Arama

Ortaöğretim kpss hakkında bilgi verebilir misiniz?

Güncelleme: 20 Mayıs 2014 Gösterim: 6.968 Cevap: 7
cem32 - avatarı
cem32
Ziyaretçi
27 Kasım 2008       Mesaj #1
cem32 - avatarı
Ziyaretçi
Ben ortaöretim kpss de 87.002 aldım acaba bir yere girebilirmiyim. bu seneki kpss sınavında genel kültür çok zordu 2006 yılındaki gibi değildi. Eğer bilgisi olan varsa bu puanla bir yere girebilirmiyim acaba? bir fikrinizi almak istiyorum bu sınava önceden girenlerden bir yere girip giremeyeceğim ihtimali hakkında düşüncelerini bekliyorumsmile
Şimdiden teşekkür ederim
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Keten Prenses; 27 Kasım 2008 18:12
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
konu hakkında hiç bir bilgim yok.. ama şunu hatırlatmak istiyorum bir üye olarak bilmelisiniz ki ziyaretçi forumu bir ekip işidir. ekip çalışmasıdır diğer arkadaşlarımın katkılarını yadsımayınız..
saygılar
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
cem32 - avatarı
cem32
Ziyaretçi
27 Kasım 2008       Mesaj #3
cem32 - avatarı
Ziyaretçi
acaba başka kişilerin fikri var mı?
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
27 Kasım 2008       Mesaj #4
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
biz senin biryere yerleşip yerleşemeyeceğini bilemeyiz senin biryere yerleşip yerleşemeyeceğin hem tercihlerine hemde kpssde uygulanan torpil sistemine bağlı...90 puanla yerleşemeyip 72 puanla yerleşen gördüm...

Sen en iyisi aşağıdan tercih kılavuzunu incele..

KPSS-2008/3 Tercih Kılavuzu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim merak ettiğim şey şu lütfen yardımcı olun...ben lise mezunuyum aynı zamanda ege üniversitesinde 3. sınıf örencisiyim..yani lisans a giremiyorum bunu bılıyorum..ama önlisans a mı yoksa orta öğretim sınavınamı gırıcem bılemıyorum...dielim ki lise düzeyine giricem kpss de. peki bu lisans sınavında kı genel kultur genel yetenek sınavı ortak mı yapılıo yani genel kultur ve yetenek bölumu butun kpss adayları için(lise-önlisans-linans) ortak mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar 28 kasımda yapılan kpss orta öğretim sınavından 65,710 aldım düz lise mezunuyum tercih yada yerleştirme hakkında bilgisi olan lütfen yardım edebilir mi bana teşkler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben esra kpss sınavına girdim ve hala okuyorum meslek lisesindeyim 2.atanalara katılmak istiyorum ama yıl olarak 18 girdim ama ay olarak daha 4 ay var tercih yapabilirmiyim eğer adliyeden belge falan alsam bi yardım edinn yaaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben cagla liseyi bitirdim kpss sınavına girmek istiyorum. sınav zamanı ve basvuru zamanlarını bildirseniz sevinirim