Arama

Peter Answer kimdir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Haziran 2013 Gösterim: 35.033 Cevap: 44
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

.

arkadaslar bende peterle konusmayi denedim ama ne yaptiysam olmuyo, bunun cevabi ise cok basit: aslina peter diye biri yok ve bizim konustugumuz ise sadece bilgisayar cünkü ben ilk kutucuga ricami ikinci kutucugada belirtildigi gibi sorumu yaziyorum bana söyle cevap veriyoru : su an canim cevap vermek istemiyo,baska bir zaman sprmayi dene,evet sana yakinda cevap vericem vs...........öyle sacmaki cünkü hep ayni cevaplari veriyo.Sana cevap vermem icin sana güvenmem lazim diyo, e ben onunla 1 saatden fazla konusmayi denedim bana güvenmesi icin, peki neden benimle konusmadi ???
su an cok sinirliyim yemin ederim cok sinirliyim :V
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peter kim nerden sorabiliriz sitesi ne
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #13
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

Peter answer ilk bakışta herşeyi bilen bi sistem bi gözüküyor. ama aslında en yakın arkadaşınız sizi kekliyor peteranswer sadece bi şaka aracı. arkadaşınız sise soracağı sorunun cevabını ilk kutucuğun içine ( peter, yazıp boşluk) braktıktan sonra yazıyo siz yazıyı ekranda sadece please anwers olarak görüyosunuz sonra soruyu yazıp soru işaretine tıklayınca yazmış olduğu cevap alltt çıkıyo ve siz peter answer in size cevap verdiğini sanıyosunuz. yani hepsi sadece şaka.

peter anwers şakasını yapmak istiyosanız çok kolay sadece peter virgül boşlok braktıktan sonra soracağınız sorunun cevabını yazıyosunuz ama yanınızdaki arkadaşınız sadece orda please ... şeklinde görüyo yani siz klavyede nereye basarsanız basın o hep aynı şeyi yazıyo ama peter virgül boşluk braktıktan sonra sonra cevabı yazdıktan sonra iki nokta üst üste koyuyorsunuz otamatikmen alt satıra geçiyo orayada soruyu yazıyosunuz soru işareti koyunca üst satıra yazdığınız cevap altta çıkıyo ve arkadaşınız peter ansver in soruyu bildiğini sanıyo.

tavsiyem petere inanmayın kimseyi kandırmayın kimse gelecekten haber veremez geçmişi göremez.

Açıklama buradadır.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #14
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

Peter answer ilk bakışta herşeyi bilen bi sistem bi gözüküyor. ama aslında en yakın arkadaşınız sizi kekliyor peteranswer sadece bi şaka aracı. arkadaşınız sise soracağı sorunun cevabını ilk kutucuğun içine ( peter, yazıp boşluk) braktıktan sonra yazıyo siz yazıyı ekranda sadece please anwers olarak görüyosunuz sonra soruyu yazıp soru işaretine tıklayınca yazmış olduğu cevap alltt çıkıyo ve siz peter answer in size cevap verdiğini sanıyosunuz. yani hepsi sadece şaka.

peter anwers şakasını yapmak istiyosanız çok kolay sadece peter virgül boşlok braktıktan sonra soracağınız sorunun cevabını yazıyosunuz ama yanınızdaki arkadaşınız sadece orda please ... şeklinde görüyo yani siz klavyede nereye basarsanız basın o hep aynı şeyi yazıyo ama peter virgül boşluk braktıktan sonra sonra cevabı yazdıktan sonra iki nokta üst üste koyuyorsunuz otamatikmen alt satıra geçiyo orayada soruyu yazıyosunuz soru işareti koyunca üst satıra yazdığınız cevap altta çıkıyo ve arkadaşınız peter ansver in soruyu bildiğini sanıyo.

tavsiyem petere inanmayın kimseyi kandırmayın kimse gelecekten haber veremez geçmişi göremez.

Açıklama yukarıdadır. Siteyi peteranswers yazıp arama motorları aracılığı ile bulabilirsiniz.
Kısacası Peter kişi değil bir şaka aracıdır.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sırf birini kandırmak için... Önce ilk boşluğa Pete yazıp nokta koyuyosunuz devamına verilmek istenen cevabı yazıyosunuz. (örneğin Pete.Annen 37 yaşında)Tabi sizin yazdığınız cevap gözükmüyo yerine Peter, Answer the.... öle bişeyler yazılıo tabi cavabınız kısıtlı harften oluşacak. Altına da sorunuzu yazın:
Annem kaç yaşında diyip soru işaretini koydunuz anda az önce yazdığınız cevabı veriyo. Görüntü şu:

Petition: Peter, please answer the following question:
Question: Annem kaç yaşında

Ve soru işaretini koyduğunuz anda görüntü şu:

Petition: Peter, please answer the following question:
Question: Annem kaç yaşında?

Peter answers: Annen 37 yaşında

Yanınızdaki arkadaşınız tabii mors oluo tip tip bakıo falanMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de bilmiyorum ki kim olduğunu netten giriyorum cevap gelmiyor ingilizce bişeyler yazıyor fakat anlamıyorum yardım edin arkadaşlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gizemin geleceğinde kimle evlenecek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar hepsini yapıorm ama altta question bölümündeki yere sorumu yazdım soru işareti yapılmıo çıldırıcam ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu neya petere yazı yazıyorum sorumu yazıyorum cevap vermiyo
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #20
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bu neya petere yazı yazıyorum sorumu yazıyorum cevap vermiyo

Açıklama aşağıdadır. Siteyi peteranswers yazıp arama motorları aracılığı ile bulabilirsiniz.
Kısacası Peter kişi değil bir şaka aracıdır.

"Peter answer ilk bakışta herşeyi bilen bi sistem bi gözüküyor, ama aslında en yakın arkadaşınız sizi kekliyor peteranswer sadece bi şaka aracı. arkadaşınız size soracağı sorunun cevabını ilk kutucuğun içine ( peter, yazıp boşluk) braktıktan sonra yazıyo siz yazıyı ekranda sadece please anwers olarak görüyosunuz sonra soruyu yazıp soru işaretine tıklayınca yazmış olduğu cevap altta çıkıyor ve siz peter answer in size cevap verdiğini sanıyosunuz. yani hepsi sadece şaka.

Peter anwers şakasını yapmak istiyosanız çok kolay sadece peter virgül boşluk braktıktan sonra soracağınız sorunun cevabını yazıyosunuz ama yanınızdaki arkadaşınız sadece orda please ... şeklinde görüyo yani siz klavyede nereye basarsanız basın o hep aynı şeyi yazıyo ama peter virgül boşluk braktıktan sonra sonra cevabı yazdıktan sonra iki nokta üst üste koyuyorsunuz otamatikman alt satıra geçiyo orayada soruyu yazıyosunuz soru işareti koyunca üst satıra yazdığınız cevap altta çıkıyor ve arkadaşınız peter ansver in soruyu bildiğini sanıyor.

Tavsiyem petere inanmayın kimseyi kandırmayın kimse gelecekten haber veremez geçmişi göremez. "

Son düzenleyen _Yağmur_; 29 Mayıs 2012 09:44