Arama

Film izlerken ekran donuyor ne yapabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Nisan 2015 Gösterim: 112.448 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Film veya Video izlerken donma oLuyor ne yapmaLıyım ?
Sponsorlu Bağlantılar
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
26 Eylül 2010       Mesaj #32
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Film veya Video izlerken donma oLuyor ne yapmaLıyım ?

Normal Filmlerde mi Donma Oluyor Yoksa Online Videolarda mı ?
Detaylı Bilgi Verirsen İyi Olur İnternet Tarayıcı Ekran Kartı Vs Vs
Sponsorlu Bağlantılar

KiTiaRa - avatarı
KiTiaRa
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #33
KiTiaRa - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba.
Benim sorunum da netten film izlerken çok fazla takılması.Önce dolmasını bekliyorum da ama on dk lık bi film için otuz dk da beklemek istemiyorum.
İnternet hızım hakkında bilgim yok.Ama çok fazla hızlı olmadığını söleyebilirim Çoklu kullanıcılar için olan bir internet bağlantımız var.
İki ay önceydi galiba.Bi teknoloji dergisinde (Hangisi olduğunu ya da nerede okuduğumu hatırlamıyorum)İnternet hızına bakmaksızın videoların dolmasını beklemeden sorunsuz online film izlenebileceğini belirten bi programın çıktığını okumustum.
Çok az bi ücret karşılığında satışı da yapılıyordu.(iki yıllığı 34 lira).İki haftalık bi denemeden sonra satışı yapılıyordu memnun kalınırsa.Çok kullanışlı olduğunu belirten kullanıcı yazılarını da okumuştum.

Kısacası böyle bir programla ilgili bilgisi olan ya da Programın adını bilen var mı?
Yardımlarınıza teşekkürler.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya benimde filmi büyütünce ekran karman corman oluyor banda bi cözüm bulurmusunuz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Online yani net,ten Film izlerken yaşanılan donma takılma ve duraklama sıkıntıları..
Tamamen çözünürlüğün kalitesiz oluşu ve Bağlantı hızınızn yavaşlamasından kaynaklıdır.
Alt menüde çıkan ilerleme çubuğunun Pause yapıp bir müddet dolmasını ilerlemesini bekleyin.
Daha sonra Play' e basıp Seyretmeyi deneyin.

Birde Divx Proğramları var Onlarda açarsanız daha kaliteli Görüntüler mevcuttur.

Ama eğer Pc,de yada DVD player,da izliyorsanızz..
CD bozuk çizik yıpranmış, Kalitesiz Cd den kopya, Okuyucunun tozlanması sebeplerine bağlı olarak,da Görüntü kalitesi düşer.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benim sorunum internetten film izlerken ses devam ediyo ama görüntü yavas yavas geliyo lütfen yardım edin ne yapa bilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burda sadece sorular var Msn Grin cvpları hangi site verio acaba xD
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben pc den izliyorum 5 yada 10 dk sonra pc donuyor kalıyor bu pc den mi kaynalanıyor ve ne yapmam lazım beni bilgilendirirseniz sevinirim tşk ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internetten veya bilgisayardan nerden olursa olsun video izlerken ekran hareket edip ses kesiliyor bi bilgisi olan warsa mesaj atsın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Merhaba.. Benim sorunum biraz daha farklı. Ben bs player, media player ve media player classic ve bir de gom player.. vs. şimdilik bunlar. Bu programlarla film izlerken belli bir dakka da veya hemen filmin başında donma sorunu yaşıyorum. ses ve görüntü donuyor süre devam ediyor ve o da bir süre sonra donuyr. ilk başlarda sadece harici bellekten izlerken oluyordu. şimdi ise pc ye kayıtlı filmlerin çoğunda da olmaya başladı. Yani filmlerin %90 ında bu sorunu yaşıyorum. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlardan veya bilen kişilerden yardım bekliyorum. İyi akşamlar..

AYNI SORUN BENDE DE VAR LÜTFEN YARDIM EDİNN.