Arama

Film izlerken ekran donuyor ne yapabilirim? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Nisan 2015 Gösterim: 112.413 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2012       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bir haftadır herşeyı denedım donma gitmedı size yardımcı olma mayetınde söylüyorumm..daha önce firefoxun son surumunu güncelledımm ondan sonra filmler hep donmaya başladı sonra firefoxun 3.6 tarayıcısını yükledım sorun ortada kalktı öncekını komple bilgisayarımdan sildim flashplayerıde komple kaldırdım sonra yukledım herşey eski halıne geldı yardımcı olabıldıysem ne mutlu banaaa..kıbb..byeee..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2012       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
film izlerken hafif donma yapıyor. ses geriden geliyor ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm almanyadan yaziyorum yeni bir samsung leptop aldim ilk actigimda kendi kendini kurdu hersey tamam windows 7 ok bi sorun yok 1 hafta sonra online film izlerken pfilm kesik kesik oluyor internet hizim 16 mb bilgisayarimin ozellikleri 8 gb ram var 1 gb ekran karti ve 1000 gb hard disk var yani anlayamadigim kneden boyle oluyor icinden bir programmi silmem lazim yardimci olursaniz sevinirim ve butun sitelerde ayni sorunu yapior
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Merhaba.. Benim sorunum biraz daha farklı. Ben bs player, media player ve media player classic ve bir de gom player.. vs. şimdilik bunlar. Bu programlarla film izlerken belli bir dakka da veya hemen filmin başında donma sorunu yaşıyorum. ses ve görüntü donuyor süre devam ediyor ve o da bir süre sonra donuyr. ilk başlarda sadece harici bellekten izlerken oluyordu. şimdi ise pc ye kayıtlı filmlerin çoğunda da olmaya başladı. Yani filmlerin %90 ında bu sorunu yaşıyorum. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlardan veya bilen kişilerden yardım bekliyorum. İyi akşamlar..

arkadaşım makinanda virüs var
combofix indir ve tarat düzelir... ben de de aynı sornlar olyo... combofiz çok işe yarar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bilgisayarım normal bir video izledikten sonra sadece 1 saniye ilerliyor ve video donuyor bunu nasıl çöze bilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
18 Temmuz 2012       Mesaj #56
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Bu videoyu nereden izlediğine bağlı cd ile izliyorsan sürücüyü değiştirsen yeter. İnternetten izliyortsan da format attır ve adobe player i yüklettir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Netten İzliorm Pcye Format attım önceden 2 filmi aynı anda acınca kasmıyodu şimdi kasıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar internetten film izlerken kasma sorunu ekran kartının dıreverınden kaynakanıyo hangı ekrankartını kullanıyorsanız en son güncelleme sürümünü indirmeniz gerekiyor bütün sorunlar ortadan kalkıyor saygılar..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda filimleri seyrederken ekrandonuyor teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pc den izlerken ve hangı fılm olursa olsun fark etmıyo yardımınız ıcın sımdıden tesekkurler