Arama

Beyza ne demektir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Haziran 2013 Gösterim: 33.002 Cevap: 14
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
21 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
annemin adı
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
Beyza Çok beyaz, daha ak; çok temiz, lekesiz. kız ismi Beyzade 1. Bey oğlu. 2. Soylu. 3. mec. Nazlı, şımarık yetiştirilmiş. erkek ismi Beyzat Bey doğmuş, doğuştan bey olan, soylu, asilzade. erkek ismi
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Beyza Çok beyaz, daha ak; çok temiz, lekesiz. kız ismi Beyzade 1. Bey oğlu. 2. Soylu. 3. mec. Nazlı, şımarık yetiştirilmiş. erkek ismi Beyzat Bey doğmuş, doğuştan bey olan, soylu, asilzade. erkek ismi
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEYZA ÇOK GÜZEL BİR İSİMDİR BEYZAAL AK TAMİZ DEMEKTİR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyza ne demek
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
5 Mart 2010       Mesaj #5
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

beyza ne demek

Beyza Çok beyaz, daha ak; çok temiz, lekesiz. kız ismi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gerçektn beyza ismi çok qüsel şahsn bn kendi ismimi çok seviyorum harika bir anlamı war günahtan kaçınmış en ak en beyazmış anlamı daha da anlamları war ama mesela: beyaz kadın cennetteki bir kadın, beyaz nur, parlayan yıldız. Gibii.Bir bayana BEYZA adından başka hangi ad yaraşır? Anlamına bir bakar mısın, beyazlık, günahla kirlenmemiş masum bembeyaz bir bayana daha ne yaraşır beyzadan öte. Adına şiir yazılmış nadir isimlerden biri BEYZA.Beyza ismi çok güzel bir isim, bir kıza en güzel yakışan isim, beyaz, bey kızı, günahla kirlenmemiş ve kirlenmez temiz, doğal masum anlamındadır, çok asil bir bayan ismi.BEYZA Türkiye'de en çok kullanılan 692. isim (... 690. beril, 691. berrak, 692. beyza, 693. çağla, 694. çağlayan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı BEYZA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

BEYZA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 01-09-2010 17:44 itibariyle yaklaşık 17,703 kişinin isminin BEYZA olduğu ve BEYZA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BEYZA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BEYZA yaşadığını tahmin ediyoruz.

BEYZA Türkiye'nin en yaygın 692. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 692. ad ise Tanya ismi. BEYZA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 690. Xavier 691. Johnny 692. Tanya 693. Erica 694. Stefan isimleri de sayılabilir. ßeyza bence yaratılanların bana güzel gelenlerinin arasından çok değerli bir tanesi.allahım herseyımı guzel yaratmıs adımıda ozel olarak secmıs anlamıda guzel kulağada çok hoş geliyo övünmek gibi olmasın ama kendimden gurur duyuyorummm!!!!!!!!!!!!beyza ismi allahtangelen birnur demektir._______
1392 - avatarı
1392
Ziyaretçi
1 Eylül 2010       Mesaj #7
1392 - avatarı
Ziyaretçi
Nazlı, demektir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyza ışık saçan nur demektir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyza temiz demektir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim adım beyza adımı çok seviyorum beyza ismi bence çok hoş insan <BEYZA> ismini duyunca zihnindeki tüm hayasızca şeyler yok ! olur arkadaşlar buradan tüm beyzalara sesleniyorum .. ( İSMİNİZİN DEĞERİNİ BİLİN ) ha..! Msn Grin ! A.E.O.