Arama

Messenger beta 2009 yükledikten sonra MSN sorun veriyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Ekim 2010 Gösterim: 11.044 Cevap: 24
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn isaretı uzerınde carpı ısaretı var acılınca hata raporu verıyo lutfn yardımcı olun.msnem acılıp kapanıyo sureklı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn 2009 hata raporu veriyor

merhaba, msn yi çalıştırı çalıştırmaz hemen hata raporu veriyo ve kapanıyor
ne yapabilirm ??
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
GENEL YÜKLENMEDEN DOLAYI KAYNAKLANIYOR.WİNDOWS EKİBİ ÇOK KISA SÜREDE DÜZELTİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.ESKİ SÜRÜMDEN KİMSE KULLANAMADIĞINDAN DOLAYI,ZORUNLU KULLANDIRILAN YENİ SÜRÜME FAZLA YÜKLENME OLDUĞUNDAN DOLAYIYMIŞ.
cHamiL - avatarı
cHamiL
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #14
cHamiL - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar selam ya çıldırdım benim laptopa msn son sürümünü yükleyince açılıo açıldıktan 3saniye sonra hata verio...bundan dolayı kaldırdım bilgisayardan msn ile alakalı herseyi şimdide hiçbi msn'i yükleyemiyorum,microsoftun sitesine de girmiyo napcam bi yardımcı oollursanız sevinirim...
cHamiL - avatarı
cHamiL
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #15
cHamiL - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bunu yükledim fakat açıorum yeni sürümü yüklemelisitorum miicrosoftun siteyi açmıo bi yardııklıyniz dio m edin ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

live messenger sorun veriyor

ya abilerr lütfenn yardım edinn msne giriyom 10 saniye sonra sorun veriyo atıo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn 2009 hata raporu

yenı surum msnı yukledıgım zaman 5 sanıye kalmadan hata raporu verıyor gonderme dıyoum msncevrım dısı olup kapanıyor ve ayrıca vırus programım yok ne yapmamı onerırısınıs lufen yardım edın tskler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben mesenger 9.0 beta kullanıyorum ama msn adresimi yazıp sign in e tıkladığımda sürekli yeni sürümü yüklemem gerektiği ile ilgili bir yazı çıkıyor evete tıklıyorum bağlandığı internet sayfasında sunucu görüntülenmiyor diyor ve msn ye giremiyorum.. yardımlarınızı bekliyorum ....teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım msn 9.0 yükledikten sonra ekrana hata raporu uyarısı geliyorsa combofix programını indir calıstıra tıkla gerekeni yapar ok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya messenger live açıyorum bi üst sürümü yükle dio onu yükledm ondanda webcam açılmıyo neden acaba