Arama

Permalı saç nasıl düzelir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Mayıs 2013 Gösterim: 71.005 Cevap: 22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beğenmeyen arkadaşlar fotograflarınızı koyma imkanınız varsa koysanızda bizde gercekten kötü olup olmadıgını görmüş olsak cünkü netteki permalı saç modelleri cok güzl normaldede böyle mi merak ediyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya saçıma perma yaptırdım düzleştiriciyle düzlestirsem düzleştiricinin etkisi geçince perma yine eski halini alır mı ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardım edin lütfen.. su dalgası için gittim. resmen perma yaptılar. kıvırcık oldu. 1 ay oldu ama çok sıkıldım eşimde sewmiyor kıvırcık saçı. nasıl kurtulabilirim yardım edin lütttfffeeeeeeeeeennnnn Msn Sad ben çok sıkıldım 1 ay geçti ama Msn Sad kuaföre gidemem eşim yaptırmasaydın diyor Msn Sad Msn Grin ewde nasıl bi çözüm bulabilirim yardım edersenizzz çokkk mutlu olcam Msn SadMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 AY ÖNCE PERMA YAPTIRDIM DÜN İLK KEZ DÜZLEŞTİRDİM ÇÜNKÜ ÇOK SIKILDIM KIVIRCIKTAN BUNDAN SONRA ELİMDEN DÜŞÜRMİCEM SANIRIM DÜZLEŞTİRİCİYİ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de yaptırdım perma taptırmaz olaydım yaa 4 ay oldu gitmiyo bi türlü gitmiyo defrize yaptırsam gene yıpranacak diye onu da yapmak istemiyorum tek çare kestirmek ama kıyamıyorum ona da Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde saçlarımda perma var 1 hafta oldu ve çok pişmanım bütüün saçlarım kırıldı kurudu yıprandı Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar permalı saçınızı sakın düzleştirmeyin ben düzleştirdim ve saçımın bazı bölümleri parça parça koptu Msn Confused ve saçlarım çok yıprandı Msn Sad uzayana kdr beklemekten başka çare yok sanırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende yaptirdim cok pisman oldum ne yaptimsa duzelmedi en sonunda kestirdim saclarimi
Lebron James - avatarı
Lebron James
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #19
Lebron James - avatarı
Ziyaretçi
Benim annem yaptırmıştı. 2 yıl içinde kendiliğinden düzeldi. Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende yaptıralı 3 gün oldu.Çok pişmanım.Nasıl kurtulacağımın derdine düştüm.Saçlarımı uzadıkça kestirmeyi planlıyorum ama işin kötü yanı saçım çok ağır uzuyor Msn Sad KESİNLİKLE YAPTIRMANIZI TAVSİYE ETMİYORUM.