Arama

Aldatıldım, affetmeli miyim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Kasım 2011 Gösterim: 5.194 Cevap: 10
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
7 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
merhaba aldatıldığıma dair şüphelerim var kocamı çok seviyorum onunda beni sevdiğine inanmak istiyorum ama kafam çok karışık ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sabahtan beri çok şey düşündüm kendime zarar verdim allahtan daha fazlasını yapmadım ama yapmayı düşünüyorum 1 kızım var onun için vazgeçiyorum onu babasının suçundan dolayı cezalandırmak istemiyorum akıl verin bana sağlıklı düşünemiyorum
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Bu biraz bizi aşar bir mevzu olmakla beraber size naçizane önerim önce bundan emin olmanız ve ilk olarak eşinizle yüzyüze sakin bir şekilde bu konuyu konuşmanız, ona şüphelerinizden bahsetmeniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bu biraz bizi aşar bir mevzu olmakla beraber size naçizane önerim önce bundan emin olmanız ve ilk olarak eşinizle yüzyüze sakin bir şekilde bu konuyu konuşmanız, ona şüphelerinizden bahsetmeniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
7 Kasım 2008       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
EŞİMLE KONUŞTUM FAKAT KESİNLİKLE İNKAR ETTİ HELEKİ ÇOCUĞUNUN ÜZERNE YEMİN ETTİ BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ BENDEN BAŞKASININ OLMADIĞINI VEDE KESİNLİKLE OLMAYACAĞINI SÖYLÜYOR SİZCE AFFETMELİMİYİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2008       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ona şans tanımamak için başka bir mazeretiniz mi olsun istiyorsunuz? Güvenmeyi deneyin, bir kere daha ve madem sizi temin etti, affedin. Zaten böyle bir şey olmadığı ve olmayacağını söyledikten sonra ortada affedilecek bir şey de yok demektir.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
7 Kasım 2008       Mesaj #5
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ ŞİMDİLİK DEDİĞİNİZİ YAPICAM ONA BİR ŞANS DAHA VERİCEM AMA HİÇ BİŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAZ DEĞİLMİ SANIRIM ZAMAN EN İYİ İLAÇ TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM GÜNAHSIZ YAVRUM İÇİN Bİ ŞANS DAHA İYİ AKŞANLAR
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
7 Kasım 2008       Mesaj #6
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Birincisi siz bu aldatıldığınız kanısına nasıl vardınız. Şüpheci her yaklaşım itici olur. Önce kendinize güvenin aklınızı kullanın ve bahsettiğiniz kendinize zarar vericek yöntemlerinde sorununuza cevap olamıyacağını aklınıza yazın.

Bir şüphe uğruna ailenizin temellerini sarsmak aldatılmanın getirisinden daha büyük hatadır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2008       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çok doğru, dilerim her şey siz ve aileniz için yoluna girer. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.
Amin.
Pasakli_Prenses - avatarı
Pasakli_Prenses
Ziyaretçi
8 Kasım 2008       Mesaj #8
Pasakli_Prenses - avatarı
Ziyaretçi
Bu konunun neden onaylandığını anlamış değilim..Psikologmuyuz? Verdiğimiz cevapların o insanın o anki ruh haline göre yararlı yada zararlı olacağından eminmiyiz?

Ve daha önemlisi bu denli önemli bir konuda bir uzmandan yardım almak yerine olayla alakası olmayan dolayısıyla sağlıklı fikirler veremeyecek bir platforma taşınarak neden riske edilir..?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2008       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Abartılmayı gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.
CelestialBody - avatarı
CelestialBody
Ziyaretçi
8 Kasım 2008       Mesaj #10
CelestialBody - avatarı
Ziyaretçi
Aldatmak ya da aldatılmak konusunda çok kesin düşüncelerim vardır, aldatan kendisini aldatır. Aldatılan ise affettikçe o yolu hep açık bırakmış olur. Bir, bir daha..derken ??