Arama

MSN neden yüklenmiyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Nisan 2012 Gösterim: 95.485 Cevap: 104
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
16 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
pc dekı msn programını sildim ve yenısını yuklemek istedım windows live mesengeri kapatın diye bir kutu çıktı ve hata :file not found diye bişe yazıyor . fakat ben eskı msn programını prog ekle ve kaldır blmndn kaldırmıştım neden bole dedı ven e yapmam gerekıyo bılemedım şimdiden teskrlr
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
MSN'den Kurtulun!

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger'ı sıfırdan kurmakta zorlanıyor musunuz? Bilgisayarınızdaki eski sürüm Messenger'ları ZapMessenger ile temizleyin. Microsoft'un Messenger türevlerini bilgisayardan kaldırmak bazen tam bir karın ağrısına dönüşebiliyor. Dolayısıyla tertemiz bir kurulum yapmak imkansız hale geliyor.

Windows Live Messenger'ın uyumlu bir sürümünü kurmaya çalışırken "Bilgisayarınızda daha yeni bir sürüm var" gibi uyarılar almaktan sıkıldıysanız, ZapMessenger'ı deneyin. Sisteminizde bulunan MSN Messenger, Windows Live Messenger ya da Windows Messenger uygulamalarını kökünden temizleyen program, portatif olarak USB'den de kullanılabiliyor ve çalışmak için Microsoft .net Framework 2.0 gerektiriyor.

Not:
Proğramı çalıştırdıktan sonra starta basarsanız direk silme işlemi yapmaktadır...

ZapMessenger indirmek için tıklayın.

İşletim sisteminiz güncellenmiş ise aşağıdaki proğramları kurmaya gerek yok.
Eğer hata alırsanız ilgili linki tıklayıp yükleyiniz.
Microsoft .net Framework 2.0 indirmek için tıklayınız...

Eğer Windows İnstaller hakkında bir hata alır iseniz lütfen aşağıdaki ilgili olan linki tıklayın indirin...

Windows Installer 3.0

Windows Installer 2.0

Windows Installer 3.1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
16 Kasım 2008       Mesaj #2
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
merak etme messengeri kaldr we yeniden yükle ama yüklemeden önce yani kaldırdıktan sonra yeniden başlat aynı sorun benim başımada gelmiş ti...
Sponsorlu Bağlantılar
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
16 Kasım 2008       Mesaj #3
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
OzquR01 - avatarı
OzquR01
Ziyaretçi
6 Aralık 2008       Mesaj #4
OzquR01 - avatarı
Ziyaretçi
Karde$ allah RızaSı için yarDım edin yaMsn Sad ßén ßurdan mSn Yükledim ing.. Sonra siLdim yiné ßurdan ßa$ka ßi mSn Yüklemek iStedim Olmadı Sonra ßa$ka Yükledim olmadı hiçßirini kaßul etmiyO.. hata WeriyO we(çok zararlı hata) yazıYo deLi Oldum 1 aydır mSn kullanamıYOrum allah Rızası için SeSimi Duyan warSa aCilén yardıM étSin.....

ya Noluurrr ßékliyOrum hadiiiiiiiiiMsn SadMsn Sad ték umudum Siz kaldınızMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad
Son düzenleyen OzquR01; 6 Aralık 2008 13:26 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
OzquR01 - avatarı
OzquR01
Ziyaretçi
6 Aralık 2008       Mesaj #5
OzquR01 - avatarı
Ziyaretçi
yaW ßiri yardıM édécék mi? Msn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2008       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
MSN'den Kurtulun!

Windows Live Messenger'ı sıfırdan kurmakta zorlanıyor musunuz? Bilgisayarınızdaki eski sürüm Messenger'ları ZapMessenger ile temizleyin. Microsoft'un Messenger türevlerini bilgisayardan kaldırmak bazen tam bir karın ağrısına dönüşebiliyor. Dolayısıyla tertemiz bir kurulum yapmak imkansız hale geliyor.

Windows Live Messenger'ın uyumlu bir sürümünü kurmaya çalışırken "Bilgisayarınızda daha yeni bir sürüm var" gibi uyarılar almaktan sıkıldıysanız, ZapMessenger'ı deneyin. Sisteminizde bulunan MSN Messenger, Windows Live Messenger ya da Windows Messenger uygulamalarını kökünden temizleyen program, portatif olarak USB'den de kullanılabiliyor ve çalışmak için Microsoft .net Framework 2.0 gerektiriyor.

Not:
Proğramı çalıştırdıktan sonra starta basarsanız direk silme işlemi yapmaktadır...

ZapMessenger indirmek için tıklayın.

İşletim sisteminiz güncellenmiş ise aşağıdaki proğramları kurmaya gerek yok.
Eğer hata alırsanız ilgili linki tıklayıp yükleyiniz.
Microsoft .net Framework 2.0 indirmek için tıklayınız...

Eğer Windows İnstaller hakkında bir hata alır iseniz lütfen aşağıdaki ilgili olan linki tıklayın indirin...

Windows Installer 3.0

Windows Installer 2.0

Windows Installer 3.1
ahmetsaylak - avatarı
ahmetsaylak
Ziyaretçi
7 Mart 2009       Mesaj #7
ahmetsaylak - avatarı
Ziyaretçi
msn 9 yükleme hatası çözüldü
Ashampoo UnInstaller adlı programla sorununuzu kesin cözeceksınısMsn Happy
amaaan :D - avatarı
amaaan :D
Ziyaretçi
1 Mayıs 2009       Mesaj #8
amaaan :D - avatarı
Ziyaretçi
Ben bilgisayarımda çoklu msn yüklemek için diger msn silmiştim şimdi çoklu msn yüklenmedi diye tekrar normal msn yükledim ama diyoki zaten bilgisayarınızda bir 2009 model msn var diyor bende onu bulamıyorum başkada msn yükleyemiyorum .
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
1 Mayıs 2009       Mesaj #9
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
amaaan :D adlı kullanıcıdan alıntı

Ben bilgisayarımda çoklu msn yüklemek için diger msn silmiştim şimdi çoklu msn yüklenmedi diye tekrar normal msn yükledim ama diyoki zaten bilgisayarınızda bir 2009 model msn var diyor bende onu bulamıyorum başkada msn yükleyemiyorum .

Eğer bilgisayarınızda WLM 2009 kurulu ise C:\Program Files\Windows Live\Messenger << bu klasör altındadır. Eğer Program Files' ta Windows Live klasörünü göremiyorsanız ve ya Windows Live 'nin içindeki Messenger klasöründe "msnmsgr" dosyasını goremiyorsanız ya da msnmsgr 'a tıkladığınızda msn açılmıyorsa, eskik yükleme yapılmış demektir. Yeniden WLM 2009 'u kurun ve deneyin. WLM 2009 içim hem çoklu ortam açma yaması hem de yamasız çoklu oturum açma yönetmi mevcut. Eğer WLM 2009 kullanmak istemiyorsanız, Wındows Cleanup Utility ve ya Zap MSN programını kullanarak WLM 2009'un kalıntılarını bilgisayardan tamamen temizledikten sonra Live Messenger 8.5 kurabilirsiniz.

NOT: WLM 2009 'u daha önce kullanmadıysanız ve ya kurduktan sonra çalıştıramadıysanız kurulum yapmadan önca Windows Installer yüklemeniz gerekir.

Windows İnstaller yüklemek için TIKLAYIN.

Windows Installer Cleanup Utility paketini şimdi karşıdan yükle. (MSN 'i bilgisayardan tamamen kaldırmak için)

ZapMessenger için TIKLAYIN. (MSN 'i bilgisayardan tamamen kaldırmak için)

WLM 2009 indirmek için TIKLAYIN. WLM 2009 için kullanabileceğiniz tüm yamaları ve programları bu linkte görebilirsiniz. Ayrıca yine WLM 2009 için bazı sorunların çözüm yollarını da bu linkte görebilirsiniz.

Live Messenger 8.5 indirmek için TIKLAYIN. Live Messenger 8.5 için kullanabileceğiniz tüm yamaları ve programları bu linkte görebilirsiniz.

Baska sorunlar olursa yine bu konu altından yazmaya devam edebilirsiniz.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
euphrates - avatarı
euphrates
Ziyaretçi
1 Mayıs 2009       Mesaj #10
euphrates - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle Zap Messenger'ı İndirin Start'a Basın Bütün Messengerla İlgili Şeyleri Kaldırıcaktır.

Daha sonra Windows Live Messenger 8.1.0178.00 Kurun Sorun Düzelicektir..

ZAPMESSENGER DOWNLOAD

MESSENGER 8.1 DOWNLOAD