Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 262.088 Cevap: 255
BaBaCaN190bes - avatarı
BaBaCaN190bes
Ziyaretçi
15 Mayıs 2010       Mesaj #61
BaBaCaN190bes - avatarı
Ziyaretçi
yaw agalar benimde bi baska sorunum var

Sponsorlu Bağlantılar
asim 17 sakallarim cikiyo ama, sag tarafta sol tarafta daha cok cikiyo neden acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2010       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş Bende 16 yaşındayım fayller çıkıor bıyıkta çıkıor Ama Sakal varda gözükmüor ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
21 Mayıs 2010       Mesaj #63
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BaBaCaN190bes adlı kullanıcıdan alıntı

yaw agalar benimde bi baska sorunum var

asim 17 sakallarim cikiyo ama, sag tarafta sol tarafta daha cok cikiyo neden acaba

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Kardeş Bende 16 yaşındayım fayller çıkıor bıyıkta çıkıor Ama Sakal varda gözükmüor ne yapmalıyım

Bu konuyu fazla kafanıza takmamanızı öneriyorum. Bazan genetik faktörler (anne ve baba tarafındaki erkeklere bakın - erkek çocuk dayıya çekermiş-) bazan da size özel durumlar, geçirdiğiniz hastalıklar, kullandığınız ilaçlar vb. erken ya da geç ergenliğe de bağlı olarak tüylenme-sakal vb gecikebilir veya çok erken çıkabilir. Yaşınız 20'yi geçmiş ve hala sorun olduğunu düşünüyorsanız bir Cilt Hastalıkları uzmanına başvurun, o sizi yönlendirecektir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2010       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar hiç biriniz telaş yapmayın o genetik bişii ben 15 yaşındayım ve 2 gunde 1 traş olmak zorunda kalıyorum hiç de jilet vurmadan oldu 1 kez makinayla aldım ve devamı geldi şuan mecburiyetten jilet vuruyorum sabır edin elbet cıkar ama cıksın die ugrasırken kendinizi yaralamayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2010       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 16 yaşındayım sadece bıyık , Cücük ve çene de var xD
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2010       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim köse değilseniz hepinizin sonunda çıkması gerektiği gibi sakalları çıkacak kimse boşuna sakalıyla derde girmesin sadece sıkıntı getirir.. kim sakal çıkması için birşeyleri başardığından sakalı çıkmış hele bu yaşlarda..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2010       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler yaş 16 hafiften favoriler uzadı jillet sürcem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2010       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abi bi kere jiletle al ama YUKARDAN AŞAĞI !!! TERSİNDEN SAKIN VURMA yamuk yumuk çıkar her gün bir kere sarımsak sür 3 hafta sonra n'oluo görürsün ben 13 yaşındayım dur bi deneyim dedim 2 hafta oldu şimdi sakkallı sakallı dolaşıom XD ayrıca karizmada süper Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kıl vardı çok tu 5 6 aydır kesiyorum favori bıyık ve biraz da çene de sakal var diyerleri aynen kıl bu arada yaş 15 nasıl erken sakal sakalım çıkar lütfen bilen birisi cevaplasın bu arada sarmısak jilet vb. şeyler önermeyinizz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2010       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sakallarınızı jiletle kesersenız 2-3gun yada hergun 1-2-3-4 veya 5 aylarında gürlesmeye baslarlar bu yavas yavas olur birden cıkmaz aşagıya dogru cıkmaya baslıcakdır ılk cıkdıgında tıpsız yamuk cıkcak ama kapladıgında güzelleşicekdır sarımsak %100 tavsiye edıyorum ezerek suratınızda 10dk zamanınız varsa kuruyana akdar 20dk kadar bekletın sonra banyomu yapcanız dusmu alcanız yıkayın sakallarınız guzel duz ve şekıllı cıkmasını sağlıya bılır sınız sonra kırlı sakalla hava atmak size kalmıs Msn HappyMsn HappyMsn Happy Saygılar