Arama

Windows Live Messenger 2009 Beta'da karşılaştığım kurulum sorununu nasıl çözebilirim?

Güncelleme: 16 Kasım 2010 Gösterim: 1.995 Cevap: 4
ikoçak - avatarı
ikoçak
Ziyaretçi
23 Şubat 2009       Mesaj #1
ikoçak - avatarı
Ziyaretçi
msn 9 betayı kullanıyordum önceki gün giriş yapamadım "devam edebilmek için son sürümü indirmeniz gerekiyor" şeklinde bi yazı çıktı fakat yükleme başlamasına rağmen bi yerden sonra hata veriyor ve yükleme durduruluyo. aynı şekilde ie7 yide yükleyemiyorum cvplarınız için şimdiden teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
23 Şubat 2009       Mesaj #2
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Linki inceleyiniz . Gerekli bilgilere oradan ulaşabilirsiniz. Sorununuzu çözemezseniz geri bildirimde bulunursanız farklı yönlendirmelerde bulunabiliriz.
İyi günler...
Sponsorlu Bağlantılar
H0S0K0T0 - avatarı
H0S0K0T0
Ziyaretçi
25 Mart 2009       Mesaj #3
H0S0K0T0 - avatarı
Ziyaretçi
BN İLK ÖNCE MSN 9.0 I YÜKLEDİM AMA BEĞENMEDİM SONRA SİLDİM. ŞİMDİ 8.1 İ YÜKLEMEK İSTİYORUM AMA ÇOK ZARARLI HATA DİO YARDIM EDERMİSİNİZ HATTA BAŞKA HİÇ BİR MSNYİ KURAMIOM YARDIM EDERMİSİNİZ????
Son düzenleyen SEDEPH; 25 Mart 2009 21:52
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
25 Mart 2009       Mesaj #4
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
H0S0K0T0 adlı kullanıcıdan alıntı

BN İLK ÖNCE MSN 9.0 I YÜKLEDİM AMA BEĞENMEDİM SONRA SİLDİM. ŞİMDİ 8.1 İ YÜKLEMEK İSTİYORUM AMA ÇOK ZARARLI HATA DİO YARDIM EDERMİSİNİZ HATTA BAŞKA HİÇ BİR MSNYİ KURAMIOM YARDIM EDERMİSİNİZ????

msn 9.0 ı tamamen bilgisayarınızdan kaldırdığınıza emin misiniz?

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
zoss - avatarı
zoss
Ziyaretçi
16 Kasım 2010       Mesaj #5
zoss - avatarı
Ziyaretçi
merhaba kardeşim bilgisayarındaki messengerı kaldırmış sanırım şimdi tekrar yüklemeye calışıyorum fakat şu şekilde bir hata alıyorum.
teamviewer ile uzaktan bağlanarak çözmeye çalışıyorum sorunu (başka şehirdeyim).

ilk kuruluma çalıştığımda messenger kurulu görünüyordu regeditteki girdileri sildikten sonra kuruluma başladı ama sonuna gelince bu aşağıdaki şekilde hata verip bitiyor.

biryerden messenger indirdim o calışıyor fakat sanırım elemanın biri kendisi yapmış güvenemiyorum o programa, kullanmak istemiyorum (bahsettiğim site burası portable gibi birsey sanırım MSN/Windows Messenger Resources)

rica ediyorum yardımcı olun.

messengerhata