlayabileceğim konusunda kesin bir tarih veremem.

underc

Son düzenleyen NeutralizeR; 4 Şubat 2006 10:37
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2006       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Yazılım Arşivi (ToolKit): Bilgisayarınızı format'ladınız, kurmadan yapamayacağınız en az 15-20 adet program var, Windows'un ince ayarları var, bilgisayarınızı temiz ve güvenli tutmak istiyorsunuz... En yaygın kullanılan programlara hakim olmak istiyorsunuz... Temel programların en güncel sürümlerini takip etmekte zorlanıyorsunuz... Bu bölüm sizi tatmin edecektir... Çünkü bu bölümde saatlerce uğraşılarak hazırlanmış yığınla flash-resim-text anlatım, Türkçe dil desteği eklenmiş programlar ve indirme bağlantıları olacak...

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Bölüm İlk Tercihim Oldu... Smiley32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2006       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
zor bir soru ...Msn Thinking
Son düzenleyen Blue Blood; 4 Şubat 2006 10:53
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2006       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
NeutralizeR bu oyun bölümünde yer alacak oyunların pc deki günccel oyunlarmı yoksa sadece sizin seçtiklerinizmi olması söz konusu bence oyun bölümünde güncel oyunların yer alması durumunda çok büyük ilgi göreceğine eminim insanlar multiplayer oyunlardan büyük zevk almakta bide şöle bişe var sanırım internette multiplayer oyun oynamak için orjinal oyun istendiğini duydum eğer böle bişe varsa bunuda halledip koyarsan çok tutacağına eminim.

ben sadece yorum yaptım bana kalırsa hepsini birbirinden ayrı yararları var mesela yazılımda güncel proğramları takip etmeyi kim istemez ama sanırım artık insanların istemesede güncel proğramlardan haberleri oluyor zaten forumdada paylaşım sayesinde bulabiliyoruz bence bu yazılım konusunu br müddet forumda gidermeliyiz bence oyun bölümünnü aktif tut ilk başta sonra web sonra yazılım sonra resimm Msn Happy))
Son düzenleyen YoLGeZeR; 4 Şubat 2006 17:50
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Şubat 2006       Mesaj #5
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
YoLGeZeR adlı kullanıcıdan alıntı

NeutralizeR bu oyun bölümünde yer alacak oyunların pc deki günccel oyunlarmı yoksa sadece sizin seçtiklerinizmi olması söz konusu bence oyun bölümünde güncel oyunların yer alması durumunda çok büyük ilgi göreceğine eminim insanlar multiplayer oyunlardan büyük zevk almakta bide şöle bişe var sanırım internette multiplayer oyun oynamak için orjinal oyun istendiğini duydum eğer böle bişe varsa bunuda halledip koyarsan çok tutacağına eminim.

ben sadece yorum yaptım bana kalırsa hepsini birbirinden ayrı yararları var mesela yazılımda güncel proğramları takip etmeyi kim istemez ama sanırım artık insanların istemesede güncel proğramlardan haberleri oluyor zaten forumdada paylaşım sayesinde bulabiliyoruz bence bu yazılım konusunu br müddet forumda gidermeliyiz bence oyun bölümünnü aktif tut ilk başta sonra web sonra yazılım sonra resimm Msn Happy))

PC oyunları değil, Emulator'ler ve ROM'lar olacak... Meraklıları bilir...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
cenghez_han - avatarı
cenghez_han
Ziyaretçi
7 Şubat 2006       Mesaj #6
cenghez_han - avatarı
Ziyaretçi
katkılarınızı bekliyoruz emeyinize sağlık
tottituna - avatarı
tottituna
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #7
tottituna - avatarı
Ziyaretçi
Emu bölümü bence bayaa popüler olabilir. Çoğu forumda saçma sapan anlatımlarla tarif etmeye çalışıyorlar, link veriyorlar çalışmıyor... İyi bir emu bölümü internete ilaç gibi gelecektir. 3-D oyunlar (tekken, die hard arcade gibi...) da ele alınsa iyi olur...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Web fLash özel

waLLa herşeyden önce ona öncelik verilse çok iyi olur Msn Tongue biraz gerideyiz ama Msn Happy
keops - avatarı
keops
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #9
keops - avatarı
Ziyaretçi
abi alın mayın ama bekle bekle nereye kadar ya
olccay - avatarı
olccay
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #10
olccay - avatarı
Ziyaretçi
bu siteye gelen arkadaşlarımız sorun için geliyor bence öncelikle Yazılım Arşivi ve MSN Messenger için geliyor ama msn neden daha önemli olan yazılım önde gelir ve siteye daha ciddi bir görünüm vermesini sağlar tabi bu benim düşüncem bence yazılım önce olursa güzel olur Msn Nerd