Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 534

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 748.975 Cevap: 5.357
sonsehzade - avatarı
sonsehzade
Yeni Üye
24 Temmuz 2020       Mesaj #5331
sonsehzade - avatarı
Yeni Üye
Selamlar ben Tayfun, internette forum siteleriyle ilgili arama yaparken denk geldim. msxlabs öncelikle ismiyle cazip gelmesede giriş yaptığımda temasını çok bağendiğim için kayıt oldum Msn Happy içeriside gayet kaliteli ve bilgi dolu.
Sponsorlu Bağlantılar
mavizehir - avatarı
mavizehir
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020       Mesaj #5332
mavizehir - avatarı
Kayıtlı Üye
Şu an 32 yaşındayım ve bu forumun belki ilk zamanlarından beri varlığını biliyordum. Yanlış hatırlamıyorsam lise yıllarında tanıştım ve burası özellikle bilişim ile ilgili konularda keşfettiğim eşsiz bir kaynaktı, eminim şimdi de öyledir. Bugün gene bir şeyler araştırırken temasını görür görmez zaman makinesine biner gibi oldum Msn Happy Akabinde üye oldum, o yıllardaki üye ismimi hiç hatırlayamadım maalesef ama aramaya devam edeceğim. Hem zengin içeriği hem görselliği ile burada iyi vakit geçireceğimden hiç kuşkum yok, umarım tema ile birlikte menüdeki ses efektleri duruyordur, zamanında bundan çok etkilenmiştim, herkese selamlar sevgiler.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Ocelot - avatarı
Ocelot
Yeni Üye
12 Ekim 2020       Mesaj #5333
Ocelot - avatarı
Yeni Üye
Vay beee. Ben de varlığını unuttuğum bu sitenin gece yarısı google'da gezerken karşıma çıkması sonucu varlığını hatırlasam da kendi eski üyeliğimi bi türlü hatırlayamadım. Mecbur üye oldum yeniden. Eskiden saçma sapan yazardım çünkü forumun tam olarak ne forumu olduğunu bilmiyordum ama site o kadar eski ki, tam old denilebilir. Neyse bu siteyle yaşıt d******haber, f****tr gibilerindeki kadar saçma'ladiğimi hatırlamıyorum ama. Neyse esti yeniden üye olduk. Saçma sapan da yazıyorum telefon klavyesinde ama. Eskiden bilgisayardan başka bi internet ulaşımı'mız mi vardı. Neyse. Halada çözemedim bu forumu. Ne forumu idik biz? MSXLABS ne demek yani.
RiKO - avatarı
RiKO
Yeni Üye
26 Ekim 2020       Mesaj #5334
RiKO - avatarı
Yeni Üye
Google.. Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Msn Wink
Hestia - avatarı
Hestia
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021       Mesaj #5335
Hestia - avatarı
Kayıtlı Üye
Google'da arattığım bir sorunum hakkında bu sitenin de sorunum hakkıda bilgi içerdiğini, daha doğrusu yalnız olmadığımı göstermesi ile kayıt oldum.
aschartian - avatarı
aschartian
Yeni Üye
24 Mart 2021       Mesaj #5336
aschartian - avatarı
Yeni Üye
Bundan yıllar yıllar önce üye idim. Zengin içerikleri olan, aradığım içeriklere ulaşabildiğim bir dijital alandı. O zamanlar Okuyucu olarak giriyordum, şimdi de okuyucu olarak devam edeceğim. Kaliteli içerikler olacağını düşünüyorum. Tema her zaman iyi, özel, farklı hissettirmişti. İçerik üretici - üretecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
poyyraz - avatarı
poyyraz
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021       Mesaj #5337
poyyraz - avatarı
Kayıtlı Üye
Merhaba. Bu siteyi 2000'li yılların sonlarında msn zamanlarından beri biliyorum. Tasarımı, renkleri o zaman da çok hoşuma giderdi. Hatta üyelik açtığımı düşünüyordum ama açmamışım. Sosyal medya öncesinin efsane sitesine üye olmak bu güne kısmetmişMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Museum075 - avatarı
Museum075
Yeni Üye
9 Nisan 2021       Mesaj #5338
Museum075 - avatarı
Yeni Üye
zGeçmiş sitelerde gördüm,ne zaman girdiğimi bilmiyorum,yeni kayıt oldum.z
MSISDN - avatarı
MSISDN
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021       Mesaj #5339
MSISDN - avatarı
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Ben 2006 Kasımdı sanırım.. o tarihlerde tesadüfen buldum. Hemen üye oldum ve VIP üye olmuştum. O zamanlarki Nick (Periliev) di. Tabi, yıllar önce ama hatırlıyorum çok katkılarımda olmuştu. Mesela kitap özetleri bölümü neredeyse benim çalışmalarımla dolmuştu. Ama hiçbiri kalmamış doğal olarak silinmiş yada düzenlenmiş vs. Dün gece aklıma geldi bir anda gireyim dedim ki bir baktım üyelikte silinmiş e haliyle..

Tekrar geldim buradayım.
Herkese selamlar.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
mehmetkolo - avatarı
mehmetkolo
Yeni Üye
2 Eylül 2021       Mesaj #5340
mehmetkolo - avatarı
Yeni Üye
Google'dan geldim. Herkese selamlar. Ben profesyonel bir öğrenciyim Msn Grin