Arama

Peter Answer kimdir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Haziran 2013 Gösterim: 35.025 Cevap: 44
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
23 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
peter answer kim
EN İYİ CEVABI careless_WhispeR verdi
Kimişeri 3 Harfli ,Kimileri ise Dunya dısı Bır varlık Olarak Abartılı bı sekılde anlatıyor Oyunlarına alet Olalım dıye...
Tamamıyle şaka Amaclı Yapılan Bir site...
Sponsorlu Bağlantılar
Ve Her zaman Sabıt Olan Soruyu Soruyorsun aSlında o Kalıp sorunun Yerıne Sormak Ve cevaplamak ıstedıgın sorunun Cevabını yazıyorsun ...
Sistem Ama onu soru seklınde Gecıyor ..

Cevapla deyınce zaten Kendı vermıs Oldugun Cevapı alıyorsun ...

Arkadaslara yapılacak iyi bı saka bence ....

Biraz accayıp bı acıklama Oldu ama :D
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Peter Answer insan değildirMsn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
Astroloji dünyasıyla ilgili bir site...
Siz soruyorsunuz o cevaplıyor...

Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Peter answer ilk bakışta herşeyi bilen bi sistem bi gözüküyor. ama aslında en yakın arkadaşınız sizi kekliyor peteranswer sadece bi şaka aracı. arkadaşınız sise soracağı sorunun cevabını ilk kutucuğun içine ( peter, yazıp boşluk) braktıktan sonra yazıyo siz yazıyı ekranda sadece please anwers olarak görüyosunuz sonra soruyu yazıp soru işaretine tıklayınca yazmış olduğu cevap alltt çıkıyo ve siz peter answer in size cevap verdiğini sanıyosunuz. yani hepsi sadece şaka.

peter anwers şakasını yapmak istiyosanız çok kolay sadece peter virgül boşlok braktıktan sonra soracağınız sorunun cevabını yazıyosunuz ama yanınızdaki arkadaşınız sadece orda please ... şeklinde görüyo yani siz klavyede nereye basarsanız basın o hep aynı şeyi yazıyo ama peter virgül boşluk braktıktan sonra sonra cevabı yazdıktan sonra iki nokta üst üste koyuyorsunuz otamatikmen alt satıra geçiyo orayada soruyu yazıyosunuz soru işareti koyunca üst satıra yazdığınız cevap altta çıkıyo ve arkadaşınız peter ansver in soruyu bildiğini sanıyo.

tavsiyem petere inanmayın kimseyi kandırmayın kimse gelecekten haber veremez geçmişi göremez.
Son düzenleyen Keten Prenses; 2 Aralık 2008 19:06
Quo vadis?
careless_WhispeR - avatarı
careless_WhispeR
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
23 Kasım 2008       Mesaj #4
careless_WhispeR - avatarı
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Kimişeri 3 Harfli ,Kimileri ise Dunya dısı Bır varlık Olarak Abartılı bı sekılde anlatıyor Oyunlarına alet Olalım dıye...
Tamamıyle şaka Amaclı Yapılan Bir site...
Ve Her zaman Sabıt Olan Soruyu Soruyorsun aSlında o Kalıp sorunun Yerıne Sormak Ve cevaplamak ıstedıgın sorunun Cevabını yazıyorsun ...
Sistem Ama onu soru seklınde Gecıyor ..

Cevapla deyınce zaten Kendı vermıs Oldugun Cevapı alıyorsun ...

Arkadaslara yapılacak iyi bı saka bence ....

Biraz accayıp bı acıklama Oldu ama Msn Grin
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic184255_2.gif
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
2 Aralık 2008       Mesaj #5
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
BİLEN VARSAAA Bİ ŞEYLER SÖYLESİN
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Aralık 2008       Mesaj #6
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

Peter answer ilk bakışta herşeyi bilen bi sistem bi gözüküyor. ama aslında en yakın arkadaşınız sizi kekliyor peteranswer sadece bi şaka aracı. arkadaşınız sise soracağı sorunun cevabını ilk kutucuğun içine ( peter, yazıp boşluk) braktıktan sonra yazıyo siz yazıyı ekranda sadece please anwers olarak görüyosunuz sonra soruyu yazıp soru işaretine tıklayınca yazmış olduğu cevap alltt çıkıyo ve siz peter answer in size cevap verdiğini sanıyosunuz. yani hepsi sadece şaka.

peter anwers şakasını yapmak istiyosanız çok kolay sadece peter virgül boşlok braktıktan sonra soracağınız sorunun cevabını yazıyosunuz ama yanınızdaki arkadaşınız sadece orda please ... şeklinde görüyo yani siz klavyede nereye basarsanız basın o hep aynı şeyi yazıyo ama peter virgül boşluk braktıktan sonra sonra cevabı yazdıktan sonra iki nokta üst üste koyuyorsunuz otamatikmen alt satıra geçiyo orayada soruyu yazıyosunuz soru işareti koyunca üst satıra yazdığınız cevap altta çıkıyo ve arkadaşınız peter ansver in soruyu bildiğini sanıyo.

tafsiyem petere inanmayın kimseyi kandırmayın kimse gelecekten haber veremez geçmişi görenez.

.
enise yolaşan - avatarı
enise yolaşan
Ziyaretçi
28 Ocak 2009       Mesaj #7
enise yolaşan - avatarı
Ziyaretçi
ümit şefiyeyi seviyormu?
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
28 Ocak 2009       Mesaj #8
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
enise yolaşan adlı kullanıcıdan alıntı

ümit şefiyeyi seviyormu?

Sorularınızı Peter Answer'ın sitesinden sorabilirsiniz.
PoYRaZzZ - avatarı
PoYRaZzZ
Ziyaretçi
4 Ağustos 2009       Mesaj #9
PoYRaZzZ - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar bu peter'le ben de konuşmaya çalışıorm.Ama ingilizce konuşuyo.Çeviriyorum birazdan cevaplayacağım falan filan diyor.Yaa yardım edin bu peter türkçe konuşuyor mu başka hileleri var mı varsa söyleyin n'olurr.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR BEN BU PETERLA KOUSABILMEK ICIN HER YOLU DENEDIM AMA OLMADI,BUNUN NEDENI ISE COK BASIT:BEN RICA EDIYORUM ALT KUTUYA SORUMU YAZIYORUM VE BILGISAYARA KAYDOLMUS BIRKAC CEVAP GELIP DURUYO MESELAMsn ConfusedU ANDA CEVAPVERMEK ISTEMIYORUM,NEDENBASKA BIR ZAMAN DENEMIYOSUN ,BÖYLE DEVAM ET SANA GÜVENMEYE BASLIYORUM VS. VE BEN BU SACMALIGA INANMIYORUM. YALNIS YAPTIGIM BIRSEY VARSA LÜTFEN SÖYLEYIN. AMA ÖNCE GÜVENINI KAZANMAN LAZIM FALAN DEMYIN CÜNKÜ PETERLE 1 SAATDEN FAZLA KONUSTUM AMA YUKARDA BELIRTIGIM CEVAPLARI ALDIM. BU NE YA ?:V