Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 419

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 751.875 Cevap: 5.357
Handem_ - avatarı
Handem_
Ziyaretçi
16 Mart 2009       Mesaj #4181
Handem_ - avatarı
Ziyaretçi
Geçen seneydi sanırım googleda bişeyler arıyodum,o zaman yolum düşmüştü buraya. üye olmuştum ama nickimi hatırlayamadığım için bu nickle yeniden üye oldum şimdiMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
sewimsizbilgin - avatarı
sewimsizbilgin
Ziyaretçi
17 Mart 2009       Mesaj #4182
sewimsizbilgin - avatarı
Ziyaretçi
sitenizden arkadaşım sayesinde haberdar oldum. ama bu sitedeki kullanıcı adını bilmiyorum adı ümit.
site gerçekten çok güzel ve paylaşımcı bir ortama sahip.
Sponsorlu Bağlantılar
asi hayat - avatarı
asi hayat
Ziyaretçi
17 Mart 2009       Mesaj #4183
asi hayat - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben asi hayat aslında bu siteye üye olmak büyük bi zevk benim için ben ögrenmek görmek bilmek ve hayatı tanımak için üye olmak istedim vee... msx tam olarak ne oldugunu bilmek isterım lütfen saygılarımla...........
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009       Mesaj #4184
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
asi hayat adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben asi hayat aslında bu siteye üye olmak büyük bi zevk benim için ben ögrenmek görmek bilmek ve hayatı tanımak için üye olmak istedim vee... msx tam olarak ne oldugunu bilmek isterım lütfen saygılarımla...........

Msx Team.. forumda emeği geçen ve Msx'i Msx yapan beyin ve emek takımıdırMsn Happy
>>> MsXLabs MK - Grupları Göster

HoşgeldinizMsn Happy
Quo vadis?
bymimar - avatarı
bymimar
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #4185
bymimar - avatarı
Ziyaretçi
mrh benim pek fazla pc kullanma şansım olmasada sitenizi beyendim herkes eli,nden gelenin en iyisini yaptığını düşünüyor herkese teşk ediyorum kendim le ilgili olarakta 32 yaşında denizlide mimarlık ve tasarım işleri ile ilgileniorumpek fazla boş zamanım olmuyor malesef yani işinde gücünde tipik bi mimar yanii Msn Happy
blueangel - avatarı
blueangel
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #4186
blueangel - avatarı
Ziyaretçi
merhaba, sitenizi resim araması yaparken tesadufen buldum 2 ay önce.arama sayfasındakı sonucların yarısının sıtenıze aıt oldugunu gördum, merak ettım inceledim , guzel seyler var hosuma gıttı ve uye oldum. şimdide neredeyse hergun zıyaret edıyorum...
mturkucar - avatarı
mturkucar
Ziyaretçi
19 Mart 2009       Mesaj #4187
mturkucar - avatarı
Ziyaretçi
teşekkür ederim. burada iyi vakit geçireceğime eminim.
Pedalizam - avatarı
Pedalizam
Ziyaretçi
20 Mart 2009       Mesaj #4188
Pedalizam - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba..uzun süredir MsXLabs a gelirim ama yazmak nasip olmamıştı..burası benim yetkili olduğum forum sitesinden sonra vakit geçirdiğim 2. forum sitesi ..nette aradığım çoğu şey beni buraya getiriyor..Beşiktaşlıyım ama fanatik değilim Msn Happy Flash yapmak izlemek, şiirler, müzik vazgeçilmezlerim...emeği geçen herkese teşekkür ederim Msn Happy
renate - avatarı
renate
Ziyaretçi
21 Mart 2009       Mesaj #4189
renate - avatarı
Ziyaretçi
o beni googlede buldu
adsız - avatarı
adsız
VIP VIP Üye
22 Mart 2009       Mesaj #4190
adsız - avatarı
VIP VIP Üye
tavsiye üzerine gelmedim messenger ile alakalı bazı şeyler ararken tıkladım ilgimi çekti sitenin içeriği farklı farlılığı da sevdiğimden üye oldum Msn Happy