Arama

Aldatıldım ve bunalımdayım, ne yapacağım?

Güncelleme: 6 Temmuz 2012 Gösterim: 1.774 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben iki senelik evliyim ve hamileyim..yakında bir çocugum olacak hamilelik dönemimde eşim yanımda hiç olmadı hep uzaktaydı yanıma geldiğinde hayatında bir başkası olduğunu öğrendim resmen yıkıldım pişmanım yapmıyacağım dedi inandım ama busefer daha fazla yalanları ortaya çıktı hergün başka bir yalan ona artık hiç güvenmiyorum birde beni suçluyor iyice yıprandım.. ne yapacağımı bilmiyorum ayrılsam ne yaparım annem ve babam ayrı ikiside evlendi nereye kadar kalabilirim bebeğim dogacak küçük çalışamıycam iki arada bi derede kaldım açıkcası ne yapacağımı şaşırdım ne kalabiliyorum ne gidebiliyorum.. bukadar şey arasında çok bunaldım nefes alamıyorum çıkmazdayım inanın ne yapacagımı bilmiyorum yardım edin kendimi toplamam lazım gün geçtikçe dahada yıpranıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
SuDoKu - avatarı
SuDoKu
VIP DersFobik
6 Temmuz 2012       Mesaj #2
SuDoKu - avatarı
VIP DersFobik
Yaşadığın şeylerin seni yıpratması çok normal, kararsız kalman gibi. Buranın pek yardımcı olacağını sanmıyorum. Anca tavsiyede bulunabiliriz Msn Happy Eğer ruh halin yüzünden sağlıklı kararlar alamayacağını düşünüyorsan Uzman yardımı alabilir veya aile büyüklerine danışabilirsin. Belki bu şekilde atacağın adımlardan daha emin olursun.
Umuyorum gönlündeki hayra vesile olur.
Sponsorlu Bağlantılar
Hayat mı dengesiz benim ruh halim mi....Çelişkideyim.
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
6 Temmuz 2012       Mesaj #3
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
çocuk meselesi var.
alacağın kararın çocuk hakkında hayırlı olması gerektiğini düşün.
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...