Arama

Nasıl oyuncu olabilirim? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ağustos 2015 Gösterim: 35.180 Cevap: 133
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2012       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
müjdat gezerin facebook taki sayfasına gir konservatuar bölümüne bi yönetmen 17 yaşında genç arıyo sen gidebilirsin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2012       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABAYIN BENIM ADIM Sinem Haydar bulgaristan kircali deyim evet bende oyuncu yada sharkici olmak istiyorum yani bende unlu olmak istiyorum ,nasil olucagimi bilmiyorum arkadashlar lutfen kim unlu olmak isterse EVET DORU DUYDUNUZ KIM UNLU OLMAK ISTIYORSA LUTFEN BENIM FACE YUKLESIN ARKADASH OLARAK SINEM HAYDAR DIR FACEBOOK UM BENIM. ARKADASHLAR LUTFEN BENI EKLEYIN BEN SIZI KABUL EDICIM BANA MESAJ OLARAK SOYLE YAZIN MERHABA SINEM BEN OYUNCU OLMAK ISTIYOM ANLARIM OZAMAN .AKLIMDA MUTHISH BIR FIKIR VAR LUTFEN ELIMIZI CABUK TUTUN.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2012       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende aynen seninle ayni yastayim benim de sorum ayni
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2012       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mesela hangi ajansa

SELAM ßEN 18 YAŞINDAYIM 1.83 BOYUNDAYIM YAKIŞIKLIYIM OYUNCU OLMAK İSTERİM BENİMLE GÖRÜŞÜRSENİZ AYRINTILI Bİ ŞEKİLDE KONUŞABİLİRİZ
BJK1903 - avatarı
BJK1903
Ziyaretçi
27 Ocak 2013       Mesaj #125
BJK1903 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben Ece. 14 yaşındayım ve 5 senedir oyunculuk hayalleri kuruyorum. Ailem ve arkadaşlarım yetenekli olduğumu söylüyorlar. İsmini vermek istemiyorum ajansta kayıtlıyım. Fakat hala teklif gelmedi. Ara sıra küçük film çekimleri yapıyorum. Fikrimin değişeceğini de düşünmüyorum ve bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum bana bu konuda ne yapacağımı söyler misiniz ?
Misafır - avatarı
Misafır
Ziyaretçi
27 Ocak 2013       Mesaj #126
Misafır - avatarı
Ziyaretçi
kücuklugmdn beri oyuncu olmak ıstyorum ama elmde dğl bi turlu ya bnde televızyona çkmak istyorum güzelm oyncu olurum ne ypmam lazm ya of.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2013       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba benim adim reyhan ben isvecte yasiyorum 14 yasindayim ben yabinci dil biliyorum turkce de biliyorum ben önceden titatorda oynadim ama simdi oynamiyorum sporla ilgileniyorum ve herkes sport icin cok iyiyim ama ben oyuncu olmak istiyorum lutfen cevap verin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2013       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben derya 11 yaşındayım kendime güveniyorum ve oyuncu olmak istiyorum bu arada Adana da yaşıyorum oyuncu olmak için neler yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2013       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yaşımdayım ve hemen şimdi oyuncu olmak istiyorum ne olur yönetmenlerden biri bunu okusun ve beni oyuncu yapsın hergün allahıma dua ediyorum ve ağlıyorum ne olur bir yönetmen bunu görüp bana oyunculuk teklif etmesini çok istiyorum ben manisada oturuyorum hafsa sultan ilköğretim okuluna gidiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2013       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 13 yaşındayım dizi oyuncusu olmak istiyorum nasıl olabilirim?????