Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 262.238 Cevap: 255
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2010       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar sakalın çıkıs yönüne dogru deyilde tam tersi yönüne dogru yani assadan yukarı sürün cıkar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2010       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çıkar merak etmeyin... zaten askerde bıkçaksınız boşuna badem yağmş flan srmeyn bnden tafsiye
Sponsorlu Bağlantılar
wolborg_tr - avatarı
wolborg_tr
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #93
wolborg_tr - avatarı
Ziyaretçi
siz iyi hoş yazmıssınız da bn bu durumdan hic hoşnut deilm çünkü arkadaşlarm da falan yok ve bu durumdan nefret ediorm.bnce 17-18 yaşlarında çıkması daha iyidir ,)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
14 yaşımdayım favorılerım ve cenımın altında sıyrık sakallarım var berberım bu sene sonunda sakallarrın cıkar dıyor ama ben hemen çıkmasını ıstıyorum hafta 1 ustura ile kesıyor sarımsak sürmek gibi şeyleri ayrıntılı anlatırmısınız lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2010       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BeyLer Bende 95 Kasım DoqumLuyum Fual Lerimde Ve Çenemde Çıkıyor 3 Günde Bir KesiYorum Bosuna Kafa Yormayın Çıkıcagı Warsa Çıkar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2010       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 17 yaşındayım ama sakalım çikmıyor tüyler var ama sertleşmesini istiyorum arkilerim çıkmıyor diye dalga geçiyorlar ne yapim lütfen bana yardımcı olun nasıl bu sakalları çıkarabilirim samırsakla badem ygını denesem olurmu sizce
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2010       Mesaj #97
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu sarımsağı sürüp ne kadar süre bekletcez.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Valla lise Öğrencisiyim bende sakal yok.Ama arkadaşlarıma bakıyorum %75nde sakal var.yukarıda yazılanlara bakınca bırısı kızlara guzel gozukmek ıcın demıs bence alakası yok onlar hemen hemen okula gırmek ıcın hergun traş oluyorlar.Benım oyle bır sorunum yok.Hergun traş olunca ne oluyor cıldın bozuluyor.Valla sakalı olmayan bence daha ıyı bır duygu bence cıkmasın..Sonuçta askerlıgını yapmıs abılerımden duydugum kadarıyla askerde cok zorluk oluyormus .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2010       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
"Sene bin dokuz yüz çift sıfır. Deden bilmez ama baban belki bilir. Salı günü cuma namazından çıktıktan sonra atın üstünde yaya harbe yürüyoruz. Çölde kar diz boyu, karşımda düşman askeri. Çektim kılıcımı iki el ateş ettim, adamı bacağından vurdum. Benim kolumu alçıya aldılar. Hasteneye son sürat arabayla gidiyoruz. arabada damla benzin yok. Neyse eve geçtik o zamanlar elektrik yok. Mum ışığında televizyon seyrediyoruz."

yha arkadaşlar gir tuvalete Msn Grin iki kere tıraş köpüyle tıraş ol sonra sarımsaqı kes iki ayrı şekilde sür yüzüne sonra kurut soquk suyla yıka devamlı sonra gör nasıl olur. Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2010       Mesaj #100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben 16 yaşındayım kollar hariç her tarafımda kıl var.Yüzüme birçok kez jilet vurdum fayda etmedi , sarımsağı denedim ama sıklıkla değil 1 gün yaptım bıraktım.Şimdi sarımsak sürüp yüzümü traş etmeye devam etsem sakal cıkar mı ? Cıkmazsa önerebileceğiniz bir yöntem var mı?
(SAKALI NE YAPACAKSIN GEREKSİZ GÜNDE BİR KESMELİSİN GİBİ YORUMLAR YAPMAYIN LÜTFEN)