Arama

Kemik bütünlüğünün bozulmasında oluşan şişlikler normal midir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Mart 2015 Gösterim: 22.697 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 3 m den bir koltuga atladm ve atlar atlamaz bacagım şişti ve sonra doktor gittik alçıya aldılar aradan 13gün geçti ve doktora bir daha gittik alçı çıkarıldı şişen yer morardı ve bandaj verdiler bu şişlik ve morarma hep kalcakmı !!!!!!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende bugun burnumu kapıya çarptım morarma ve şişlik oldu ağrısının fazla olduğunu söyleyemem kanamada olmadı kırıldıp kırılmadığından da emin olamıyorum bilen biri barsa yardım edebilir mi?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben cenk benm alnımda kaşlarımın hemen üstünde 2 ay once kemik şişmesi oldu sizce normalmıdr....

aynısı bende de vardı ve üzerinde kist oluşmuştu aldırdık ve bi sakarlık sonucu aynı yeri duvara çarptım hala eski halinde eğer bir cevap alabildiysen buraya yazarsan sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2015       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İyi geceler, Arkadaşımın dirseği burnuma çok sert bir şekilde Çarptı ama morarma falan olmadı çarpma etkisiyle ağrıdı ve biraz şişti, çarpma Yüzünden doğal belirtiler bunlar diye sadece buz koydum ve geçmesini bekledim, ağrısı yaklaşık 2 hafta sonra tamamen geçti ve burnumda dıştan hiç belli olmayan ama dokununca hissedilen bir şişlik o şekilde kaldı, yarın üç hafta olacak ve bu durum canımı sıkmaya Başladığı için sonunda cuma günü için kbb ye randevu aldım ama internette okuduğum kadarı ile doku iyileşmeleri 6 haftayı buluyormuş yani bu Şişliğin hala geçmemesi normal mi ve zamanla geçer mi ? Doku mu kemik mi bilmiyorum cuma günü öğreneceğim ama sabredemedim cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler